Gebeliğe Hazırlık Ekim 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah guzel arkadaşım 🥰
Devlette yaptırdım 1 kutu iğne 1000 tl zaten raporlu 300 e aldım. 2 kutu kullandım ama ikinci kutum bitmedi bile ,ben herşey dâhil catlatma iğnem filan 780 tl ye bitirdim aşılamami. 🤩
Ayy senin adına çok heyecanlandım canım ya. Hadi İnşaAllah senden bu ay güzel haber alayım da. Bende devlette yaptırırım belki. Sen umud olursun bana güzel arkadaşım benim. Ne zaman test yapacaksın.

Ayyy... canim benim şimdi daha cok heyecan yaptım. Allahim su cuma gecesi hürmetine güzel sonuç almanı nasip etsin inşaAllah. Bu gece dualarım seninle arkadaşım. 🤲🤲

Amiiiinnn...
Ayyy o kadar mutlu oldum ki dua almak çok iyi geliyor kabul olur dilerim 🤲icim huzur doluyor❤cümlemizin avuçları dolsun sağlıklı sıhhatli evlatlarla🥰verenin sınırı yok isteyen bizi Rabbim duysun inşallahhh 🙏

Amiiiinnn...
Ayyy o kadar mutlu oldum ki dua almak çok iyi geliyor kabul olur dilerim 🤲icim huzur doluyor❤cümlemizin avuçları dolsun sağlıklı sıhhatli evlatlarla🥰verenin sınırı yok isteyen bizi Rabbim duysun inşallahhh 🙏
Amin canım benim çoook amin.🤲 Günaydın bu arada. Yaptın mı canım test. 4 gözle bekliyorum🤓🧐🧐😍

Amin canım benim çoook amin.🤲 Günaydın bu arada. Yaptın mı canım test. 4 gözle bekliyorum🤓🧐🧐😍
Test yapmayacaktı canim direk kan verip orda öğrenmek istiyordu 😇 Rabbım bu mübarek cuma gününde uzun zamandır beklediği o mutluluğu heyecanı yaşatsın insallah güzel arkadaşımıza ♥️🥰 Yusra-61 Yusra-61

Test yapmayacaktı canim direk kan verip orda öğrenmek istiyordu 😇 Rabbım bu mübarek cuma gününde uzun zamandır beklediği o mutluluğu heyecanı yaşatsın insallah güzel arkadaşımıza ♥️🥰 Yusra-61 Yusra-61

Amin Allah çokça razı olsun hepinizden de 🥰hepiniz aklimdasiniz olumlu olumsuz etiket yapacağım. Öğlenden sonra çıkacak sonucum 🙏 DenizKoKuLuMm DenizKoKuLuMm

Inşallah canım inşallah verdim kanı saat 2 gel dediler bakalım ne çıkıyor bana 🤩 Sen nasılsın iyi mısın bu arada ?
ayy çok heyecanlı çokk
benim de bugün ayrıntılı ultrason var bebiş iyi mi ona bakılcak umarım ben iyi olduğunu sen bebişin olduğu haberini alırsın ya çok dua ediyorummmm çokkkk

N Neess
Selizay Selizay
DenizKoKuLuMm DenizKoKuLuMm
Z zahrada
MaviliGizem MaviliGizem
Maalesef canlarım NEGATİF Olmadı. Kaldık önümüzdeki aylara ama ben birazcık bırakacağım maddi manevi sıkıldım dinlenmeye ihtiyacım var bir-kac ay gerisi Allah kerim. Sizlere bebişleri olanlara sağlıklı sıhhatli almak nasip olsun kucağına, olmayan tüm arkadaşlarima da nasip etsin dilerim 😌🙏

Baktım canım düştü olmadı tutmadı 😁tutmuyor da tutmuyor ya.valla ne istiyorsa benden 🙈
Tutmuyor diye bisey yok beklenen bir zamanı var demekki mucizenin Rabbım daha fazla bekletmeden göndersin meleğini kafanı dinle nice tedavilere baslayacakken hamile olanlar görüyoruz umudu kaybetmek yok üzme kendini güzel arkadasim 😇🥰

N Neess
Selizay Selizay
Z zahrada
MaviliGizem MaviliGizem
Maalesef canlarım NEGATİF Olmadı. Kaldık önümüzdeki aylara ama ben birazcık bırakacağım maddi manevi sıkıldım dinlenmeye ihtiyacım var bir-kac ay gerisi Allah kerim. Sizlere bebişleri olanlara sağlıklı sıhhatli almak nasip olsun kucağına, olmayan tüm arkadaşlarima da nasip etsin dilerim 😌🙏
Canım benim benimde aşılamam tutmamıştı ne hissettiğini çok iyi biliyorum ve sana kocaman sarılıyorum❤️ Bazen biz ne yaparsak yapalım olmayınca olmuyor çünkü vakti zamanı gelmemiş oluyor. Ben hep derdim herkesin vakti zamanı istese de geliyor istemese de bir tek bana mı gelmiyor bu zaman diye. Ama hiç aklımızda yokken kendiliğinden olunca anlıyorsun ki gerçekten de zamanı varmış ve o zamanın gelmesi gerekiyormuş. Ve zamanı geldiğinde çekilen bu zorlukların mükafatını alıyor olmak gerçekten daha farklı hissettiriyor daha anlamlı oluyor. Şuanda çok yeni kendine biraz zaman ver daha sonra istersen yeniden aşılama denersin. Kendini iyi hissettiğinde doktorunla görüş. Benim aşılamam nisanda olmuştu aşılama sonucumu telefonla doktora bildirdim bir daha görüşmeye gitmedim. Kendime zaman verdim yaz sonu eylülde tüp bebek için görüşmeye gidecektik eylülde öğrendim ki 6 haftalık hamileyim. Gerçekten zamanı geldiğinde hiç anlamıyorsun oluveriyor. Bazen hala inanamıyorum. Dualarım hep seninle inşallah en yakın zamanda sende bu mucizeyle bize güzel haberler vereceksin❤️🌸

N Neess
Selizay Selizay
Z zahrada
MaviliGizem MaviliGizem
Çok çok çok üzüldüm gerçekten. Kendim bu kadar üzüldüm seni düşünemiyorum. İnşallah olacak kuzum inşallah ne diyebilirim ki 😔

X