Ekşili -acı-biraZda yoğurtlu diyet..kimler var ?

Hayalimi_yasarken

YA VARİS....
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
3.264
2.812
  • Göbek--yanları eritmek için,,,çok kolayyyyy diyete varmıyız ? Birbirimize destek,tam destek olmak..ittirmek ,gazlamak serbest:) tarif:: 1 yarım limon suyu 3 yemek kaşığı yoğurt. 1 çay kaşığı pul biber.. yapılışı: bir kaseye malzemeleri karıştır.. akşam yatmadan yarın saat önce ye..ama asla sonrasında başka birşey yeme.. 2 hafta devam et..CİDDİ Frkı göreceksin.. kızlar ben biraz üşengeç insanlardan..çok basit ve hemen hemen elimizin altında bulunan malzemeler. Ve gerçekten etkisini görmediğim tarzda birşey olmasa yapmam..zaten bir şeyi yapmak için öncelikle zaman ayırmak gerekiyor..bu diyete başlayacağım..başlayalım başlatalım..

Son düzenleme:
Slm kızlar Bnde bu akşam başlıyorum o zmn buna
Göbeğim bnden önce gitmeye basladı
Kilo 59.3
İlk Hedef 57 Sonra 55 yavaş yavaş:)

Bugün regl oldum, 3gündür şişkinliğin sebebi işte,yoğurt kürüne 58.7le başlamıştım, dün 59.1 çıktım, eh normal tabi bu, neyse devam edicem yinede, regl sonrası asıl kilomu görürüm, ozaman paylaşırım :KK66:
Benim göbeğim en son ölçtüğümde 84tü, belim 69du,taa geçen yaz tabi 54kg'dim :KK70:

Bakalım bugün ölçiyim kaç olmuş baya göbeklendim başka hiçbiyerimde sorun yok zayıfım ama göbek geldi yaa,,
Yoğurt kürüne;
Başlangıç 58.7
Hedef 55 diyelim
Boy 168

Bugün regl oldum, 3gündür şişkinliğin sebebi işte,yoğurt kürüne 58.7le başlamıştım, dün 59.1 çıktım, eh normal tabi bu, neyse devam edicem yinede, regl sonrası asıl kilomu görürüm, ozaman paylaşırım :KK66:
Benim göbeğim en son ölçtüğümde 84tü, belim 69du,taa geçen yaz tabi 54kg'dim :KK70:

Bakalım bugün ölçiyim kaç olmuş baya göbeklendim başka hiçbiyerimde sorun yok zayıfım ama göbek geldi yaa,,
Yoğurt kürüne;
Başlangıç 58.7
Hedef 55 diyelim
Boy 168
Ins hedeflerimize ulasiriz kizlar benim kilo 63 gobek bolgem 86 belim 78 boy 164. Hedef 59 60 inşallah

X