Ekşili -acı-biraZda yoğurtlu diyet..kimler var ?

Hayalimi_yasarken

YA VARİS....
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
3.264
2.812
  • Göbek--yanları eritmek için,,,çok kolayyyyy diyete varmıyız ? Birbirimize destek,tam destek olmak..ittirmek ,gazlamak serbest:) tarif:: 1 yarım limon suyu 3 yemek kaşığı yoğurt. 1 çay kaşığı pul biber.. yapılışı: bir kaseye malzemeleri karıştır.. akşam yatmadan yarın saat önce ye..ama asla sonrasında başka birşey yeme.. 2 hafta devam et..CİDDİ Frkı göreceksin.. kızlar ben biraz üşengeç insanlardan..çok basit ve hemen hemen elimizin altında bulunan malzemeler. Ve gerçekten etkisini görmediğim tarzda birşey olmasa yapmam..zaten bir şeyi yapmak için öncelikle zaman ayırmak gerekiyor..bu diyete başlayacağım..başlayalım başlatalım..

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 443 gün geçti.

Hayalimi_yasarken

YA VARİS....
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
3.264
2.812
Başlangıç kilom: 53.7 .. ( doktor diyet yapman gerekiyor, yağlı göbek -yanlar--malum boy kısa ve polikistik te olunca)))

Hayalimi_yasarken

YA VARİS....
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
3.264
2.812
Kilo:53.7. Göbek çevresi: 85 .. günlük su tüketimi: 2.5 litre..günlerden perşembe..

Hayalimi_yasarken

YA VARİS....
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
3.264
2.812
Gunluk su tuketimin cok fazlaymis canimm sogukta o kadar suyu nasil içiyorsun
Doktor içmemi söyledi.. aldığım multivitaminden dolayı sürekli su içirmeZsem çok koyu oluyor,bir kerede idrar yanması olunca..mecbur..çoğunu akşam eve gelince tüketiyorum.

eyyay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2014
3.121
4.250
Slm kızlar Bnde bu akşam başlıyorum o zmn buna
Göbeğim bnden önce gitmeye basladı
Kilo 59.3
İlk Hedef 57 Sonra 55 yavaş yavaş:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1329 gün geçti.