Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

canım ben de ahim filmini özelde anestezi olmadan çektirdim ama ilk tüp bebek denemem özelde olmuştu.genel anestezi oldum hiç bişey anlamadım.şimdi ikinci Ege de olucak ama yumurta toplamayı genel anestezi altında olmak istiyorum.dayanamam kasarım diye korkuyorum.hemşireye sorduğumda lokal anestezi dedi bende genel anestezi isterim dedim.daha o aşamaya gelmedim ama yapamam gibi geliyor.
Aynen bende rahim filmi için korka korka gitmiştim. Ama şükürler olsun adet sancısından hiç farkı yoktu. İnşallah sulu ultrason da agrisiz geçer. Teşekkürler güzel dilekleriniz için.
Sulu ultrason nedir acaba nasıl sulu oluyor yani adet döneminde aşağıdanmı bakıyorlar

eşinizi muayene ettiler mi? benimkine spermiyogram ve birkaç hormon testi yapıldı muayene edilmedi
eşinize spermiyogram sonucu muayene edilcek bir durum görülmemiştir. benim eşimi de muayene etmediler gerek kalmadığı için. Dosyası tam olup da hbr alan var mı acaba. Konseye girmesi için günleri mi var ben de merakla devamını bekliyorum.

ulaştım arkadaşlar aşılama kararı çıkmış adet olunca arayacakmışım. yalnız benim merak ettiğim, hep sabah mı gitmek zorundayız? çalışıyorum en fazla 1 kere izin alabilirim. öğlen gidilebilir mi hastaneye, bilen var mı?
İlk görüşmeye ne zaman gitmiştiniz acaba ne kdr sürede haber gelmiş oldu size. Gittiğinizde çalıştıgınızı söyleyin en azından size durum bildirim raporu verirler iş yerinize verebilmeniz için. bazı doktorlar veriyor.rica ederseniz verebilirler diye düşünüyorum.

Ben bu sabah son tahlillerimi verdim.artık haber bekliyorum.amh testini bende 130 Alsancak'taki biolap yaptırdım.ama Ege hanımın hastası olunca nekadar tutacak diye sordum raporlu olursa çok az rapor olmasa daha yüksek dedi.tam bir rakam söylenmedi,birde ben Ege hanımın sekreterine hiç ulaşamıyorum.siz nerden ulaşıyorsunuz?
mesai dışı randevu sisteminden Ege hanımın sekreteri Gülçin hanım a bağlanmak istediğinizi söyleyin söylüyorlar iş numarasını . ege hnm a gitmiyorum randevu için geç kaldıgımdan dolayı ancak muayene ücreti 265 tl gibi bişey. Tüp bebek tedavisinde de katkı payı ve ilaçlar dışında 1300 gibi bi ücret ege hanım için yatırıldıgını duydum. En doğru bilgiyi Gülçin hnm a bağlanarak ulaşmaya çalışın tabi.

teşekkür ederim sizin ilk görüşme hangi tarihti acaba. neye göre sıraya koyuyolar ben de iş durumlarımı ona göre ayarlıyacağım da. Hayırlısıyla hallolur inş sizin de
Ağustos görüştük evrakları testleri tamamladık bu hafta teslim ettik teslim edildiği günden itibaren sıraya alıyorlar sanırım çok teşekkür ederim inşallah hepimizin

İlk görüşmeye ne zaman gitmiştiniz acaba ne kdr sürede haber gelmiş oldu size. Gittiğinizde çalıştıgınızı söyleyin en azından size durum bildirim raporu verirler iş yerinize verebilmeniz için. bazı doktorlar veriyor.rica ederseniz verebilirler diye düşünüyorum.
Haziranda gitmiştim ama dosyayı ağustosta tamamlayabildim. Dahiliye endokrin vs hepsini gezince uzun sürdü benim. O rapor benim işime yaramaz sanırım çünkü ücretli öğretmenim

bende ücretli öğretmenim.müdüre söyledim tedavi olduğumu hastaneye giderken izin alıyorum kaç saat gelmediysem aylık ders ücretimden kesiyor.o yüzden sıkıntı olcak bir durum yok.kendini kasma girdiğin saat kadar ücret alıyoruz.bu arada Ege hanımın ücreti 165 tl

