Elaziğ///23

kızlar bende elazığlıyım size birşey soracağım eski kilisenin bulunduğu yerde bir falcı varmış çok iyiymiş yerini bileniniz varsa yazarsa sevinirim?

bacılar bende elazığlıyım.doğukentliyim.lisedeyken bi falcı emine vardı orada numarasını bilen var mı ALLAHınızn aşkına bi bulabilrmisnz bna canını sevdiklerim

emine pazartesi pazarı kuruluyor orda bir günaydın firini var oraya yakın oturuyor eski kilisenin orda bir falcı varmış o çok iyiymiş onun yerini biliyormusun?

adile diye bir kuaför dillerde orada başkada duymadım

adile sadece gelin başı yapıyo diye biliyorum hele yazları full çekiyo benim düğünüm de yaza denk geldi adile bi günde 20 gelin çıkardı :) ben bana sıra gelmez sandım ama maşallah dakik kadın

adile sadece gelin başı yapıyo diye biliyorum hele yazları full çekiyo benim düğünüm de yaza denk geldi adile bi günde 20 gelin çıkardı :) ben bana sıra gelmez sandım ama maşallah dakik kadın

adını duydum sadece daha görmek nasip olmadı :KK1::KK1::KK1:

merhaba bende malatyadayım size bi adres sorucaktım şehir merkezine carsıya yakınmı yoksa baska bi tarafta mı hani az da olsa bi tarif etseniz olurmu kızlar simdiden cok tesekkürler :KK16:

istiklal ilk ve orta okulu sanayi mah kazım karabekir cad no:67 elazıg

Son düzenleme:
merhaba bende malatyadayım size bi adres sorucaktım şehir merkezine carsıya yakınmı yoksa baska bi tarafta mı hani az da olsa bi tarif etseniz olurmu kızlar simdiden cok tesekkürler :KK16:

istiklal ilk ve orta okulu sanayi mah kazım karabekir cad no:67 elazıg

sanayi mahallesinden şehir merkezine minibüs çalışıyor 10 dakikada falan şehir merkezinde oluyorsunuz uzak değil.

gakkoşlar nerelerdesiniz nedisiz ya niye hiç uğramisiz topiğe hıştiklere gelmiyesiz eviz yapıla :KK53:

merhaba arkadaslar ben 7 ay once evlendım ve elazıge gelın geldım :) sımdı hamıleyım bana harput devletten yada egıtım arastırmadan bı kadın dogum uzmanı önerırmısınız lütfen cok rıca etsem
sımdıden tesekkur ederım

var canım ben elazığlıyım =)

merhaba bana lütfen ıyı bı kadın dogum uzmanı onerırırmısınız lütfen elazıgdan harput devletten yada egıtım arastırmadan sımdıdden tesekkur derım

elazığ nın nesi meşhurdur? Turkiyedenal.com | TÜRKİYEDEN AL bu linkten lokasyonlardan elazığa baktım kuru dut ve pide vs. var onlar lezzetlimi*ne almamızı önerirsiniz? neyi en meşhurdur? ne kadar güzel bir memlektteyiz gerçekten her şehrimizin ayrı bir meşhur yanı ve lezzetleri var...

kesınlıkle dut pestili :)) Elazıglı degılım ama 2 sene oturdum alacakaya ılcesınde... eylul ayı pestıl zamanıdır oralarda...
orcik ve dut pestılını sıddetle tavsıye ederım :)

elazığ nın nesi meşhurdur? Turkiyedenal.com | TÜRKİYEDEN AL bu linkten lokasyonlardan elazığa baktım kuru dut ve pide vs. var onlar lezzetlimi*ne almamızı önerirsiniz? neyi en meşhurdur? ne kadar güzel bir memlektteyiz gerçekten her şehrimizin ayrı bir meşhur yanı ve lezzetleri var...

orcik meşhurdur orcik ile bastık alın. orcik cevizli tatlı sucuk demek, bastık da pestil demek bu arada :) sırın denilen bir yemeğimiz var elazığda çok sayıda sırın yufkası satan fırınlar var o frınlardan yufkayı alıp evde tarifine uygun sırın yemeği de yapabilirsiniz

yardım edın lütfen kadın dogumcu arıorum :KK43:((

e he kız anam koskoca forumda gakgoşlar yok mu edemisiz gelesiz iki tene oturak horata edek uy anaa Allah beterinden saklaya

X