Eimi ok seviyorum ama onu da unutamyorum..

aynı şeyi eşiniz yapsa ne yapardınız..:umursamaz:

ne facebookta ne de başka yerde olmasın o adamdan bir iz. silin hayatınızdan yoksa dönülmez yola girersiniz Allah korusun..

ahanda tavan yapacak olan bir konu daha

yatagimda tanimadigim kadin yerine sen olmaliydin yuh artik be evli bir kadina bu laflar ediliyor evli olan bir kadinda bu laflari dinleyip ah eski askim vah eski askim diyor ve aglayip sizliyor oylemi?

bana oyle sozler soyleyen adami deserim ben be kim cesaret edebilir be evli bir kadina boyle sozler soylemeyi demekki sizden cesaret almis olmali zayif bir karakter oldugunuz cok belli bana kizmakta serbestsiniz ama bu boyle akilli basli bir kadin olsaydiniz o sozleri duydugunuzda adami iyi bir paylayip teli kapatirdiniz.siz kapatmayi birakin hala arada gorusuyormussunuz birde burdan olumlu yorumlarmi bekliyorsunuz yuh artik diyorum baska birsey demiyorum.aklinizi basiniza toplayin kocaniza ve yavrunuza aciyorum YAZIKKKKKKKKK!!!

ayrıca eski sevgilinizin yaklamışımıda hiç masumane gelmedi, ikinizde macera arıyorsunuz bence

hadi o densiz yok yatağımda sen olmalıydın falan seni tavlamaya çalışmış
e kızım sen de desene
len edepsiz utanmıyon mu evli barklı kadına bunları demeye dye kalaylasana
oturup telefonda ağlamışsın bir de....
yüz bulmuş senden
evine barkına yazık etme
bak eşimi seviyorum diyorsun
eşini v e kendmni harap etme

onunda gururunu okşamış herhal yanımda yatağımda bilmem neremde sen olmalısın muhabbeti ki pek bi duygulanmış hatun..

evliyken eski sevgilinin telefon numarası hala sende ne arıyor allah aşkına....

neden eski sevgiliyle evli bir kadın görüşür ki...
hatta unutamamışsa. bile bile lades... adam resmen zaafını kolluyor...sen bir an açık kapı bıraksan,dalacak içeri. bakın söyleyeyim. sizde o kapıyı aralıyı aralıyıveriyorsunuz arada sırada.
size o yatak muhabbetini yapan adamı nasıl budamadınız kii.
bunu dinlerken rahatsız olmadınız mı.. o an kesmeliydiniz iletişimi...
.
zaten kestim bir daha arama dedim ,ilk arama ile sonraki arama arasında 2 yıl var ..
ya içimde kalmasın :
nasıl seviyosunuz eşinizi? nasıl çok seviyosunuz yani? çok seviyosanız nasıl başkasını görüyor gözünüz?unutamıyorsunuz?
kestane kebap acele cevapbuyrunnnnnnnnn
gözüm başkasını görmüyor ki ,seviyorum eşimi ama geçmişimde unutamadığım bazı anılarım gibi o da ara sıra beliriyor gözümde ve çok duygusal bir yapıya sahip olduğum için gözlerim doluyor..
Bence telefonlaşmaya devam edin,ama sıkıyorsa eşinize söyleyerek..
Hatta eşinize hala o günleri unutamadığınızı,faceden takip ettiğinizi,telefonla görüştüğünüzü ve her seferinde kahredip ağladığınızı,bebelerinizi kerttiğinizi,mümkünse onun da saçlarını beyaza boyamasını istediğinizi,belki bir nebze ona bakarken eski sevgilinizden bir parça göreceğinizi söyleyin bir de..Eşiniz okey diyorsa bize halt yemek düşer :nazar:
yani buna yorum yapmak istemiyorum ..kahredip ağlamıyorum ,eşimin ona benzemesini filan istemiyorum ,nerden buluyırsunuz böyle şeyleri ilahi..

sağol arkadaşım ,işte tam olarak bu ,aramızda hiçbirşey yokken ayrılmanın verdiği acıyı yaşadım yıllarca ,şimdi çook mutluyum .
buluşuverin ne olacakki diye latife yapmışsınız ama böyle bir durum zaten olamaz ,ben böyle bir insan değilim ,geçmişte yaşanan masum bir aşkı anımsıyorum ara sıra hala ..
yaptığı yalnıştı zaten ,aramaması gerekiyordu ,ona da söyledim 2 kez numara değiştirdim yine buldu ,geçmişten tanıdığımız ortak kişiler çok..buluyor bir şekilde .zaten topu topu 3 kez aradı 3 yılda , biri ilk anlattığım ,biri yalnışlıkla ,diğeri de bebeğim doğduğunda hayırlı olsun demek içindi ..

