EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canim sen nasılsın hatırladın mı beni...cok üzücü şeyler yasadin biliyorum rabbim bir daha yaşatmasın...nasılsın neler yapıyorsun.. Ben ekimdeki negatiften sonra nisanda tekrar denedim :KK43: kimyasal gebelik yasadim...sadece 2 yumurtam cikiyor cok azalmış sayim ekimde gittiğimde 5 idi...ocakta 2 ye düştü hala da öyle...

Simdi yeniden tedaviye basladim cok sık oldum bu ara biliyorum maddi manevi kotu durumdayım ama iste oyle...
Sağol canım. İyim nasıl olayım cabuk toparladım ekımde sıfırdan tekrar baslıcaz bu sürecte dinlendım bol bol bizim embriyoda yok geride belki genetigede gidebilir onun için sürec uzun. Yasadıkların için üzüldüm ama sana tek yumurta lazım sayıya bakma inşallah olur zamanı gelmedi demekki. Maddi olarak cok yıpratıcı malesef😥

Canimmm cok gecmis olsun...nasılsın ne dedi dr...seni bulduğuma cok sevindim ne zamandır aklima geliyorsun 🙏
Saol canım plesenta aşağıya yerleşmiş onun için çocuk büyüdükçe yukarı çekiyormuş ve plesenta ayrılıyormuş kanama oluyormuş şuan iyiyiz çok şükür
Bu arada tekrar tedaviye başlamana çok sevindim Rabbim inşallah nasip etsin :dua: :KK200:

Merhaba arkadaşlar bende doğum yaptım 29 Nisan'da o kadar çok olay yaşadım ki ancak yazabildim.
30 haftalık doğan ikizlerimden biri anne karnında kanama geçirdi diğer doğum anında geçirdi hamileliğimin son 1 ayı yerimden kimildayamadim ve tüm vücudum şişti üstüne birde suyum erken geldi.
Doğum sonrası biri 28 diğer 100 gün kuvesde kaldı.7 kere ameliyat oldu ve neredeyse 15 kere ölüyor artık dendi. Çok şükür suan ikiside evde. Ameliyat olan için hala çok dikkatli yaşıyoruz. Bir tanesi iyi ama diğerinde durum nasıl gelişecek hala bekliyoruz.
Doğum yapan tüm arkadaşları tebrik ederim.

Merhaba arkadaşlar bende doğum yaptım 29 Nisan'da o kadar çok olay yaşadım ki ancak yazabildim.
30 haftalık doğan ikizlerimden biri anne karnında kanama geçirdi diğer doğum anında geçirdi hamileliğimin son 1 ayı yerimden kimildayamadim ve tüm vücudum şişti üstüne birde suyum erken geldi.
Doğum sonrası biri 28 diğer 100 gün kuvesde kaldı.7 kere ameliyat oldu ve neredeyse 15 kere ölüyor artık dendi. Çok şükür suan ikiside evde. Ameliyat olan için hala çok dikkatli yaşıyoruz. Bir tanesi iyi ama diğerinde durum nasıl gelişecek hala bekliyoruz.
Hayırlı olsun. Sağlıkla büyüsünler inşallah 🤲

Çok geçmiş olsun canım benim. Rabbim yardımcin olsun güç kuvvet versin. Evlatlarıni sana bağışlasın 🤲

Rabbim şifa versin inşallah en kısa sürede diğeride sağlığına kavuşur bebişlerinle hayırlı uzun ömürler dilerim

Allah şifa versin güzel bebişlerinize. Sağlıkla büyüsünler.

