Vücut Kremleri Egzama/ Kuru cilt

Vücut kremleri, losyonlar

Nurcihan33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2021
1.822
1.045
29
Merhaba sevgili arkadaşlarımmmm.. Senelerdir egzama ile mücadele ediyorum hem saçlı derim de hem vücudumun çeşitli yerlerin de yüzüm de her an her yerden çıkabiliyor kendileri. Her neyse aranızda egzaması olup yüz için kızarıklık ve kaşıntıyı yatıştıran kortizonsuz nemlendirici önerisi varsa minnet duyarım 😊

Araştırmadım bıttım sabunu kullanıyorm bazen iyi geliyor gibi bazen gelmiyor gibi pek anlayamadım. Siz kullandınız mı ardıç sabununu ben ilk defa duyuyorum
Screenshot_20211105-170825_Samsung Internet.jpg

Merhaba sevgili arkadaşlarımmmm.. Senelerdir egzama ile mücadele ediyorum hem saçlı derim de hem vücudumun çeşitli yerlerin de yüzüm de her an her yerden çıkabiliyor kendileri. Her neyse aranızda egzaması olup yüz için kızarıklık ve kaşıntıyı yatıştıran kortizonsuz nemlendirici önerisi varsa minnet duyarım 😊
Benim çocukluğumdan egzamam vardı her bölge de çıkardı gözlerimin köşelerine kadar,
Zamanında Bulgaristandan Domuz yağı getirtmişler kurtardık biz beni bu işten
Ama polen mevsiminde çıkar onun için de krem kullanıyorum gece sür sabaha hiçbirşeyin yok
kremin adı :dermovate merhem kahverengi olan
Geçmiş olsunn.

Benim çocukluğumdan egzamam vardı her bölge de çıkardı gözlerimin köşelerine kadar,
Zamanında Bulgaristandan Domuz yağı getirtmişler kurtardık biz beni bu işten
Ama polen mevsiminde çıkar onun için de krem kullanıyorum gece sür sabaha hiçbirşeyin yok
kremin adı :dermovate merhem kahverengi olan
Geçmiş olsunn.
Teşekkürlerr 🧡

X