o nasıl erkek be güzelim evli çocuklu kadının numarasını ısrarla bulmak için elinden geleni yapıyor..kusura bakma canım sen pasif kalıyosun karşısında da o yüzden seni arıyor ısrarla..tepki veremiyosun çünkü duygularına yeniliyosun..

yaşanamamışlıklar kalmış içinizde.. bir şeyi seçince seçmediklerimizden vazgeçmiş oluruz. her tercih bir vazgeçiştir yani.. zamanın şartları öyle gerektirmiş sizin de eski sevgilinizle seçimleriniz olmuş, birbirinizi kaybetmişsiniz. Sonra siz evlenmeyi seçmişsiniz, o da evlenmiş. Artık üzülmemelisiniz. ve bence artık telefonla görüşmeyin de. bir süre sonra bu size yeterli gelmezse ne olacak?

merhaba arkadaşlar ,sizleri bir arkadaşım sayesinde buldum ,o sürekli bu sitenin takipçisi ve hep banada söylerdi üye ol diye ,kısmet böyle bir konu açmakmış kadınlar klubü ile tanışmam için..
sadece bu arkadaşımla paylaştığım bir konu var ve onun ısrarı ile sizlerle de paylaşma gereği hissettim ,hepimiz kadınız ve birbirimizi anlarız diye düşündüm ..

ben evliyim 3 yıllık 1 yaşında da bir çocuk sahibiyim ,eşimi çok seviyorum ,ailesini de öyle 6 yıllık bir tanışma dönemimiz oldu nişan söz düğün hepsi bu 6 yılın içinde ,birde güzeller güzeli bir evlat..28 yaşındayım ,
18 yaşında aşık oldum ilk aşkıma 5 yıl çıktım onunla ,gelenek görenekleri ,ve bizden şaaşalı yaşantısı ile bana uygun olmadığını düşünen ailem evliliğimize karşı çıktı ,ve sevgilimin işlerinin ters gitmesi sonucu ,seni arzu ettiğim şekilde yaşatamam diyerek benden uzaklaşmaya başladı ,ben ise gittikçe daha çok bağlanıyor ve işlerinin bozulması işime geliyordu ,belki maddi durumu ve yaşantısı değişirse ailem kabullenebilirdi ,ama olmadı ,hiç birşey kader kısmetten öte değilmiş,ayrıldık ..deliler gibi birbirimizi severek ayrıldık ,hiç unutmadık birbirimizi ..en son bana dediği şu cümle hiç aklımdan çıkmıyordu ,''evlen ,hayatını kur ,ben sana mani olmak istemiyorum ,ama bekliycem ,sen evlenip yuvanı kurana kadar bekliycem ,ta ki o gün ümidimi kaybedip seni unutmak için elimden geleni yapıcam ,sen evlenene kadar evlenmiycem ''demişti bana ..bu süreçte ben eşimle tanıştım ve bana geçmişi unutturan tek kişiydi o ..başka hiçbirşey bunu başaramamıştı..eşimi çok sevdim çok aşıktım ,nişanlandık ..eski sevgilimin kız kardeşi ile ara sıra görüşürdük benim nişanımdan bir ay sonra görücü usulü biriyle nişanlandı ,evlendim 2 hafta sonra evlendi ,bebeğim oldu 1 ay sonra onunki oldu ..sözünü tutmuştu ,mutlu olmamı beklemişti ..mutluydum ,ama o aklımdan çıkmıyordu ..
evliliğimin 3. ayında bir sabah beni aradı ,sen olmalıydın dedi ,şu anda yatak odasında yatan ,benim sarıldığım ,kokladığım kişi sen olmalıydın ,ben hiç tanımadığım birine karım diyorum dedi ,o sen olmalıydın ..ve bunları söylerken ağlıyordu ,tabi bende ..içimde engel olamadığım duygular vardı ,hakim olamıyordum gözyaşlarıma ,lütfen dedim yapma ,beni zora sokma ,ben mutluyum ,benim duygularımı karıştırma ..çok ağladım o gün çok ..
unutamamışmıydım yoksa ,neden ağlıyordum ,eşime ihanet etmiş gibi hissettim kendimi ..eşim eve geldiğinde daha bir sarıldım ,daha bir bağlandım ona ..3 yıl geçti ,bazen arar,hal hatır sorar ,kızını oğluma alıcam der gülüşürüz ,her telefonu kapattığımda içimde tarifi imkansız hisler belirir..hiç görmedim onu eşimle tanıştığım günden beri,geçen ay kız kardeşi nişanlandı ,facebook a nişan resimlerini koymuş ,orada gördüm yıllar sonra ,saçları beyazlamış ,ama gülüşü hep aynı :KK43:(( o resim gözümğn önünden gitmiyo .bilgisayarıma kaydettim ,ara sıra bakıyorum ve gözümden dökülen yaşlara engel olamıyorum ..
ne olur bir akıl verin bana arkadaşlar ,ben ne yapıyorum ..

