Aşılama Ekim 2021 aşılama olacaklar ve gebelik elde edenler tecrübelerinize talibiz 🌸

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tekrar deneyecek misin? yoksa tüp bebek ile mi devam edeceksin
Oluruna biraktik aslinda bugun doktora gidecektim vazgectik iptal ettim bi kac ay kafamizi dinliycez bakalim. Bu arada esimin degerlerinin artmasi icin takviye aldik onu kullanicak falan tüpe gecersek temkinli gecmek istedik belkide degerler iyi artarsa son bi asilama daha deneyebilirim bakalim bilmiyorum hic ama gitmemek iyi geldi yiprandim kac aydir git gel git gel

Oluruna biraktik aslinda bugun doktora gidecektim vazgectik iptal ettim bi kac ay kafamizi dinliycez bakalim. Bu arada esimin degerlerinin artmasi icin takviye aldik onu kullanicak falan tüpe gecersek temkinli gecmek istedik belkide degerler iyi artarsa son bi asilama daha deneyebilirim bakalim bilmiyorum hic ama gitmemek iyi geldi yiprandim kac aydir git gel git gel
çok haklısın süreç maddi manevi yoruyor :-(
takviye olarak inomax kullanıyorum sende deneyebilirsin

çok haklısın süreç maddi manevi yoruyor :-(
takviye olarak inomax kullanıyorum sende deneyebilirsin
Ben takviye almiyorum canim. Zaten hap kullanmaktan cok biktim esim kullanicak onceden opstravent almistik simdide maxigo onerdi doktor bakalim

Asilama sonrası kasik ağrısı ağrısı vs oldu mu? Benimde bu hafta ici asilama yapılacak. gonal f ye başladığım günden beri çok fazla gaz sancim ve şişkinliğim var😏
İğneden benimde şişkinliğim olmuştu canım aşılama sonrası da öyle ağrım olmadı 2 gündür yumurtamın olduğu yerde sızı oluyor çatlıyo olabilir diye düşündüm

Hsg yi bende anestezili çektirdim ağrı kanama hicbirsey olmadı şükür rahat atlattım ama asilama nasıl olacak ister istemez şimdiden stresi sardı 😒
Bende çok korkuyordum canım aşılamadan hatta anestezili olsun falan diye düşündüm ama doktorum da burda arkadaşlar gerek yok dedi rahatlattı beni gerçekten gerek yokmuş alttan muane gibi kasılmayınca çok rahat olur zaten 1-2 dklık işlem hiç stres olma

X