Ekim 2021 Tüp Bebek Transferi Olacaklar

Nolur bir yardımcı olun çok korkuyorum. Kese gördük dün. Bugun kanamam geldi çok korkuyorum

Mucizeyokmu Mucizeyokmu selamlar, 2.denemeni barış ata ile yapmışsın olumsuz sonuçlanmış. Öncelikle geçmiş olsun diyim umarım muradına kavuşursun 🙏🏻 benim de bu doktorla randevum var bir aksilik olmazsa tüp bebek tedavisine başlayabilirim. Sormak istediğim birkaç şey var rahatsızlık vermezsem eğer. Öncelikle bizde hafif oligopermi var ve benim tetkiklerimin hepsi olması gereken değerde ama hiç hamilelik yaşamadım erkek faktöründen kaynaklı. Doktoru tavsiye eder misin acaba? Sence senin tutmamasının sebebi doktorla mı ilgili yoksa senin fizyolojik değerlerinle mi ilgilidir daha çok? Çok yorum bulamıyorum da doktorla ilgili. Senin olumsuz sonuçlandığını duyunca da tabi biraz çekimser kaldım. Tabi bu da bir tedavi yöntemi sonuçta, tutanlar da tutmayanlar da olacak. sonuç hiçbir zaman %100 değil zaten. Ama sen doktorun bir ihmali ya da hatası olduğunu düşünüyor musun? Tavsiyelerini alabilirsem çooook sevinirim 🙏🏻 yoluma ışık olmuş olursun bir nebze 😊

Mucizeyokmu Mucizeyokmu selamlar, 2.denemeni barış ata ile yapmışsın olumsuz sonuçlanmış. Öncelikle geçmiş olsun diyim umarım muradına kavuşursun 🙏🏻 benim de bu doktorla randevum var bir aksilik olmazsa tüp bebek tedavisine başlayabilirim. Sormak istediğim birkaç şey var rahatsızlık vermezsem eğer. Öncelikle bizde hafif oligopermi var ve benim tetkiklerimin hepsi olması gereken değerde ama hiç hamilelik yaşamadım erkek faktöründen kaynaklı. Doktoru tavsiye eder misin acaba? Sence senin tutmamasının sebebi doktorla mı ilgili yoksa senin fizyolojik değerlerinle mi ilgilidir daha çok? Çok yorum bulamıyorum da doktorla ilgili. Senin olumsuz sonuçlandığını duyunca da tabi biraz çekimser kaldım. Tabi bu da bir tedavi yöntemi sonuçta, tutanlar da tutmayanlar da olacak. sonuç hiçbir zaman %100 değil zaten. Ama sen doktorun bir ihmali ya da hatası olduğunu düşünüyor musun? Tavsiyelerini alabilirsem çooook sevinirim 🙏🏻 yoluma ışık olmuş olursun bir nebze

Merhaba , öncelikle hayırlı olsun sizin icin umarim guzel haberler versin... Bendeki sorun ilk dogal gebelik sonrasi kalp durmasi oldu ve ardindan kürtaj oldum. Zaten basima ne geldiyse ondan sonra geldi. Rahim yapiskligini öğrendiğimde kürtaj kaynaklı olabilir demisti onceki doktorlar. İlk ameliyati bulundugum sehirde bir bir doktora oldum . Dogal gebelik icin sure verdi olmayinca iki kez aşılama yaptık . Negatif olduğu için beni koc üniversitesine yonlendirince tanistim Barış hocayla... Ve Barış hoca ilk muayenede rahim yapışıklığınin devam ettigini ikinci ameliyat olmami soyledi, istersen baska birine de ol ama bu sekilde tüp bebek tedavisine baslayamayiz dedi. Barış hoca ikinci ameliyatımı yaptı , ilk adet ile kontrol icin rahim filmi cekti ve 2 ay deneyin dedi . Ben yine dogal gebe kaldim ama düştü. Baris hocaya tekrar gittiğimde genetik tahlillerimize kadar istedi . Kan pihtilasma riskim oldugunu iki gebeligin sonlanmasinin da pihtilasmadan dolayi oldugunu soyledi.. tüp bebek konusuna gelince hicbir zaman 100 💯 demedi deneyeceğiz dedi . İkinci deneme de olmayinca yüzyüze görüştük yapılacak bakilacak herşeyi en bastan yaptık tekrar deneyeceğiz dedi. Bana gore Barış hoca bu ülkeye fazla ... Bilgisi egitimi hastaya yaklasimi ki hem maddi hem manevi yönümüzü de düşünür, bence tanıdığım en iyi doktor... Tabi ki bu benim fikrim . Üçüncüyü de yine de onda deneyecegim. Çok uzattım biliyorum ama şunu da söyleyim ikinci negatifte yüzyüze görüştüğümüz de ben ona sadece başka ne yapabiliriz hocam dedim ... O ise söyleyeceklerini soyledikten sonra bana hesap da sorabilirsin dedi ... Estağfurullah diyip kalktım.. Bilgisi tecrübesi insanlığı ile mükemmel benim icin ....

Detaylı açıklaman için çok teşekkür ederim. Ben de bu doktora çok sıcak bakıyordum ama senin durumunu okuyunca biraz endişelenmiştim. Anladığım kadarıyla doktor zaten senle süreci tüm açıklığıyla konuşmuş ve ihtimaller konusunda bilgilendirmiş. 30 kasımda randevum vardı artık gönül rahatlığıyla gidebilirim 😊🙏🏻

Detaylı açıklaman için çok teşekkür ederim. Ben de bu doktora çok sıcak bakıyordum ama senin durumunu okuyunca biraz endişelenmiştim. Anladığım kadarıyla doktor zaten senle süreci tüm açıklığıyla konuşmuş ve ihtimaller konusunda bilgilendirmiş. 30 kasımda randevum vardı artık gönül rahatlığıyla gidebilirim 😊🙏🏻
Rica ederim.. hakkınızda hayirlisi olsun

X