ben yumuşak olamayacağım arkadaşım. bir kere gerçekten seven insan sevdiğinin bir başkasıyla evlenmesine ne sebeple olursa olsun göz yumamaz. git evlen ben beklerim gibi bişey söz konusu olamaz. o biraz işi kadere bırakmış. sonrada sen evlendiktten sonra senin huzurunu bozmuş seni arayıp. onunla hiç konuşmamalısın. eski eskide kalmıştır. evet aklının bir tarafında olabilir hepimiz insanız ama bu yaptığın biraz kocana haksızlık olmuyor mu sence. eşin aynı şeyi sana yapsa sen ne hissederdin bir düşün istersena.s.

maia cım ben onu arzulamıyorum ,öle bir düşüncem kesinlikle olmadı olamazda ..bu evlilik bitmiştir demişsin ama evliliğimle ilgili en ufak bir sorunum yok ..

1 kalpte 2 kişilik yer yoktur, ya eşini seviyorsundur yada onu, eşini sevseydin ex aşkın için ağlamazdın, sen neye ağlıyorsun bunuda anlamış değiliz, hey gidi gençlik neler yaşamıştık vaybe ah keşke şimdi yanımda olsada ona doyasıya sarılsam demek değilmi bu????

Eşin bütün bunları duysda dünyası başına yıkılır eminim,
ya da eşin eski sevgilisine seni unutamadım, şu an yatağımda sen olmalıydın dese sen normal karşılarmıydın birde öyle düşün.

boşver canım ya, seni gerçekten sevmiş olan adam ne aile dinlerdi, ne akraba.
herkesi karşısına alıp evlenirdi seninle. yok maddi durumu çok iyiymiş arada uçurum varmış, e sonra bozulmuş işte o zaman niye olmadı. bunların hepsi bahane arkadaşım.
adamın seninle ilgili farklı sorunları varmış besbelli, belki evlenecek kadar sevmediğini farketti. yoksa seven insan dağları deler. benim de ailem eşimi istemedi, kesinlikle onay vermedi evlenmemize ama ben herkesi geride bırakıp evlendim. iyiki de öyle yapmışım.

şu an evlenmişsin, utanmadan sana yatakodası muhabbetleri yapıyor. ya kendini bilen bir adam olsa bu saatten sonra seni arayıp kafanı karıştırmazdı. ben onun iyi niyetine hiç inanmıyorum. şu an sen ona yasak olduğun için daha bir cazip hale geldin.
sevgili okypete nin dediği gibi kapıyı aralasan dalacak pozisyonda yani

boşver arkadaşım uzak dur, eşimi seviyorum diyorsun, Allah bağışlasın bir evladında varmış.
boşver eski sevgilini falan. o treni kaçırmış. diyaloğunu kes, telefonlaşma falan hiç doğru değil, kardeşiyle de görüşme, böyle geçmiş gitmiş meseleler için yuvanı bozma,

arkadaşlar çok acımasızca eleştirmiş ama kendileri aynı şeyi yaşamış olsalardı eminim ki belki sizin kadar bile eşlerine sadık kalamazlardı.bakın yaşadılarınız duygu anlamında çok normal çünkü severek ayrılmışınız ama yapmamanız gereken hem size hem ona hem eşinize hem de çocuğunuza zarar verecek şey görüşmek.bence biran önce görüüşmeyi kesmelisiniz.siz eşinizle mutlu olduğunuz için kendinizi frenliyorsunuz ama eminim ki siz de mutsuz olsaydınız mutluluğu onun kollarında arardınız.şuana kadar olan şeyler için pişmanlık duymayın ama görüşmeniz çok yanlış bir an önce bütün irtibatı kesin.belki zamanla kafanız iyice karışacak ve bu sefer kendi mutluluğunuzu baltalayacaksınız.

