el havlusu yorum yapar misiniz kizlar???

sevgisonicc

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2013
20
0
Altınbaşak Kadife Nakışlı Havlu Seti ELERA kullandiniz mi? nasildir sizce birde bi sitede çok ucuza buldum 20 tl 12 tanesi. güvenilir mi sizce?

Altın başak kullanmadım canım hiç ama 12 tanesi 20 tl olmaz kaliteli olduğunu sanmıyorum...

kimse bilmiyor mu?

canım forumda kimse bahsetmemiş sanırsam denk gelmedim hiç, havlu alıcaksan chakradan bambu havlular al bence yıkarken yumuşatıcıya bile gerek kalmıyor, english home'da da bambu havlu var, bir de boynerevde'nin %100 bambu havlusu var eline alınca zaten farkını anlıyorsun. Benim havuda favorilerim bunlar cnm kolay gelsin:)

Altınbaşak nevresim takımı kullanıyorum ben hiçbir sorun yaşamadım ama 12 tane 20 tl çok ucuz geldi bilemiyorum.

Altınbaşak nevresim takımı kullanıyorum ben hiçbir sorun yaşamadım ama 12 tane 20 tl çok ucuz geldi bilemiyorum.

bende o yüzden güvenemedim. altınbaşak'ın sitesinde yüz küsür bu set diğer bütün sitelerdede yüzden aşağı değil. ama bi sitede 16 tl. ya sitede bi sorun var yada çok ucuz. araştırdım siteyi iyi veya kötü bir yorum bulamadım.

Altınbaşak Kadife Nakışlı Havlu Seti ELERA kullandiniz mi? nasildir sizce birde bi sitede çok ucuza buldum 20 tl 12 tanesi. güvenilir mi sizce?

Eki Görüntüle 984839

çok ucuz olanlar suyu emmiyor. güvenilir markalardan al. bir de bakarak al. internetten değil. benim fikrim. benim de çeyizimde bildiğiniz her markadan havlu var. ama en sevdiğim , en kaliteli olanlar annemin aldığı denizli havluları. kiraz marka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…