💓Efsaneler Fit Olma Yolunda 💓

Menüm
Sabah kurşun geçirmez çay

Öğle kurşun geçirmez kahve

Akşam 18.00
2 kepçe mercimek çorbası
6 kaşık mantarlı tavuk sote
Yoğurt yeşillik

Spor 1 saat yürüyüş
Su 1.5 lt

merhaba kızlar ben geldim. şişkoluğumu yoğun hissettiğim bir gündü. top gibi hissettim kendimi bugün valla. başlıyorum Allahın izniyle grupla.
😐bunu hissetmeden insan yeterli gerilime geçemiyor canım.hisset.hem de iliklerine kadar.
Yakın bir arkadaşım eylül ayıydı herhalde bana baktı baktı ne oldu dedi bebek olayı falan mi???düşük falan sandı herhalde.sonra "emeklerine yazık etmişsin" dedi.o laf benim içine oturmuştu....o gün anladım kendine ne yaptığımı.tam olarak uygulayamasam haftada 300 500 versem de vazgeçmedim.karınca kararınca bu yolu yolcusuyum.

kahvaltı 11:00
1 haşlama yumurta
1 küçük kare peynir
3 zeytin
3 dilim turp
1 tam buğday ekmeği

ara kücük bir dilim kek

ara kahve kuru kayısı

akşam 17:40
3 köfte
2 dilim ekmek (fazla kaçtı 🙄)
Salata

su bugün pek hesaplayamadım ama 1 lt falan anca içmişimdir 1 litrede şimdi içicem.
Kendimi çok şiş hissediyorum 🤷🏼‍♀️

😐bunu hissetmeden insan yeterli gerilime geçemiyor canım.hisset.hem de iliklerine kadar.
Yakın bir arkadaşım eylül ayıydı herhalde bana baktı baktı ne oldu dedi bebek olayı falan mi???düşük falan sandı herhalde.sonra "emeklerine yazık etmişsin" dedi.o laf benim içine oturmuştu....o gün anladım kendine ne yaptığımı.tam olarak uygulayamasam haftada 300 500 versem de vazgeçmedim.karınca kararınca bu yolu yolcusuyum.
aynen. kendimize kötülük yapıyoruz. hem sağlık açısından hem fiziksel görüntü açısından hem de hareket kısıtlılığı ve psikolojik yönden. sağlıklı beslenmeyi oturtmak lazım.

Sabah:
1 su b ılık su
Yumurta,peynir,zeytin,yeşillik ,domates 1 dilim ekmek 1 tk bal
Ara öğün:
Sade Türk kahvesi ,gün kurusu,çiğ badem
Öğle:
Yulaf,süt,muz
Ara öğün:
Mandalina
Akşam:
Yoğurtlu brokoli salatası
2 yk makarna
Su : 2 lt
Spor: yürüyüş(30 dk)

14.ocak. Perşembe Menüm

11.00
1 kş sirkeli ilik su +1tk ketentohumu yagi
Sade filtre kahve

13.00
1.5 yumurtali menemen
Küçük yarim avakado
Dereotu
2 - kurabiye boyutunda ekmek (yumurta, findik tozu, süt, hindistan-cevizi unu)

18.30
3-4 ks. Et kavurma
Salata
1 üçgen dilim tavada pirasa

Su 2 lt

6E3B20B3-D83E-4947-8D1C-77290885847C.jpeg
Günaydın kızlar ilk tartı benden gelsin ☺️Geçen hafta cuma 90,65 di
900 gr gitmiş. Az tabi üzüldüm ama 80lere geldiğime sevindim ☺️

Eki Görüntüle 2761460 Günaydın kızlar ilk tartı benden gelsin ☺️Geçen hafta cuma 90,65 di
900 gr gitmiş. Az tabi üzüldüm ama 80lere geldiğime sevindim ☺️
Yinede cok guzel cnm tebrikler 👋👋👋
Kilo bildirmi :87.0
Ne yazıkki değişik bir şişlik ve ödem var bir türlü kurtalamıyorum neyse 1-2 hafta daha pes etmeden devam 🤦‍♀️🤦‍♀️😂
Onceden kac ti kilon cnm

Kizlar bildirimleri..
Gecen hafta
Bugun
Fark
Seklinde yapiyoruz

X