Dövme Ele dövme

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

sSimgEe

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
3
0
Bayanlar elime parmağımın üzerine dövme yaptırıcam bazıları yaptırma dağılıyor elde diyorlar, bazıları en çok acıyan yer diyorlar sizz ne diyorsunuuzzzz???

yanlış açmıştır arkadaş..bu gusul abdestı geçıyormu yaa dövmede
bende onu merak edıyorummm

yanlış açmıştır arkadaş..bu gusul abdestı geçıyormu yaa dövmede
bende onu merak edıyorummm

kıl çıkan her yere gusül abdesti geçer...
dövmesi olmayıpta, bilgi sahibi olanlara ve kafalarına göre yorumlayanlara duyurulur :)

bazı hocalar geçmez derler , aslında onlar işin günahında ama nedense bazen yanlıs bilgiler veriyorlar!.

kıl çıkan her yere gusül abdesti geçer...
dövmesi olmayıpta, bilgi sahibi olanlara ve kafalarına göre yorumlayanlara duyurulur :)

bazı hocalar geçmez derler , aslında onlar işin günahında ama nedense bazen yanlıs bilgiler veriyorlar!.

hocalar işin gunahında dıyorsunda .bende onu soruyoum güzelım gusul geçıyormu geçmiyorsa zaten günahta.
bende çok ısıtyorum yaptırmak ama gusul olayı kafamı karıştırıyor...

hocalar işin gunahında dıyorsunda .bende onu soruyoum güzelım gusul geçıyormu geçmiyorsa zaten günahta.
bende çok ısıtyorum yaptırmak ama gusul olayı kafamı karıştırıyor...

dedım ya cnm kıl çıkan yere gusül geçer...bacağımda kocaman bir dövme var ve üstünde kıl çıkıyor..

egerki iş durumunuz varsa calısıyorsanız sorun olabilir el ustunde veya devlet dairesine girme ihtimaliniz varsa yaptırmayn sorun cıkar.ama onun dısında bende cok severim el ustunde yaptırmayı dusundum ama iş mevzularından vazgectim

X