💓Efsaneler Fit Olma Yolunda 💓

Hepsini tamamlarsan daha asagıya bile inersin bence
evet. oruçlar düşündürüyor beni. 36 saatlik. özellikle 3 günlük olan. bakalım hayırlısı olsun.
Seninle boy ve kilolarımız yakın cidden 75 çok fark ettirr canım düğün için 76 düşmüştüm sonra hızla geri aldım normaldr de yıllardır 84,85 tim ama geçen senee 86ya bi çıktım inemiyorum resmen 🤔😌
evet 75 olursam göğüs ve karın acayip iner. kalça ve baldırlar da öyle. yüz de çok değişir :deli:

Sabah 11.00
Cay
Sucuklu yumurta
Zeytin 3 tane
3 dilim kasar
3 dilim salam
1 kucuk dilim recelli labneli ekmek

Fazla kacti sonradan dusununce farkettim..

15.30
Kucuk lahmacun
Bol marul sogan havuc karisimi
Ayran

17.00
Turk kahvesi
Litalif yulafli birsey

19.30
1 kepce domates corbasi
1 kasede az lahana yemegi 1 buyuk yemek kaşığı kurufasulye
Salata-yogurt

21.00
İhlamur-;3 incir 3 hurma 3 fıstık

Bu arada bugün bime cok guzel seyler gelmis. Siyes unu, mor bugday unu, keten tohumu, kinoa,grecka aldirdim eşime

Eklentiler

• Screenshot_20210112-170843.png
    Screenshot_20210112-170843.png
    782,9 KB · Görüntüleme: 21
Kızgınım kendime. Hem de çok ...:işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:
Benim oğlanlar gözlemeci oldu maşallah.dünden gözleme istediler.kendimi bilmem lazım.dayanamayacağımı.....içsene altına 2br su.koysana koca kupada çayını gözlemenin yanına.arkasından bi kahve yapsana kesmediyse.ya da mercimek çorbam vardı yanına bir kap ısıtabilirdim:KK43:.....yok...hiçbirini yapmadım...moralim bozuldu. Sinirimden çatladım patladım...baktım olmayacak adama da sarmaya başladım.çıktım yürüyüşe.1.5 saat yürüdüm.bir kısmını telafi eder inşallah.
Neyse şu an gayet kendindeyim. Bir dahaki gözleme günü neler yapacağımı biliyorum.

Benim adama da çok kızgındım zaten..bi elbise vardı tam bizim yol güzergahında.her geçişte bana göz kırpıyordu.çok tatlış babaanne elbisesi tam.pazenden onu da aldım 😬😬😬haketmedim ama aldım ...?moralın yerine geldi :KK70: biz kadınlar alışveriş yapınca nasıl herşeyi unutabiliyoruz :KK70:

Benim oğlanlar gözlemeci oldu maşallah.dünden gözleme istediler.kendimi bilmem lazım.dayanamayacağımı.....içsene altına 2br su.koysana koca kupada çayını gözlemenin yanına.arkasından bi kahve yapsana kesmediyse.ya da mercimek çorbam vardı yanına bir kap ısıtabilirdim:KK43:.....yok...hiçbirini yapmadım...moralim bozuldu. Sinirimden çatladım patladım...baktım olmayacak adama da sarmaya başladım.çıktım yürüyüşe.1.5 saat yürüdüm.bir kısmını telafi eder inşallah.
Neyse şu an gayet kendindeyim. Bir dahaki gözleme günü neler yapacağımı biliyorum.
aslında biliyor musun makul oranda arada bir yenebilir. kendimizi sıkınca çok yiyoruz. mesela 2 haftada bir 1 adet gözleme, yanında çay ve söğüşle yenebilir. biz yedim mi dibini buluyoruz sonra da yedim diye devamı geliyor.
Allahın izniyle cumadan sonra başlayacağım için şimdi yemek istediklerimi yiyorum. bizde de ev yapımı pide var bu akşam. cumaya kaç çıkarım bilmiyorum :KK70: neyse makul yerim :-)

Benim adama da çok kızgındım zaten..bi elbise vardı tam bizim yol güzergahında.her geçişte bana göz kırpıyordu.çok tatlış babaanne elbisesi tam.pazenden onu da aldım 😬😬😬haketmedim ama aldım ...?moralın yerine geldi :KK70: biz kadınlar alışveriş yapınca nasıl herşeyi unutabiliyoruz :KK70:
aynen. ben de öyle mutlu oluyorum. hemen enerjim değişir :halay:

Hamurunu az yoğur canm onlara yetecek kadar :KK66:

Kac tane yedin ki 🙄

Güle güle giy cnm da niye babaanne elbisesi aliyorsun 🙄ben bile almiyorum 😂

Kizlar bu istikrarsizliga dur demek icin yeni kararlar aldim 😅
Tekrar yarismaya katilmaya karar verdim 😁
İnşallah bundan sonra 6.takimla daha disiplinli olacagimi düşünüyorum.
Burayada devam edecem tabiki 💕

X