Selam canim bende Memorial hastasiyim.
Mart ayinda naturel transfer oldum, ektopik (dis) gebelik gecirdim, Nisan ayinda kurtajla bhcg sifirlanabildi. Pgt’li 5aa %100 saglikli embriyomdu.
Neyse toparladim kendimi, dondurulmus 1 embriyom daha vardi 6ab kalite %30 mozaik trizomi. Bu sefer ilacli transfer oldu, cok sukur tutundu, kalp atisini da ekran da gordum ptesi gunu.
Memorialdan once Maslak Acibadem Bulent Tiras’ta 2 denemem oldu. Gebelik asisi, rahim kasilmasin diye bi igne, ne derse yaptik ama orada hic gebelik olusmadi😔 bhcg 1 bile olmadi oyle soyleyeyim..
Semra Kahraman ve ekibine cok gonulden inanip guveniyorum. Allah korusun bu gebeligimde bi skinti olsa bile yine ayni doktorum ve hastanede devam ederim..
Allah hepsinden teker teker razi olsun.
En azindan hic umudum yokken bu anlari yasamak bile benim icin mucizeyken yasamis oldum..
Lutfen hocalarimiza guvenin, bu is biraz da nasip isi bence.. yani vakti zamani var sanki..
Merhabalar kaçinci kromozomunuzdan dolayi yüzde 30 cikti şuan durumunuzu öğrenebilir miyim? Sizinle ayni durumdayimda transfer icin cok kaygiliyim ya sağliksiz olursa diye

Vallahi yaaaa @ElifffErdemm dürüm dedikçe benim canım döner dürüm mü çekmedi, urfa dürüm mü... Eşime yiyelim dedim, yok sen dışarıdan yiyemezsin şimdi, evde pişeni ye dedi :KK43: Ki normalde kendisi bayılır dışarıdan hazır yemeye. Neymiş bu salmonella yaaaaa!
Evet canım eşiniz doğru diyor bende şimdi mesajınızı görüp bende şuan soruyorum bende çiğ yumurta dan dolayı şuan idrar kültürümde salmonella çıktı dr. Şüphelendi bir şey den tekrar ver dedi pazartesi günü sonuç bekliyorum

Evet canım eşiniz doğru diyor bende şimdi mesajınızı görüp bende şuan soruyorum bende çiğ yumurta dan dolayı şuan idrar kültürümde salmonella çıktı dr. Şüphelendi bir şey den tekrar ver dedi pazartesi günü sonuç bekliyorum
Gecmiş olsun
Bu mesajın üstünden 2 sene gecti yalnız arkadaşlar doğurdu bile
İnşallah sizde sağlıkla doğurursunuz

Gecmiş olsun
Bu mesajın üstünden 2 sene gecti yalnız arkadaşlar doğurdu bile
İnşallah sizde sağlıkla doğurursunuz
Teşekkür ederim canım bende daha transfer olmadan yakalandım acaba nasıl oldu durumu diye öğrenmek istemiştim yinede çok sagol güzel dualarınız için inşaAllah pazartesi günü sonuçum kötü gelmez

Rica ederim ne demek
Tedavisi vardır elbet transfer olmadan öğrenmen iyi olmuş
Çok şükür ama ben 8 kasımdan beri ishal mide bulantısı kusma baş agrısı çekiyordum herkes dedi kum veya böbrekte taş deidker gidip ultrason ve tomografi çektik birşey çıkmadı sonra idrar yollarında enfeksiyon vardı ama idrar kültürü verdiğimde çıkmamıştı şimdi yeni çıktı acaba üreme mi oldu Dr. Bile şaşırdı normalde salmonella bakterisi idrarda çıkmaz acaba affedersin içine dışkı mı girdi dediler tekrar istedik pazartesi günü sonuç belli olacak inşallah kötü birşey çıkmaz transferimde Mart ayına ertelendi iyi ki şimdi fark ettim ama şimdi nasıl yapacam bilmiyorum Dr. Bekle bu sonucunda ne verecek hiç bilmiyorum 😔 endişelendim

Çok şükür ama ben 8 kasımdan beri ishal mide bulantısı kusma baş agrısı çekiyordum herkes dedi kum veya böbrekte taş deidker gidip ultrason ve tomografi çektik birşey çıkmadı sonra idrar yollarında enfeksiyon vardı ama idrar kültürü verdiğimde çıkmamıştı şimdi yeni çıktı acaba üreme mi oldu Dr. Bile şaşırdı normalde salmonella bakterisi idrarda çıkmaz acaba affedersin içine dışkı mı girdi dediler tekrar istedik pazartesi günü sonuç belli olacak inşallah kötü birşey çıkmaz transferimde Mart ayına ertelendi iyi ki şimdi fark ettim ama şimdi nasıl yapacam bilmiyorum Dr. Bekle bu sonucunda ne verecek hiç bilmiyorum 😔 endişelendim
Kötü bişey olmasın tedavisi olsun da korkma😕
önce sağlığına kavuş sonra olursun transfer

X