Anket Einizin yannda epilasyon yaptnzda einiz rahatsz olur mu?

Eşinizin yanında epilasyon yaptığınızda eşiniz rahatsız olur mu?

• Evet

OY: 44 34,6%
  • Hayır

OY: 83 65,4%

• Ankete Katılan
    127
Asla yaninda yapmam ve gormesine firsat vermem.. Ben erkek olsaydim ve karimi o sekilde gorseydim butun cekiciligi giderdi bence :dilcikar:

ben yapmam zaten,
hatta haberi olmasından da hoşlanmam.
yani illaki görecek ama bugün ağdaya gidiyorum, ya da bugün epilasyon yaptım muhabbetlerinden hoşlanmam.
güzellik salonuna gidiyorum derim, sorgulamasın mümkünse.

hayatım boyunca kimsenin yanında epilasyon yapmadım.
eşimin yanında da yapmadım,yapmam da..
hatta o evdeyken dahi yapmadım hiç.
o rahatsız olmasa dahi ben rahatsız oluyorum...:nazar:

eşim rahatsız olmaz da ben rahatsız olurum
o evdeyken bile epilasyon yapamam
beni öyle kılımı tüyümü alırken görmesini hiç istemem, sanki ona saygısızlık yapıyormuşum gibi hissederim.

evli olsam istemezdim açıkçası beni temizlenmemş görmesini,
yannda yapsam rahatszlık duyacağını sanmıyorum ama ...
gerçi ayda bi kuaföre giderim ben...kuafre gidiorum dediğimde sevgilim anlıyo zaten niye gittiğimi..
sorgulamıyo ama zemuszemus

rahatsız olur mu olmaz mı diye hiç düşünmedim bile çünkü ben onun yanında yapamam zaten. hatta yaptığımda haberi bile olmaz, ona göre ayarlarım zamanını,erken kalkarım vs.kaydirigubbakcemile3 eşim bile olsa beni o şekilde görmesinden başta ben rahatsız olurum. banyodaysam kitlerim kapımı bakarım işime. :sm_cool:

ewli olunca her halini görmesine gerek yok bencee erkeklerin..ewlilikte olsa bayanlar her zamn eslerine bakımlı olmalı bencee.. ki erkekler için alışılagelmiş olmayalııım

eşime olan saygımdan dolayı onun yanında yapmayı düşünemem. çocuklarım küçükler onların bile yanında yapmıyorum

anaa gözümün önüne geldi de birden :bbo:
ben bile kendimi görmek istemiyorum o halde kendimi bi de kocam görse akannehir
bazen gıcıklık yapıyo baskın yapmaya çalışıyo da kaçacak yer arıyorum sempatiksalakcinni

eşim kendisi de yapmaz böyle özel şeyleri benim yanımda ..
ben de onun yanında yapmam ..
dolayısıyla bu konuda sorunumuz yok ..
benim için sorun değil yapması ama ben onun yanında asla yapmam ..
kadının bu konuda daha dikkatli olması taraftarıyım ...
nasılki erkek kıllı göze kötü gelmiyor da kadın kıllı göze kötü geliyorsa bu durum da ona benziyor ...
erkeğin epilasyon ( kol göğüs bacak ) yapması normal ama kadının o kıllı tüylü hali ile erkeğin yanında yapması çok tuhaf ve anormal ..
cık ..bakımlı bir bayana yakışmayan bir durum bence ...

Son düzenleme:
X