el sanatları

Limonluzeytin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
278
1
el sanatları mezunu olup öğretmenlik yapanlar sadece halk eğitimdemi oluyor ?? yani ben tam bilgi almak istiyorumda..el sanatları
mezunları neler yapıyorsunuz??

usta öğreticilik nasıl oluyor mesela ?? sadece başvuru değil öğretmenliğini anlatırmısınız? bir günü mesela nasıl geçiyor neler yaptırıyor sınıf öğretmenliği gibi bir anlatımlamı ?? şu
ustaöğreticiliği merak ediyorum..

kimse yokmu el sanatları yada başka bölüm mezunu olup başvuru yapıp vekil öğretmen olan yahuuu...herkes hemen hemen sınıf
öğretmenimi..yani ille halkeğitimde usta öğretici olunmuyor sonuçta ama bu bölümle ilgilenip sonradan vekil öğretmenlik yapandamı
yok ???

merhaba bende el sanatları yuksekokul mezunuyum ve bu konuyu bende cok merak edıyorum kımse yazı yazmamıs nereden bılgı alabılıriz?

merhaba bende el sanatları yuksekokul mezunuyum ve bu konuyu bende cok merak edıyorum kımse yazı yazmamıs nereden bılgı alabılıriz?

bende aynı durumdayım..önlisans mezunlarından özelllikle memur olmuş olanlardan bekledim cevap ama yok malesef..halkeğitime ben başvuru yaptım ama her yerdemi bilmiyorum , torpil var..yani ben başvuru yapmıştım ustaöğreticilik için.daha sonra müdür benide toplantıya çağırmıştı.gittim ama sinirle döndüm hatta tam dinlemedim bile ::KK43: içlerinde benle bir bayan daha önlisans mezunu vardık ve diğerleri ilkokul mezunu olup sadece önceden kurs alan bayanlardı..onların hiç biri açıkta kalmadı sadece biz ikimiz kalmıştık..bide neymiş hakyememişler sonradan müdüre gidip hesap sormayalım die sadece çağırmışlar..:KK43:(yani ben onun nie eğitimini aldım o diploma ne içindi ozaman?bende kurs alsaydım tek madem... bir dahada halkeğitimin önünden geçmedim :KK43: şimdi aöf okuyorum ama hala el sanatları hakkında bişe bulamıyorum :KK43:( ve ben önlisans mezunu olalıda çoookkk oldu....o bölümün önünü kapatıyorlar arkadaşım..başka bölüm seçmedim die pişmanım şimdi.......

kesinlikle sana katılıyorum canım bende cok pısmanım mudur yaptıgı tam bır sacmalıkmıs yazık yazık ne gunlere kaldı yaa:44: 8 sene ortaogretımde iş egitimi teknolojı tasarım ve zıhınsel engellıler sınıflarında ucretlı ogretmenlık yaptım bebegım oldugu ıcın de 1 sene ara verdım bu sene tekrar basvuru yapıcam olmazsa halk egıtıme basvururm dıyorum bakalım ne olucak nasıl olucak merak edıyorum ben ıst arnavutkoye yenı tasındım burada durumlar nasıl ıslıyor bılmıyorum da bakalım neler olucak hakkımızda hayırlısı...

X