EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhabalar :) dilerim iyisinizdr forumda gezerken yazdıgınızı okudum kan sulandırıcı kullandınız mı peki bende de aynı durum var ama dr lar konuyla ilgili bölünmüş durumda :/
Merhabalar, yok canim doktorlarim hic kan sulandirici kullandirmadilar, hem tup bebek doktorum, hem perinatologum gerek gormediler. Bu surecte korona da atlattim o donemde bile kullandirmadilar. Allaha sukur bu gunlere geldik, bi skinti yasamadik. İnsAllah saglikla kucagimiza almak da nasip olur 🤲🏼🤲🏼

Çok teşekkür ederim eşimin içi rahatlayacak ☺️ sizin bebisleriniz de sağlıkla buyusunler inşallah 😍
hayırlı olsun canım maşallah bebeğini sağlıkla büyüt inşallah benimkisi tutmamıştı ama çok şükür şimdi 21 haftalık hamileyim rabbim tamamına erdiriirse inşallah bu arada senin tüp bebekmiydi normal doğum yapmışsın tebrik ederim genelde hemen sezeryan diyor doktorlar

Canim gozun aydin🤲🏼
Oglunla kizin arasinda kilo farki vardi, bi sorun yasadin mi?
Oyüzden erken doğum yaptım. Oğlan 1700, kız 2815gram doğdu. Aslında kilo farkını dr sorun etmedi. Ama oğlanın damarında sıkıntı çıkmaya başladı iyi beslenemiyordu. Dr da riske atmak istemedi. Ben covid geçirmiştim 30.haftada onun yan etkisi oldu. Ama çok şükür iyiler. Haftaları da iyi olduğu için oğlan bizden sadece 1gün fazla hastanede kaldı. Toplam 3gün kaldı ve 3günün 1günü küvezde kaldı

Oyüzden erken doğum yaptım. Oğlan 1700, kız 2815gram doğdu. Aslında kilo farkını dr sorun etmedi. Ama oğlanın damarında sıkıntı çıkmaya başladı iyi beslenemiyordu. Dr da riske atmak istemedi. Ben covid geçirmiştim 30.haftada onun yan etkisi oldu. Ama çok şükür iyiler. Haftaları da iyi olduğu için oğlan bizden sadece 1gün fazla hastanede kaldı. Toplam 3gün kaldı ve 3günün 1günü küvezde kaldı
Canım kızına maşallah 35+6 da kilosu çok güzelmiş. Biz dalga geçerdik oğlan fazla çıkardı kızın hakkını yemiş diye🤣. Şimdi senin kız 😅 Allah analı babalı büyütsün canım oğluna dışarda bakarsın büyür kocaman olur sonra dersin bu minik büyüdü de kocaman oldu.

hamilelikte kaç kilo aldınız kızlar ben baya kilolu hamile kaldım korkularım var
35+2 haftalık olduk. 9 kilo aldım cnm.Benim işyeri çok yoğundu zaten 24.haftaya kadar koşturdum işyerinde sonradan aldım kiloyu.2 güne bir yürüyüş yaptım.34.haftada 2500gr idi bebeğim. Karbonhidrattan uzak dur tatlılardan hamurişlerinden. Ödül niyetine ye arada. Amacın çok kilo almamak olsun.bebişe yarayacak şeyler ye. Yoksa sen alırsın kiloyu. sebze protein ceviz yumurta vs ye. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

35+2 haftalık olduk. 9 kilo aldım cnm.Benim işyeri çok yoğundu zaten 24.haftaya kadar koşturdum işyerinde sonradan aldım kiloyu.2 güne bir yürüyüş yaptım.34.haftada 2500gr idi bebeğim. Karbonhidrattan uzak dur tatlılardan hamurişlerinden. Ödül niyetine ye arada. Amacın çok kilo almamak olsun.bebişe yarayacak şeyler ye. Yoksa sen alırsın kiloyu. sebze protein ceviz yumurta vs ye. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
:dua: inşallah canım çok teşekkür ederim şu miğde bulantısı yüzünden çok tost yiyorum baya bastırıyordu şimdi azaldı artık bulantılar sebze ağırlıklı devam etmeye çalısayım

Ohh canim masAllah cok sevindim🧿🤲🏼
Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin 🤲🏼

Merhaba kızlar benim de bugün 37+4 ama ben normal istemedim kendi isteğimle sezeryan olacak 39. Haftada 10 gün kaldı yani hepimizin hakkında hayırlısı olsun
Benimde bugun 36+3, bende en basindan beri sezeryan istiyorum, bebek gelisim olarak 2 hafta onden gidiyor. Bu ctesi kontrolum var bakalim dr ne diyecek bana tatih verecek mi?
Rabbim hepimize hayirli dogumlar nasip etsin🤲🏼
yavrularimizi bize bagislasin 🤲🏼

Benimde bugun 36+3, bende en basindan beri sezeryan istiyorum, bebek gelisim olarak 2 hafta onden gidiyor. Bu ctesi kontrolum var bakalim dr ne diyecek bana tatih verecek mi?
Rabbim hepimize hayirli dogumlar nasip etsin🤲🏼
yavrularimizi bize bagislasin 🤲🏼
Amin inşallah canım. Benimde öndeydi kafası 3 hafta karnı ıkı hafta. En son ki muayene de haftasyla eşitleniyor dedi doktor sağlıklı olsunlar da inşallah 🤲 🤲🤲

Merhaba kızlar benim de bugün 37+4 ama ben normal istemedim kendi isteğimle sezeryan olacak 39. Haftada 10 gün kaldı yani hepimizin hakkında hayırlısı olsun
Hadi bakalım hayırlı doğumların olsun insaAllah canım. Benim pazartesi doğum Allah nasip ederse 🥰İnsaAllah sağ salim kucağımıza alırız

X