Anket Einizin yannda epilasyon yaptnzda einiz rahatsz olur mu?

Eşinizin yanında epilasyon yaptığınızda eşiniz rahatsız olur mu?

• Evet

OY: 44 34,6%
  • Hayır

OY: 83 65,4%

• Ankete Katılan
    127
bende eşimde böyle durumlarda kendimiz yaparız. ben banyodayken gitsin wcye girsin. rahatsız olmak konusu ne bileyim mecbur kalınca o bile yapar sanıyorum. bunun hastalığı var yaşlılığı var ihtiyacım olduğunda herşeyimle ilgilenir.

Benimde eşim bazen bacaklarımı alırken yakaladığında elinde cımbızla gelip alimmi abla kaydirigubbakcemile3 diye çatlatır beni gülmekten.Bacağın arka kısmında kalanları göremeyince mecbur epilasyon aletini veriyom eline bilmiyorumkismile rezil olucaksam kocama olim canım merdiven çıkarken,havuz başında güneşlenirken falan 1 tane kıl kalsa biri görse gitti bütün karizma,çekicilik ohaoldumsmile Zaten onunda hoşuna gidiyo sanırsam benim acı çekmem belkide sinirini o şekilde çıkarıyodur ondan hoşuna gidiyo :jeyyar: Diğer özel bölgelere gelince Allahtan evde 2 tane banyo var kimse kimseyi görmüyo yoksa bende beni o şekilde görmesini istemezdim :1no2:

ben bacak epilasyonunu yanında yapmışımdır aslada rahatsızlık duymamıştır
zaten ben yan odada yapardım o ise yanımda otur burda yap ben sana bakmam yeterki yanımda ol derdi
bunu bütün masumiyeti ve içtenliğiyle söylerdi
genelde o yokken yaarım ama varsada asla çekinmem hem muhabbet eder hem dizi izler hemde işimi görürüm
ama genital bölgeyi asla onun yanında yapmam
ben rahatsız olurum

bence de ilginç kaydirigubbakcemile3
tamam özellikle de onun yanına gidip
"gel bakiim yanımda dur bacaklarımı alıcam" demem tabii ki ama
o bana aşkııııım kollarımı alalım hadiiiii diye sevgi pıtırcığı olurken ben şşş girme sakın ben epilasyon yapıyorum içeride neden diyim ki kaydirigubbakcemile3

Siz enisizin killarini epilatörle aliyorsunuz yani dogrumu anladim :kedi:kaydirigubbakcemile3

Evlendikten sonra bendemi öyle yapsam acep kaydirigubbakcemile3

4o yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bişey yaşadım..

gebeliğimin ilk haftalarıydı(zaten 12 haftalıkken kaybettim kalp durması sonucu neyse).canımın yanmasından korktuğum için tüy dökücü krem almıştım.

kremi bacaklarıma sürerken eşim geldi.ne yapıyorsun dedi.bende izah ettim.dur sen ben yaparım dedi.kalan kremi de kendi bacaklarına sürdü...çok komikti.çünkü bacaklarına krem yetmedi ve bazı yerleri tüylü bazı yerleri tüysüz olmuştu...

yazdı.kapri giyiyordu...bacaklarının tüyleri çıkana kadar pantalon giymek zorunda kalmışı...

4o yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bişey yaşadım..

gebeliğimin ilk haftalarıydı(zaten 12 haftalıkken kaybettim kalp durması sonucu neyse).canımın yanmasından korktuğum için tüy dökücü krem almıştım.

kremi bacaklarıma sürerken eşim geldi.ne yapıyorsun dedi.bende izah ettim.dur sen ben yaparım dedi.kalan kremi de kendi bacaklarına sürdü...çok komikti.çünkü bacaklarına krem yetmedi ve bazı yerleri tüylü bazı yerleri tüysüz olmuştu...

yazdı.kapri giyiyordu...bacaklarının tüyleri çıkana kadar pantalon giymek zorunda kalmışı...

