Einiz ne yapmasaydi, uan evliliiniz daha gzel olurdu ?

birden parlaması olmasa şahhane olurdu ama allahtan sürekli parlamıyove kısa sürüyo sositososito

Yine de şükür ama;
annesının doldurusuna gelmeseydi,
evlenmeden once en azından borcları bıtmıs olsaydı,
sorunlardan kacıp uyumaya gıtmeseydı.

bu kadar çabuk sinirlenip hemen ağzını bozmasa ve kardeşleri konusunda beni daha çok dinlese daha mutlu olurdum:umursamaz:

Simetrik hastalığı ve titiz olmasaydı daha mutlu olabirdim

:nazar: maşşallah hiç bi hatası yok kocamında
keşke birazcık romantik olsa güzl sözler söylese ben söylemeden,,
arada bi hediye çiçek alsa
daha bi sevinçten uçucam :KK70:

ailesiyle aynı binada yan yana dairelerde oturmamıza engel olsaydı...
çok şükür zararın neresinden dönersen kardır 1 sene oldu kaçalı bimnadan değil şehirden kaçtık süper oldu :eek:

ailesine karşı saygılı olucam diye abartıp ezik olmasaydı daha iyi olurdu.....
sesini biraz yükseltebilseydi gerçekten mükemmel olabilirdi

şimdi olduğu gibi önceleride bana böyle çok değer verseydi, maddi açıdan daha sorumluluk sahibi olsaydı bizde çok daha mutlu olabilirdik ama bunada şükür.

Allaha şükür eşimle mutlu bir evliliğim var
şöyle şöyle olsaydı dah mutlu olurduk dediğim hiçbirşey yok :nazar:

evlılıgımızın ılk 3/5 ayındakı,o muthıs ıkı kavgayı etmeseydı(ailelerle) cok daha saglam olurduk heralde.

biraz anlayışı ve bana saygısı olsaydı herşey daha güzel olurdu çok anlayışsız ve değer vermeyen bir kocam var ve az önce büyük bi kavga ettik gereksiz yere bebi çok kırdı bende hemen kendimi buraya attım kendimi çok kötüü hissediyorum çok mutsuzum okadar gereksiz yere beni kırdiki anlatamam si,ze napıcam ben bununla ya bıktım usandım asrtık

ailesine sevgimizi kanıtlasaydı, beni kabul ettirip sustursaydı, doğumumda kaynanamı sustursaydı
daha mutlu olurdum

ona olan güvenimi, sevgimi, aşkımı bukadar yıpratmasaydı, herşey eski günlerdeki gibi kalsaydı...........

ay valla benim kociş çok akıllı ve başarılı evlilik iş aşk ve evlilik konusunda, ne hata yapıyor, nede beni pişman edicek bir davranışda bulunmak durumunda bırakıyor... :)))

X