Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

anladım canım çok saol bisoru daha sorucamm cidrotide iğnesi varya onu ganol f ile ard arda atsak bişi olurmu yoksa ganol f i akşamatıyorsam cidrotide i sabahmı atayım siznasıl yaptınız yaa hemşireyemi sorayım

Ben nasıl kullandığımı hatırlayamıyorum ama sanırım çatlama önleyiciyi sabah diğerini 16.00'da yapıyordum.Hemşire öyle söylemişti galiba.Ama sen yine de en iyisi arayıp bir daha sor.aklında şüphe kalmasın.

bende ege üniversitesinde tedaviye başladım.bugün 3. iğnemi yaptım. erol tavmergenin hastasıyım. 14ünde randevumuz var.
puregon kullanıyorum. (günde 250)
hayırlısı bakalım.inşallah bu ilk denememizde başarılı oluruz

bende ege üniversitesinde tedaviye başladım.bugün 3. iğnemi yaptım. erol tavmergenin hastasıyım. 14ünde randevumuz var.
puregon kullanıyorum. (günde 250)
hayırlısı bakalım.inşallah bu ilk denememizde başarılı oluruz

bende erol tavmergenin hastasıyım benimde kontrol 15inde tedaviye 1 kasımda basladık bugun 10.iğnemi vurdum inş hepimiz hamiş kalırız :)

arkadaşlar aranıza yeni katıldım merhaba. İzmir Ege Üniversitesi'nde dosya açtırdık.Eşimin sperm sayısı 1 milyondu direk tüp bebek önerdiler. Aşılama yapmayacaklar. 100 TL dosya açtırma ücreti verdik. SSK'lıyım 900 günününde üstünde çalışma sürem var. Ben toplam ne kadar öderim bilgi veren arkadaş çıkarsa çok sevinirim.

Son düzenleme:
arkadaşlar aranıza yeni katıldım merhaba. İzmir Ege Üniversitesi'nde dosya açtırdık.Eşimin sperm sayısı 1 milyondu direk tüp bebek önerdiler. Aşılama yapmayacaklar. 100 TL dosya açtırma ücreti verdik. SSK'lıyım 900 günününde üstünde çalışma sürem var. Ben toplam ne kadar öderim bilgi veren arkadaş çıkarsa çok sevinirim.

canım tedavi aşamasında 1000 tl ücret ödeniyor ilaçlarda 800 civarı

teşekkür ederim mutlu80. Bu rakam bizim katılım payımız mı oluyor? Devletin karşıladığı ücret ne bu aşamada sonuçta sosyal güvencem var.

X