Elim ayağım titriyor

Sizin gmail hesabinizi kim calip da napsin peki hic bu detayi dusundunuz mu? Ucretsiz alinabilen bir sey neticede.
Kimlerin neleri çalınıyor sonuçta. Herkes böyle düşünse ohoooo. Çok saçma bir mantık. Hadi bir yerde doğru olabilir beni kim napsın. Ama durduk yere kendi kafamdan uydurmuyorum. Kim çalıp napacaksa o zaman niye çalındı bende bunu düşünürüm girilmiyor sonuçta. Belli ki bişey için çalınmış.

Hir sey olmaz.

simdi siz gmail ekibine mail atin durumu anlatan. Onlar inceleme yapar size donerler.

Kimlerin neleri çalınıyor sonuçta. Herkes böyle düşünse ohoooo. Çok saçma bir mantık. Hadi bir yerde doğru olabilir beni kim napsın. Ama durduk yere kendi kafamdan uydurmuyorum. Kim çalıp napacaksa o zaman niye çalındı bende bunu düşünürüm girilmiyor sonuçta. Belli ki bişey için çalınmış.
O isler oyle dusundugunuz gibi bir amaca hizmet etme. Lamer denilen gereksiz islerle ugrasan insanlar yapar. Onemli bir detay degil inanin.

Bu varsayiminiz dogru olursa aldatan kocalarin da mailim calindi,kuzenim girdi,arkadasim girdi safsatalarina da inanmamiz lazim o zaman. Biri boyle konu acinca sacmalama kim calip da napsin senin kocanin mailini diyoruz ama burada biliyorsunuz degil mi?

Bu varsayiminiz dogru olursa aldatan kocalarin da mailim calindi,kuzenim girdi,arkadasim girdi safsatalarina da inanmamiz lazim o zaman. Biri boyle konu acinca sacmalama kim calip da napsin senin kocanin mailini diyoruz ama burada biliyorsunuz degil mi?
Bilmiyorum benim başıma ilk defa geliyor başkasında da hiç görmedim açıkçası. Yani karşılaştığım bir durum hiç değil o yüzden buraya kadar yazdım. Facebook instagram gibi sosyal medya hesaplarının çalındığını duydum da bu gmailin çalındığını ilk defa duyuyorum. Bunda da biraz telaşlanmam normal bence. Çünkü normal olacak bişey değil. Basbaya da çalınmış orda gösterilen kurtarma e postası bana ait bile değil.

X