EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

hayırlı olsun canım maşallah bebeğini sağlıkla büyüt inşallah benimkisi tutmamıştı ama çok şükür şimdi 21 haftalık hamileyim rabbim tamamına erdiriirse inşallah bu arada senin tüp bebekmiydi normal doğum yapmışsın tebrik ederim genelde hemen sezeryan diyor doktorlar
Çok teşekkür ederim evet benim tüp bebekti normal için bekledik şartlarda uygun olunca suni sanciyla normal oldu çok şükür seninde Allah'ım tamamina erdirsin inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olsun 🙏

Merhabalar, yok canim doktorlarim hic kan sulandirici kullandirmadilar, hem tup bebek doktorum, hem perinatologum gerek gormediler. Bu surecte korona da atlattim o donemde bile kullandirmadilar. Allaha sukur bu gunlere geldik, bi skinti yasamadik. İnsAllah saglikla kucagimiza almak da nasip olur 🤲🏼🤲🏼
Maşallah canım..Cok sevindim Allah hayırla huzurla kucagına almayı nasib etsin ♥️

Merhaba arkadaslarim 😊 bende dogum yaptim 9 haziranda ama biraz zor surecler gecirdim buraya yazmak istedim hep ama firsatim olmadi. 37+4 te tansiyon nedeniyle muayeneye gittigimde yatisim yapildi ani sekilde daha sonra idrarimda protein cikti. 38+0 da suyum azalmaya basladi. Doktorum dogumu baslatmamizin daha iyi olcagini soyledi. Normal dogum bekliyorduk catim musaitti bebek donmustu. Suni sanci verildi ama bende hic etki yapmadi. 4 tane serum yedim ama banamisin demedi ne yogun bi sanci hissettim ne de acilmam oldu. 3. Gun artik dayanamadim hic acilmam yoktu bosuna suni sanci aliyordum sezaryan istedim ve 38+2 de sazaryanla oglumu kucagima aldim. Oglum icin detayli ultrasonda burun kemigi kisa diye down sendromundan suphelenmislerdi test istemislerdi ama ben yaptirmamistim her durum kabulumuzdu. Rabbim bize saglikli bi evlat nasip etti sukurler olsun oglumun sadece findik kadar bi burnu var 😊 bugun 2 haftalik olduk bile darisi butun isteyen arkadaslarima olsun insallah ve hamile arkadaslarimda sag salim bebeklerini kucaklarina alirlar insallah 🤲🤲

Merhaba arkadaslarim 😊 bende dogum yaptim 9 haziranda ama biraz zor surecler gecirdim buraya yazmak istedim hep ama firsatim olmadi. 37+4 te tansiyon nedeniyle muayeneye gittigimde yatisim yapildi ani sekilde daha sonra idrarimda protein cikti. 38+0 da suyum azalmaya basladi. Doktorum dogumu baslatmamizin daha iyi olcagini soyledi. Normal dogum bekliyorduk catim musaitti bebek donmustu. Suni sanci verildi ama bende hic etki yapmadi. 4 tane serum yedim ama banamisin demedi ne yogun bi sanci hissettim ne de acilmam oldu. 3. Gun artik dayanamadim hic acilmam yoktu bosuna suni sanci aliyordum sezaryan istedim ve 38+2 de sazaryanla oglumu kucagima aldim. Oglum icin detayli ultrasonda burun kemigi kisa diye down sendromundan suphelenmislerdi test istemislerdi ama ben yaptirmamistim her durum kabulumuzdu. Rabbim bize saglikli bi evlat nasip etti sukurler olsun oglumun sadece findik kadar bi burnu var 😊 bugun 2 haftalik olduk bile darisi butun isteyen arkadaslarima olsun insallah ve hamile arkadaslarimda sag salim bebeklerini kucaklarina alirlar insallah 🤲🤲
Canım benim çok sevindim sana o zaman da söylemiştik küçük burunludur diye🥰Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah🤲🏻

Çok şükür rabbime 🥰 nasıl gidiyo annelik😍
Cok sukur guzel gidiyo sadece kendimi bazen damizlik inek gibi hissediyorum 😂😂😂 biraz firsat bulup uyumak isteyince annem basimda dikiliyo kalk emzir diye 😂 ama yinede sukurler olsun bu durum icin bile ne kadar emek verdik ugrastik. Rabbim isteyen emek veren ugrasan hic kimseyi geri dondurmesin o kapilardan. Isteyen herkese nasip etsin saglikli ve hayirli bir sekilde evladini kucagina almayi 🤲🤲

Hayırlı olsun bebeğin iyi günlerde büyüt canım benimde bu hafta şiddetli kanamam oldu hastanede yattım falan plesenta aşağıdaymış inşallah tamamına erdirebiliriz

Cok sukur guzel gidiyo sadece kendimi bazen damizlik inek gibi hissediyorum 😂😂😂 biraz firsat bulup uyumak isteyince annem basimda dikiliyo kalk emzir diye 😂 ama yinede sukurler olsun bu durum icin bile ne kadar emek verdik ugrastik. Rabbim isteyen emek veren ugrasan hic kimseyi geri dondurmesin o kapilardan. Isteyen herkese nasip etsin saglikli ve hayirli bir sekilde evladini kucagina almayi 🤲🤲
Âmin canım âmin ne diyorduk bir olsun da uykusuzluğa razıyız diye☺️
İlk dönemler böyle hissetmen normal kız kardeşimde öyle diyordu😌

• Beğen
Reactions: Z P
Sağlıkla kucağına almana çok sevindim hayirli olsun zor surecler geçirmişsin ama çok şükür sonu güzel olmuş 🙏☺️

• Beğen
Reactions: Z P
😂😂😂Yaa annemde öyle. Ahah ne güldüm 😂Hadi gözün aydın canım çok şükür sağ salim kavusmussun. 🥰 Çok güzel bir duygu Rabbim herkese yaşatsın insaAllaj

Ayy Betül seni hatırlıyorum ya bu dr lar niye böyle stres yaptırıyor ki ya insan çok sevindim senin adına darısı başımıza🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Canım benim çok sevindim sana o zaman da söylemiştik küçük burunludur diye🥰Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah🤲🏻
Canim sen nasılsın hatırladın mı beni...cok üzücü şeyler yasadin biliyorum rabbim bir daha yaşatmasın...nasılsın neler yapıyorsun.. Ben ekimdeki negatiften sonra nisanda tekrar denedim :KK43: kimyasal gebelik yasadim...sadece 2 yumurtam cikiyor cok azalmış sayim ekimde gittiğimde 5 idi...ocakta 2 ye düştü hala da öyle...

Simdi yeniden tedaviye basladim cok sık oldum bu ara biliyorum maddi manevi kotu durumdayım ama iste oyle...

X