Dövme Elde hint kinasi//yaz iiçin favori

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

jojee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
119
0
35
el_kinasi.jpg

tattoo_el.jpg

resim0044az2.jpg
el-kina-yakmak-cesitleri-hint-gecici-cikartmak.jpg

cicek_desen.jpg

1194014945.jpg
resim0046mj0.jpg
henna.jpg

ilk baştaki kadınınki güzel olmuş bence tırnaklarıda güzel. emeğine sağlık jojjem. bu arada sevgülünlede yakışıyosun heeeeeeee

beyoglunun neresınde yapıyolar acaba her hafta sonu taksıme cıkarız esımle bendde yaptırmak ıstıyodum gercekten cok guzeller

ilk baştaki kadınınki güzel olmuş bence tırnaklarıda güzel. emeğine sağlık jojjem. bu arada sevgülünlede yakışıyosun heeeeeeee

canım çoook sağol nazar değmesin:nazar:
ben bunları internet sitelerinden buldum bende yaptrmayı düşünüyorum
sizede koyim dedimkaydirigubbakcemile2

ya bende hastasiyim bunlarin...........peki Kocaelinde yapan bi yer varmi??????????????

rossa anlat gı bakalım kolay bişeymi.....eli yatkın olanlar bir denese.....

ben denedim cnm ama bunu böle bakarak yapamazsn yazıcıdan çıkarılcak kopyalanyo zaten ele yoksa direk bakarak çizilmesi imkansızz

1194014945.jpg

bende bunu çok beğendim canım a.s.:lepi:

bu arada erkek arkadaşınla çok yakışmışsınız birbirinize bitanemŞeniz Allah ayırmasın herşey kalbinden geçtiği gibi olsun :nazar::nazar::nazar:

Benimde cok hosuma gidiyor.
Burada Hint'lilerin kendileri yapiyorlar.
Gecen sene bende yaptiracaktim
ama bir türlü kismet olmadi.

bende kendim yapıyorum. hem de öyle güzel oluyor ki. arkadaşlarıma bile yapıyorum.
aktarlarda küçük paketlerde hint kınası satılıyor. 1 ytl fiyatı. bir de kına taşı alıyorum aktardan. ikisini çay tabağının içinde az suyla kına kıvamına getiriyorum. eski bir eyeliner vardı bende. ucu fırça şeklide değil de sivri olanlar var ya hani. onu yıkadım güzelce. onunla kafamdan istediğim şekli çiziyorum.

eğer bir yerde beğendiğim bir resmi elime çizmek istiyorsam o zamanda şöyle yapıyorum. resmin üzerine pelur kağıt koyup resmi aynen kopyalıyorum pilot kalemle.
hemen dövmeyi yapacağım yere krem sürüyorum ve kağıdı üzerine yapıştırıyorum. resim aynen çıkıyor koluma. üzerine dövmeyle geçiyorum güzelce.
oldu da bittiiiiiiiii

kızlar bende yaptırmak ıstıorum dugunumde harıka görunurr:)))))) manısada varmıdır acepppppppp

ben de aynen ahsenyaren in anlattığı yöntemle kendim yapıyorum çok şık duruyor valla....ama daha fazla model lazım varmı bildiğiniz site kızlarr

Son düzenleme:
benden size başka bi kalıp çıkarma yöntemi kınayı yapıcanız yere önce sprey şişeye boşalttığınız oksijenli suyu sıkın yağlı kağıda çizdiğiniz deseni bu arada deseni resim kalemiyle çiziyorum o şekilde çıkıyo resim kaleminide 5b en iyisi oluyo

Ben de bunu 2 hf önce yaptırmıştım çok seviyorum hint kınasını,ama ben sade şekiller seviyorum abartılı şeylerden hoşlanmıyorum
hpim2231edited.jpg

Meryemi bizzat tanıyorum. konusunda gerçekten uzman birisi. dövmeleri boyutlu ve cok estetik görünüyor. üstelik vücudunuza yakısmayacak dövmeyi asla yapmıyor. kendinizi onun ellerine bırakabilirsiniz dövme yaptırmak isteyenler.

X