Artık patladım yani kusura bakma arkadaşımda sen ne duygusallığından bahsediyorsun.doğuda milleti berdelle veriyorlar.Üç kuruş altın için 70 yaşında adamlarla evlendiriyorlar.En yakınımızda gördüğümüz insanlar aldatılıyor.Deli gibi dayak yiyor,yeri geliyor aç kalıyorlar.Siz sıkıntı görmemişsiniz rahat batıyor

Sanki bir filmin senaryosunu okur gibi okudum yazıyı.
Eğer anlattıklarınız doğruysa, kusura bakmayın ama çok ayıp ediyorsunuz ve hatalısınız. Eşinizi bu şekilde yani beynen aldatıyorsunuz.
Evli bir kadınsınız neden eski sevgilinizle hala görüşüyorsunuz ki. Birbirinizi gerçekten sevmiş olsaydınız ayrılmazdınız. Maddi güçlükler falan bahane bence.
Ya eski sevgilinize dönün kocanızı aldatmayın (yazık adama) yada eskiyi unutup silin beyninizden evinize yuvanıza bakın.

ben yumuşak olamayacağım arkadaşım. bir kere gerçekten seven insan sevdiğinin bir başkasıyla evlenmesine ne sebeple olursa olsun göz yumamaz. git evlen ben beklerim gibi bişey söz konusu olamaz. o biraz işi kadere bırakmış. sonrada sen evlendiktten sonra senin huzurunu bozmuş seni arayıp. onunla hiç konuşmamalısın. eski eskide kalmıştır. evet aklının bir tarafında olabilir hepimiz insanız ama bu yaptığın biraz kocana haksızlık olmuyor mu sence. eşin aynı şeyi sana yapsa sen ne hissederdin bir düşün istersena.s.

valla "en iyi arkadaşım evleniyor" filmi gibi, katılıyorum gerçekten seven bi erkek git evlen demez, sadece filmlerde olabilcek bişey zaten, sanırım senle dalga geçmiş, ya da sen bizimle dalga geçiyorsun, bilemedim:tomato:
tabiri caizse maymun iştahlı olma ihtimalinde muhtemel:tomato:

yok yok var bu hatunda bir numara....senaryo olabilirmi acaba yazılanlar.örneklerine çok rastlıyoruz buralarda.çok sakin karşılıyorda yapılan yorumları..

yaptıığnda birsey yok ortada aldatma da yok sadece birbirinizi unutamamıssnz ama sen daha baskın çıkıp unutmus sayılıp evlenmiissn iyide yapmıssn bence.
hangimiz ilk aşkımıızı uınuttuk kı yada diğer sevgillilerimizi unut demek olmaz bence
sadece görüşme derim.eşin bu durumu oğrenrse dahada kötü olacak.

arkadaşlar çok acımasızca eleştirmiş ama kendileri aynı şeyi yaşamış olsalardı eminim ki belki sizin kadar bile eşlerine sadık kalamazlardı.bakın yaşadılarınız duygu anlamında çok normal çünkü severek ayrılmışınız ama yapmamanız gereken hem size hem ona hem eşinize hem de çocuğunuza zarar verecek şey görüşmek.bence biran önce görüüşmeyi kesmelisiniz.siz eşinizle mutlu olduğunuz için kendinizi frenliyorsunuz ama eminim ki siz de mutsuz olsaydınız mutluluğu onun kollarında arardınız.şuana kadar olan şeyler için pişmanlık duymayın ama görüşmeniz çok yanlış bir an önce bütün irtibatı kesin.belki zamanla kafanız iyice karışacak ve bu sefer kendi mutluluğunuzu baltalayacaksınız.

şimdi bu cümle çok peşin hükümlü olmuş. insanların hayata karşı bakışlarını ahlak anlayışlarını ,değerlerini bilmeden ,hepimiz için eşlerini aldatırdınız, bundan eminim demek, hiçte hoş olmamış...

o nasıl erkek be güzelim evli çocuklu kadının numarasını ısrarla bulmak için elinden geleni yapıyor..kusura bakma canım sen pasif kalıyosun karşısında da o yüzden seni arıyor ısrarla..tepki veremiyosun çünkü duygularına yeniliyosun..
zaten topu topu 3 kez aradı ,herkes sanırım sürekli görüşüyorum sandı ,o yüzden bu tepki..görüşmüyorum ,ilk konuşmamı anlattım ,ikincisinde yalnış aradım dedi ama bahaneydi belli ,2 dakika konuştuk konuşmadık ,3. aramasıda bebeğim içindi o esnada da öyle bir espri yaptı işte bizimkileri evlendirelim diye o kadar ,o konuşmada 5 dakika filandı ..1 yıldırda zaten aramıyor ,aramasında zaten ..
Artık patladım yani kusura bakma arkadaşımda sen ne duygusallığından bahsediyorsun.doğuda milleti berdelle veriyorlar.Üç kuruş altın için 70 yaşında adamlarla evlendiriyorlar.En yakınımızda gördüğümüz insanlar aldatılıyor.Deli gibi dayak yiyor,yeri geliyor aç kalıyorlar.Siz sıkıntı görmemişsiniz rahat batıyor

arkadaşım konuyu açarken eleştirilere hazır ol demişti...

X