Ek hesap hakkında yardım lütfennn !

kumralimkumral

papatya
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
578
23
Arkadaşlar merhabaa,
Sizden ek hesap hakkında yardım istiyorum.Maaşımı aldığım şekerbank 2000 lıra ek hesap açmış. Nasıl kullanılır, faiz oranları nasıldır? Artıları eksileri nelerdir ?
Bankayı arasam belki beni eksik bilgilendirebilirler. burda kullanan tecrübeli arkadaşlar daha objektif davranır diye düşündümm , lütfen yardımcı olunnn:26:

Son düzenleme:
anladım canım, peki benim anlamadığım konu o parayı cektık diyelım 100 tl, belli bir güne kadar ödeme süresi var sonra fazımı işliyor yoksa çektiğin andan ıtıbaren o faızı ödemek zorunda mısın ? kredı kartı gıbı degıl sanırım bu, parayı alır almaz o 4 tl yıde gözden cıkarıyor musun ? bırde hangı banka senın kı ? umarım kafanı yormadım tatlım:78: teşekkürlerr

anladım canım, peki benim anlamadığım konu o parayı cektık diyelım 100 tl, belli bir güne kadar ödeme süresi var sonra fazımı işliyor yoksa çektiğin andan ıtıbaren o faızı ödemek zorunda mısın ? kredı kartı gıbı degıl sanırım bu, parayı alır almaz o 4 tl yıde gözden cıkarıyor musun ? bırde hangı banka senın kı ? umarım kafanı yormadım tatlım:78: teşekkürlerr

e o maaş döneminden diğer maaş dönemine kadar taktir edersinki süreyi aşınca faizi yersin tabikide çekince 4 tlyi gözden çıkarıyoz bu arada vakıfbanl

kredı kartı gıbı deıl cektıgınde bı mıktar faız ıslıor odemesen daha cok fazılenıyor aklın warsa cekme

X