bende ücretli öğretmenim.müdüre söyledim tedavi olduğumu hastaneye giderken izin alıyorum kaç saat gelmediysem aylık ders ücretimden kesiyor.o yüzden sıkıntı olcak bir durum yok.kendini kasma girdiğin saat kadar ücret alıyoruz.bu arada Ege hanımın ücreti 165 tl[/QUO banada 200 dedi sekreteri. Ve her zaman burada olmuyor dersleri var konseyleri var dedi yani biz ne zaman istersek o zaman gerçekleşir tedavi süreciniz demek istedi sanırım aklım da çok karıştı

canım ben de ahim filmini özelde anestezi olmadan çektirdim ama ilk tüp bebek denemem özelde olmuştu.genel anestezi oldum hiç bişey anlamadım.şimdi ikinci Ege de olucak ama yumurta toplamayı genel anestezi altında olmak istiyorum.dayanamam kasarım diye korkuyorum.hemşireye sorduğumda lokal anestezi dedi bende genel anestezi isterim dedim.daha o aşamaya gelmedim ama yapamam gibi geliyor.
İnan korkacak bir şey yok konuşa konuşa yaptılar sağ olsunlar rahat geçti çok şükür. Hiç endişe etme

ege hanıma güveniyorum.simiri aldı eli de hafif anlamadım ama yumurta toplamaya dayanamam gibi geliyor.inşallah ararlar Bu ay içinde de başlarız canım

Ben de özel sektörde öğretmenim bu tedavi için bu sene sözleşmemi yenilemedim İzmir de sözleşmeli çıkma ihtimali de yok denecek kadar az malesef .aÜcretliye bile razıyım şu durumda çok üzücü gül gibi işimden ayrı kaldım malesef. Allah rast getrsin hepimizin işini bebişler sağlıkla gelsin de.

bende ücretli öğretmenim.müdüre söyledim tedavi olduğumu hastaneye giderken izin alıyorum kaç saat gelmediysem aylık ders ücretimden kesiyor.o yüzden sıkıntı olcak bir durum yok.kendini kasma girdiğin saat kadar ücret alıyoruz.bu arada Ege hanımın ücreti 165 tl
Onu biliyorum fakat üst üste birkaç gün yada 1 hafta falan gitmesem yerime birini bulurlar mı diye tereddütte kaldım

Onu biliyorum fakat üst üste birkaç gün yada 1 hafta falan gitmesem yerime birini bulurlar mı diye tereddütte kaldım

Şu iş durumu insanı çok strese sokuyor di mi oysa kafa olarak rahat olmamız gerekiyor şu süreçte . Çalışan insan için şu süreç zor gerçekten çalışmasan olmuyor hep bir bütçe ayırman gerekiyor Allah yardımcımız olsun inşaallah.

Şu iş durumu insanı çok strese sokuyor di mi oysa kafa olarak rahat olmamız gerekiyor şu süreçte . Çalışan insan için şu süreç zor gerçekten çalışmasan olmuyor hep bir bütçe ayırman gerekiyor Allah yardımcımız olsun inşaallah.
Aynen haklısın. Zaten elime tedavi masraflarını karşılayacak para geçsin diye çalışıyorum yoksa oturup kpss çalışsam daha hayırlı bir iş yapmış olurum ama mecbur

Merhaba kızlar ege üniversitesinde rapor çıkması için 2 aşılama mi sart 3 asilamami şart ben balikesir de fakültede yaptiriyorum da merak ediyorum

Ben de bugün adet oldum. Aradım. Pazartesi gelin dediler asilama tedavisi icin. Bundan sonraki surec nasil ilerliyor? Yanimda belli bir miktar para goturmem gerekiyor mu igneler vs icin?

Ben de bugün adet oldum. Aradım. Pazartesi gelin dediler asilama tedavisi icin. Bundan sonraki surec nasil ilerliyor? Yanimda belli bir miktar para goturmem gerekiyor mu igneler vs icin?
Sanırım muayene ederler ve ilacı söylerler. Para bulundurun yine de. Saat belirttiler mi pazartesi için?

X