Öncelikla basiniz sagolsun bebeginizi kaybetmisiniz. : (

Ama esinizden Allah razi olsun cok tatli bence yaa..

InsaAllah benim kocisimde öyle olur :asigim:

Öncelikla basiniz sagolsun bebeginizi kaybetmisiniz. : (

Ama esinizden Allah razi olsun cok tatli bence yaa..

InsaAllah benim kocisimde öyle olur :asigim:

Allah razı olsun.

İnşallah.sen iyi olursan eşinde sana iyi olur.Eğer eşinin ailesine de iyi olursan eşin mükemmel olur....

inş. benim eşimden kat kat iyi olur ve mutlu,huzurlu bir ömür geçirirsiniz...

Allah razı olsun.

İnşallah.sen iyi olursan eşinde sana iyi olur.Eğer eşinin ailesine de iyi olursan eşin mükemmel olur....

inş. benim eşimden kat kat iyi olur ve mutlu,huzurlu bir ömür geçirirsiniz...

Tabi cok haklisiniz. Ki ben kendi enistemden görüyordum mesela. Benim aileme karsi ne kadar iyi davrandigini. Bu yüzden ablamda hep derdi o benim aileme karsi böyle davraniyorsa ben onun ailesine bir kat daha iyi davranmaliyim diyordu.

Güzel dualariniza gönülden amin diyorum. InsaAllah mutlu huzurlu bir yuvaya bas koymak nasip olur. :Saruboceq:

Siz enisizin killarini epilatörle aliyorsunuz yani dogrumu anladim :kedi:kaydirigubbakcemile3

Evlendikten sonra bendemi öyle yapsam acep kaydirigubbakcemile3

çok geç gördüm sorunuzu ama yanıt vereyim zaman zaman (özellikle yazın) kollarındaki ve göğsündeki tüyleri enselerini temizledikleri bi makine var ya onunla azaltır
çünkü aşırı derecede tüylü olduğu için özellikle sıcak havalarda pişikler oluşuyor göğüs e kollarında
bu esnada da benden yardım ister

Ben yanında yapmam, onada yapmam.
Tahminimce yanında yapsam o rahatsız olmaz. Belki aklına gelse benden de isteyebilir o kadar rahattır benim eşim.
Bense tam tersi:eek:lmaz:
Bugüne kadar kimsenin yanında yapmadım. Arada çocukların odaya daldığı oluyor ama daha ufaklar diye pek önemsememiştim şimdi onada dikkat ediyorum. direk kapıyı kilitliyorum. Zamanında annemde hep girer odasına 30 dak çıkmazdı bende ne yaptığını anlamazdım:bbo:
Şimdi sorunu çözdüm-tatlicadiarzu-
Ha kendine yaptırıp bana gelince olmaz derse zate bir daha kendide bulamazsempatiksalakcinni

ayyy hiç olacak iş değil ozaman epilasyon yapılmış yerin bir gizemi kalmazkiaklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

aaaaa hiç olcak şeymi yawww hayatta yapmam hatta ben tırnak bile kesmemeye gayret gösteririm çok çirkin bi görüntü olur normalde zaten kuaföre gidiyorum ama evde eşim varken epilatörü bile açmam sesi maaşallah mahalleyi inletiyo :KK1:

ilerde kocam tiksinmese bile yapmam yani bayan bayana bile tiksiniyor
niye eşin seni kıllı kıllı görsünki ağdayı cart yapıştır çek başlı başına rezillik zaten

ya okudum bırkaçınıda herkes karşı gibi birşey valla benim eşimin çok hoşuna gidiyo benim tüylerimi almak kaşlarımı zaten hep o alır da şuan 8aylık hamıleyım hamıle kaldıgım ilk günden beride alt bölgemi hep alır hiçde tiksinmez soğumaz bence çook normal

X