Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

Bizde ege de başladık kesimde spem sorunu var ve üroloji ilaç verdi eşime uç ay kullanicaksin dedi bizim gibi esi ilaç kullanan varmı aranizda

Bizde ege de başladık kesimde spem sorunu var ve üroloji ilaç verdi eşime uç ay kullanicaksin dedi bizim gibi esi ilaç kullanan varmı aranizda
Canım merhaba hayırlısı olsun önceliklr sizin sperm sayısındamı sorun var bizimde sayı baya düşük çıktı öyleki her zamankinden daha az çıktı bu sefer 2 hafta sonraya tekrar randevü verdiler yine az çıkarsa bizede mi ilaç verirler acaba ilaçlar çok bi fayda etmedi bize zaten. Öncesdinde proxeen plus kullandık bir dönem artış beklerken düştü resmen egede şimdi 3 ay ilaç derse iyice şevkim kaçıcak yani

biz dosya açtırdığımız gün ürolojiye gözüktü eşim bizim de sayı düşük ama yaşın var hiç beklemeyin direk tüp bebek yazmış.ilaç falan yok acaba sonrasında verirler mi bilmiyorum

selam kızlar bana sulu ultrason denilen şeyi çektiler öyle acılı korkunç birşey değil normal muayene gibi diyebilirim bi sorun yokmuş şükür bir sonraki adette başlıyoruz tüp bebeğe inşallah herkese hayırlı olsun
Merhaba geçenlerde beni de aradılar. Rahmimde polip görülmüş sulu ultrason çekeceğim dediler adet olunca arayacağım. Korkuyordum bende içime su serptiniz valla. Nasıl bir işlem biraz big verirmisiniz

Sulu ultrason ne acaba ilk kez duydum. Arkadaşlar ben rahim filmini anestezi almadan çektirdim hiç korkulacak bir şey degil hatta yumurta toplama isleminde de anestezi almadım hatta çok korktum girmeden önce ama rahat olun yeter ki inanın işlemler dayanılmaz değil. İnşallah sizin de ultrason iyi geçer endişe etmeyin hiç.

Sulu ultrason ne acaba ilk kez duydum. Arkadaşlar ben rahim filmini anestezi almadan çektirdim hiç korkulacak bir şey degil hatta yumurta toplama isleminde de anestezi almadım hatta çok korktum girmeden önce ama rahat olun yeter ki inanın işlemler dayanılmaz değil. İnşallah sizin de ultrason iyi geçer endişe etmeyin hiç.
Aynen bende rahim filmi için korka korka gitmiştim. Ama şükürler olsun adet sancısından hiç farkı yoktu. İnşallah sulu ultrason da agrisiz geçer. Teşekkürler güzel dilekleriniz için.

canım ben de ahim filmini özelde anestezi olmadan çektirdim ama ilk tüp bebek denemem özelde olmuştu.genel anestezi oldum hiç bişey anlamadım.şimdi ikinci Ege de olucak ama yumurta toplamayı genel anestezi altında olmak istiyorum.dayanamam kasarım diye korkuyorum.hemşireye sorduğumda lokal anestezi dedi bende genel anestezi isterim dedim.daha o aşamaya gelmedim ama yapamam gibi geliyor.

X