Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
Ellerine sağlık.Çok beğendim ama bu sofrada yapabileceğim tek şey salata:KK9:

Benim kızlar bayıldılar.:KK56::KK53:Bundan sonra daha sık yaparım bayağıdır yapmıyordum:KK9:

çok kolay bencede sık sık yapılabilir..
patates detayı çocukların en sevdiği kısmı tüm detaylar bir araya gelince çok seviyorlar gerçekten...
sen yaptın yedirdin sıra bende mantı yapcam bugün buzluktan kıymamı çıkardım ondan sonrada kebabı da yarın yapcam ne yapsam diye düşünüyordum:21::21::21:

çok kolay bencede sık sık yapılabilir..
patates detayı çocukların en sevdiği kısmı tüm detaylar bir araya gelince çok seviyorlar gerçekten...
sen yaptın yedirdin sıra bende mantı yapcam bugün buzluktan kıymamı çıkardım ondan sonrada kebabı da yarın yapcam ne yapsam diye düşünüyordum:21::21::21:
Mantı mı:KK5:Ellerine sağlık:KK56:Kolay gelsin canım:KK16:

Bize de ikram edersin artık:KK56:

yaptım fırınladım da az bişi ama pişirmedim çünkü misafirler birgün gecikmeli gelcekler kaldı öylece...
pişirdiğimde durum müsait olursa çeker koyarım topikine fotosunu:KK16::KK16::KK16:
veee keşke ikram edebilsem en gıcık olduğum şeylerden biri al işte ben bunu yaptım ama siz sadece bakın ben yerim demek sinir bozucu:KK9::KK9: ben yedirmeyi çok seviyorummmm

Egunal yarışmada birinci olmuşsun.Tebrik ederim.Böreklere de katılırsan rakiplerinin vay haline.:KK52:Çok çekişmeli geçecek anlaşılan:)

teşekkür ediyorum adra cım:KK16::KK16::KK16:
sıradaki kategoriye hazırlanıyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:
dermişim:KK9::KK9::KK9: dedilerki bana bırak artık ara ver diğerlerinin önü açılsın iyi bişimi dediler kötü bişimi anlamadım:KK9::KK9::KK9:
fırsat bulursam katılabilirim henüz bilmiyorum yani:KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
yaptım fırınladım da az bişi ama pişirmedim çünkü misafirler birgün gecikmeli gelcekler kaldı öylece...
pişirdiğimde durum müsait olursa çeker koyarım topikine fotosunu:KK16::KK16::KK16:
veee keşke ikram edebilsem en gıcık olduğum şeylerden biri al işte ben bunu yaptım ama siz sadece bakın ben yerim demek sinir bozucu:KK9::KK9: ben yedirmeyi çok seviyorummmm

dermişim:KK9::KK9::KK9: dedilerki bana bırak artık ara ver diğerlerinin önü açılsın iyi bişimi dediler kötü bişimi anlamadım:KK9::KK9::KK9:
Ellerine sağlık canım:KK56:Hazır olmuş:KK34:Tabi ki çok sevinirim:KK19:Çok haklısın olmuyor öyle:KK9:Ama etkileniyoruz bizde yapalım diye harekete geçiyoruz iyi oluyor:KK56:Ben de çok severim:KK16:

Okudum seni vazgeçirme çabalarını.:KK1:Bence iyi birşey söylemişler:)Seni güçlü bir rakip görüyorlar.:KK53:

Ellerine sağlık canım:KK56:Hazır olmuş:KK34:Tabi ki çok sevinirim:KK19:Çok haklısın olmuyor öyle:KK9:Ama etkileniyoruz bizde yapalım diye harekete geçiyoruz iyi oluyor:KK56:Ben de çok severim:KK16:

ayyyy yaptık yedik ayol unuttum fotoyu ama yarısını pişirmedim o kadar çok yapmışım ki bir dahaki pişirimde çekcem fotosunu:KK9::KK9::KK9:

Okudum seni vazgeçirme çabalarını.:KK1:Bence iyi birşey söylemişler:)Seni güçlü bir rakip görüyorlar.:KK53:

dimi ama bencede iyi bişi dediler:13::KK16::KK19::KK9:

Baklavalar, su börekleri ne kadar beceriklisiniz.. Ellerinize sağlık

çoook teşekkür ediyorum güzel yorumlar almak cidden çok mutlu ediyor beni..

ayyyy yaptık yedik ayol unuttum fotoyu ama yarısını pişirmedim o kadar çok yapmışım ki bir dahaki pişirimde çekcem fotosunu:KK9::KK9::KK9:

dimi ama bencede iyi bişi dediler:13::KK16::KK19::KK9:

çoook teşekkür ediyorum güzel yorumlar almak cidden çok mutlu ediyor beni..
Afiyet olsun:KK56:Tamam bekliyorum:KK56::KK16:

Ben senin bu sofrani görmemisim. :KK43::KK43::KK43::KK43::-)(
Egunalcim, canimmm diyerek, sözlerime baslamak istiyorum. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Masallah gercekten masallahhhh :nazar:

Türkiye`ye geldigimde misafir olarak sana gelsem? :KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

Saka bir yana cidden yaptiklarinin hepsi birbirinden güzel, su aralar cok üsengecim ama istahimi kabarttin valla.

Ben senin bu sofrani görmemisim. :KK43::KK43::KK43::KK43::-)(
Egunalcim, canimmm diyerek, sözlerime baslamak istiyorum. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Masallah gercekten masallahhhh :nazar:

Türkiye`ye geldigimde misafir olarak sana gelsem? :KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

Saka bir yana cidden yaptiklarinin hepsi birbirinden güzel, su aralar cok üsengecim ama istahimi kabarttin valla.

Ben de bu mesajını görmemişim:KK1:
Bu çok ama çok güzel yorumuna nasıl teşekkür etsem bilemedim..
Çok sağol canım her zaman beklerim ciddiyim laf olsun diye demiyorum...

Ben de bu mesajını görmemişim:KK1:
Bu çok ama çok güzel yorumuna nasıl teşekkür etsem bilemedim..
Çok sağol canım her zaman beklerim ciddiyim laf olsun diye demiyorum...

Cok sagol canim laf olsun diye demedigine eminim, insallah bir gün kismet olur diyorum o zaman. :KK16:
Ellerin dert görmesin!:KK16:

X