Ekim- Kasım transferleri, ilk deneme

Canım ben 11-12 mm arası rahim kalınlığıma ulaştığım 21 kadım da transferimi oldum,7.4 mm kalınlık olduktan tam 7 gün sonra transfer tarihimde bugün 8.günüm şükürler olsun
Çok sevindim inşallah bundan sonrası da yolunda gider:) tek transfer mi? 5. Gün mü?
Benim dondurulmuş 5. Gün embriyosu olacak ve tek olacak transfer
Allah sağlıklı şekilde sonuçlandırsın hepimizinkini.
Test yaptınız mı peki

İyi akşamlar kızlar kısaca kendimden bahsedeyim ilk transferimi 25 haziranda oldum ama 28 temmuzda düşük yaşadım. Eylül ayında histeroskopi oldum, yarın da hayırlısıyla 2.transferimi olacağım inşallah

Biz de sizin gibiyiz bizimde kimse bilmiyor denediğimizi sadece annem biliyor o da hemşire olduğu için doktor buldu vs. Benim eşimde sperm azlığı çıktı o yüzden o kimseyle paylaşmak istemedi bende saygı duydum. Beraber atlatacağız inşallah :) bekleyebilirim derseniz öyle yapın cuma günü çok güzel bir haber alırsınız inşallah devamı da sağlıkla gelir ben rahat olamıyorum o kadar çok şey okudum ki buradan sonradan hcg sayısı düşen vs. O yüzden hiç emin olamıyorum bu kadar çok okumakta sağlıklı değil… mesela 9. Gün çok düşük 11. Gün fırlayan da olabiliyor yani hiç belli olmuyor

Amin inşallah canım :) tek transfer 5. Gün dondurulmuş embriyon transferi oldum dün 8.günümde sabah idrarda pozitif görünce akşam hastanede kan verdim 64 çıktı çok şükür yarin 10. Günüm kan da test günüydü zaten tekrar kan vereceğim artış için inşallah beklenen gibi artış olur

lütfen olumlu düşünün ,
ınsallah saglıkla ılerlesın ve dünyaya gelsin canım..

süper , güzelce büyür inşallah bebiş sağlıkla şekilde dünyaya gelsin:) beklenen artış olacak inanıyorum senin adına çook ama çok sevindim.. transfer sonrası nelere dikkat ettiniz?

süper , güzelce büyür inşallah bebiş sağlıkla şekilde dünyaya gelsin:) beklenen artış olacak inanıyorum senin adına çook ama çok sevindim.. transfer sonrası nelere dikkat ettiniz?
Sağol canım ben transfer sonrası çiğ kuruyemiş baklagil balık özellikle vitamin açısından dr. Dediği gibi meyve tükettim avokado köy yumurtası her sabah istisnasız yedim bunlar tabi herkesin farklı kimisi hiç dikkat etmez

Amin canım sağol çiğ kuruyemiş meyve avokado balık baklagil bol su yumurta bunlara muhakkak dikkat ettim ben herkese göre değişir tabi ama ben besinlerden aldığımız vitamin değerlerinin etkilediğini düşünüyorum doktorum özellikle meyve her gün yemelisin vitaminin çoğu meyveden gelir demişti o yüzden hala dikkat ediyorum

Anladım. Evet bazısı dikkat etmeden de güzel sonuçlar alıyor hepimizin vücudu ayrı.. peki yatak dinlenmesi dedi mi doktorun sana? Yine kişiden kişiye değişir ama

Anladım. Evet bazısı dikkat etmeden de güzel sonuçlar alıyor hepimizin vücudu ayrı.. peki yatak dinlenmesi dedi mi doktorun sana? Yine kişiden kişiye değişir ama
Bana 2 gün yatmam gerektiği ama saat başı kalkıp 10-15 dk evde yürüyüş yapabileceğim 2.günden sonra da ev içi yürüme hariç her gün 30 dk dışarı da yürüş yapabileceğimi söylediler ben de öyle yaptım zaten 10 günüm oldu artık çalışmaya başlıyorum normal günlük hareketlerim devam edecek tabi doktorum yine de hala dikkatli olmam gerektiğini söyledi zaten oturarak masa başı çalışıyorum

Merhaba hanımlar 29 kasımda transfer oldum aynı zamanda olan varmı benimle birlikte ilk tüp bebek deneyimim 7 yumurtam oldu 6 tanesi ilerleri 3. Gün embriyosu koyuldu 4 tane dondurduk 1 tane transfer oldu

Merhabalar nasılsınız merak ettim sizi

Merhaba kizlar bende sebepsiz infertilite ile başladım bu yola 3 senelik evliyim ocak ayında bir kimyasilim oldu sonra hiç kalamadım ama 3 sene boyunca hiç korunmadim bende cumartesi transfer oldum bugün ikinci günüm bende pek öyle belirti yok sanırım daha çok yeni ondan mi bilmiyorum hep olumlu ve güzel düşünmeye çalışıyorum inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürür

Günaydın kızlar bugün transferimin 8.günü peçeteye silince çok çok az çok açık kahverengi leke geldi sadece peçeteye silince ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…