el titremesi

kelebek1979

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
1.447
1.301
44
kızlar merhaba, bir konuyu sormak istiyorum. benim bebiş 7 aylık oldu.
bazen elleri titredigini görüyorum.
hani bazen ıııhhhhh ıııhhhhhh diye sesler çıkartırya, o sesi çıkartırken sanki biraz kendini kasar gibi bir yüz ifadesi oluşuyor yüzünde, ve o esnada ellerinin titredigini görüyorum.
siz de yaşıyormusunuz/yşadınızmı böyle birşey ?bir fikriniz veya yorumunuz varmı acaba ?

teşekkür ederim dönüşünüz için. ama gaz sancısı degil yaaaa. böyle kendini kasan bir yüz ifadesi oluşuyor, o esnada bir huzursuzluk gibi birşey hissediyor, ıııhhh ıııhhhhh diye mızmızlanıyor ve o esnada ellerinin titredigini görüyorum

Evet benim bebeğim de yapıyor, korktuğu zaman ya da hoşlanmadığı bi sey olacağı zaman yapıyor el titremesi ayni öyle ses çıkartarak. 🤷🏼‍♀️ Ama benimkisi daha bi aylik

Evet benim bebeğim de yapıyor, korktuğu zaman ya da hoşlanmadığı bi sey olacağı zaman yapıyor el titremesi ayni öyle ses çıkartarak. 🤷🏼‍♀️ Ama benimkisi daha bi aylik
evet aynen korktugu veya sevmedigi birşey olunca. ama benimki 7 aylık. varmı başka yorumu olan acaba ???? yazabilirseniz çok mutlu olurum.

evet aynen korktugu veya sevmedigi birşey olunca. ama benimki 7 aylık. varmı başka yorumu olan acaba ???? yazabilirseniz çok mutlu olurum.

Canım benim kızım da sinirlenince mesela kucak istediği zaman ellerini iki yana açarak titretiyor bağırıyor.
Al beni dercesine.
Hep normal karşıladım açıkçası.
Umarım öyledir.

Canım benim kızım da sinirlenince mesela kucak istediği zaman ellerini iki yana açarak titretiyor bağırıyor.
Al beni dercesine.
Hep normal karşıladım açıkçası.
Umarım öyledir.
kaç aylıksınız ? ne kadardır böyle, doktora hiç sordunuzmu acaba ?
teşekkür ederim bu arada cevabınız için

Benim bebeğim de sinirlendiğinde bişey istediğinde titretiyo. Ama doktora falan sormadım hiç normaldir diye düşündüm . 6 aylık

X