Elektriklenme.. Sizde de oluyor mu?

Puantiye

en güzeli hiç doğmamış olmak........
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2007
331
8
52
arkadaşlar ben nereye elimi atsam değsem birden elektrik çarpıyor,çocuklara dokunuyorum çarpılıyorlarfisfisfis ne yapmalıyım acaba bir bilgisi olan varsa bana yardım edebilirmi?eskiden büyüklerimiz toprak elektiriğimizi alır çıplak ayakla toprakta gezin derlerdi.zaman yok çalışıyoruz nerdeeee öyle toprakta gezeceksin....alternatif tıbba yazayım dedim nereye açsam konuyu bilemedim.hiçbiryere dokunamıyorum yardım lütfen:sm_confused:

Dün ben açmayı düşündüm bu konuyu
bende aynıyım, işyerinde kapıya bile dokunurken korkuyorum,
nereye elim değse abartısız çarpılıyorum:KK43:(

Bende de çok elektrik var herhalde bende hiçbirşeye dokunamıyorum,insanlarla tokalaşırken bile çarpıyorumdelikafadulden.toprağa ayakla basmana gerek yok saksıdaki çiçeklerin toprağını biraz ellersen bile elektriğini alıyor bir süre idare ediyor.

ARKADAŞLAR bende aynı dertten muzdaribim biri yardım etsin kapılara falan dokunamıyorum. adım işyerinde elektrik kadına çıktı. dolapları açmak falan işkence oldu.
burda heryer karla kaplandı toprağı nerden bulayım mazallah karı eşeleyip ayağı bassam anında hastanelik olurum.

arkadaşlar ben nereye elimi atsam değsem birden elektrik çarpıyor,çocuklara dokunuyorum çarpılıyorlarfisfisfis ne yapmalıyım acaba bir bilgisi olan varsa bana yardım edebilirmi?eskiden büyüklerimiz toprak elektiriğimizi alır çıplak ayakla toprakta gezin derlerdi.zaman yok çalışıyoruz nerdeeee öyle toprakta gezeceksin....alternatif tıbba yazayım dedim nereye açsam konuyu bilemedim.hiçbiryere dokunamıyorum yardım lütfen:sm_confused:

merhaba. bu konudan bende cok şıkayetcıyım.nedendır bende bılmıyorum sureklı elektrık carpıyor.su dan bıle akan cesmeden bıle o derece.ama cıplak ayakla topraga basarsan elektrıgı bıraz olsn alıyor rahatlıyorsun

X