Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Elbise Modelleri

gelinlik-26.jpg

gelinlik-27.jpg

abiye-4.jpg

çok zarifler...Yaa süper..

Son düzenleyen: Moderatör:
evet evet işte bu :):):)
1798tf5.gif

temmuz19 da kuzen evleniyor dügünü var...ben de simdiden basladım kıyafet bakmaya...model olarak bu tarz bisiler giymeyi planlıyorum eger kiloyu istedigim ayara getirebilirsem...ama bunun bordosu ya da kırmızısı falan olsa tam bi süper olur bence pembe rengi bi turlu sevemedim çunku...
boyle gogus dekolteli (fazla degil ama) diz hizazı ya da ustu ama cok mini olmayacak bu tarz beli belli etmeyen modeller gorurseniz bana da yollarmısınız kızlar:eek:
a.s.

mrb. ben 15 yaşındayım bunlar pek yaşıma uygun gelmedi bnm ve acele abiye kıyafete ihtiyacım var boyum kısa olunca uzunlar çok yakışmıyor ama herkesin yaşam standartı bi diil tabi ben öle diz üstü giyemem. kolsuz ip askılı flnda olmas. yani önü çok açık olmaması lasım bolero fln almam için kendime hiçbişey yakıştıramıyorum boyum 152 fln biraz topuklu giysem 160a yaklaşır bacaklarımda kalın lütfn yardım edin bunalımdayım=((((((((

ya askılı olmayan ve de mini olmayan abiye yok mu hiç???tamam ben açığım ama her şeyi giyemem,ama gördüğüm kadarıyla bu abiye denen illeti giymek için ya tesettürlü olacaksın,ya da her şeyi giyeceksin..benim gibi kapalı açıklara göre hiç bişey yok:çok üzgünüm:

ya askılı olmayan ve de mini olmayan abiye yok mu hiç???tamam ben açığım ama her şeyi giyemem,ama gördüğüm kadarıyla bu abiye denen illeti giymek için ya tesettürlü olacaksın,ya da her şeyi giyeceksin..benim gibi kapalı açıklara göre hiç bişey yok:çok üzgünüm:

aynen katılıyorum ya bende yazdım bi cvp veren olmadı çünkü yok bence

X