💓Efsaneler Fit Olma Yolunda 💓

Yinede cok guzel cnm tebrikler 👋👋👋

Onceden kac ti kilon cnm

Kizlar bildirimleri..
Gecen hafta
Bugun
Fark
Seklinde yapiyoruz
pardon yazmamışım 86,6 ydı ilk geldiğim hafta iki hafta önce yani geçen hafta 87ydim yine .Adet gecikti 7 gün ödem var dedim yapmadım bildirim ama inemedim hala abla :KK42:

deniyim bu hafta yarından itibaren var mı bildiğin birşeyler canım ?
Canım öyle internette falan gördüm birçok tarif ama hiç denemedim o yüzden hangisi iyidir hiç bilemedim. Benim bu ara aklımda şey var 1 litre suya 2 poşet yeşil çay ve limon atıp içsem diyorum ama tabi kendi kafamdan uydurdum zararı olurmu acaba bilmiyrım 🤷🏼‍♀️😂

Canım öyle internette falan gördüm birçok tarif ama hiç denemedim o yüzden hangisi iyidir hiç bilemedim. Benim bu ara aklımda şey var 1 litre suya 2 poşet yeşil çay ve limon atıp içsem diyorum ama tabi kendi kafamdan uydurdum zararı olurmu acaba bilmiyrım 🤷🏼‍♀️😂
Aslında ben önceden diyetisyene gittğimde soda, demlenmiş yeşil çay ve limonu karıştırıp içiyordum bak onu yapayım bari

geçen hafta 72.7
bugün 72.1

fark -600

71 görmeyi çok istiyordum... :/
ama buna da şükür.

neyse yarın bidaha tartılayım.
moddan düşmek yok 💪💪💪(bunlar benim olumlamalarımdan : mutluyum zayıflıyorum.her geçen gün inceliyorum.bir önceki günden daha sağlıklıyım. )

Eki Görüntüle 2761460 Günaydın kızlar ilk tartı benden gelsin ☺️Geçen hafta cuma 90,65 di
900 gr gitmiş. Az tabi üzüldüm ama 80lere geldiğime sevindim ☺️
😍😍😍çok güzel gitmiş canım. tez zamanda 79 ları da gör inşallah 😚
Kilo bildirmi :87.0
Ne yazıkki değişik bir şişlik ve ödem var bir türlü kurtalamıyorum neyse 1-2 hafta daha pes etmeden devam 🤦‍♀️🤦‍♀️😂
haftaya birden giser iniallah canım☺sakın moralini bozma.sağlıklı beslenmeye devam et.❤
Günaydın tombikellalar :KK54:
günaydın ponibonella :KK70:
sen tartılmadın mı?
Günaydın.
Ben kv de de oldugum icin tartiamadim burda
merak ediyordum :)) yarın tartıl ama.:KK66:

pardon yazmamışım 86,6 ydı ilk geldiğim hafta iki hafta önce yani geçen hafta 87ydim yine .Adet gecikti 7 gün ödem var dedim yapmadım bildirim ama inemedim hala abla :KK42:
O zaman bi yerlerde hata yapiyorsun cnm

Kullandigin bi ilac falan varmi
Merhaba kızlar
Cuma 87.2
Bugün 87.9
Fark +0.7
İnşallah bu son artin olsun tatlim

geçen hafta 72.7
bugün 72.1

fark -600

ama buna da şükür.

moddan düşmek yok 💪💪💪(bunlar benim olumlamalarımdan : mutluyum zayıflıyorum.her geçen gün inceliyorum.bir önceki günden daha sağlıklıyım. )
Gayet guzel eksi cnm 😍2 gün onceki kacamaga ragmen iyi toparlamişin

Kilo bildirimi

Geçen hafta 104.5
Bugün 104
Fark 0.5

Sali 105 dim
2 gündür tam olarak basladim ve duzenli menü yazicam
İki gün de ekşi 500 gayet güzel abla
Yarış moduna girince zaten kim tutar seni :KK66:ama çok da hızlı verip kendini bezdirme lütfen.ayda sadece3 kilo versen
3.12=36 yapar.
104 -36 =68🤩🤩🤩
1 senede fitsin işte.

geçen hafta 72.7
bugün 72.1

fark -600

ama buna da şükür.

Yarın 71 gelir bence çok az kalmış😍

İki gün de ekşi 500 gayet güzel abla
Yarış moduna girince zaten kim tutar seni :KK66:ama çok da hızlı verip kendini bezdirme lütfen.ayda sadece3 kilo versen
3.12=36 yapar.
104 -36 =68🤩🤩🤩
1 senede fitsin işte.
Zaten eskisi gibi veremiyorum cnm
Metonun içine ettim 😐
Az cok demicem, gittigi kadar gitsin

X