Elini öpmeyelim demem olay oldu.

kucukpisi

Hayata inat gülümse...
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2011
7.565
4.579
6 aylık bebeğim var. Yeni yeni gribi geçiyor. K.validelere gittik. Eşimin teyzesi de oradaymış. Elini öptü direk. Zaten çocuk hasta. Kibarca teyze elini öpmeyelim ama dedim. Ortalığı ayağa kaldirdi. Kendi gelini bile ses etmemiş ben demişim. Kimseden duymamış. Ne biçim insanmışım. Bir sürü şey. Bir ara kendi torununa öpersin artık dedim. Geri adımda atmıyormuşum. Özür dilemem gerekmiş. Bir ton laf dedi. K.valide sus ses etme dedi. Sustum başka odaya gittim. İçimde kaldı.

Bu arada bu kadın çocuğumuz hemen olmadı diye ileri geri konuştu zamanında. Bebeğim tüp bebek. Belki çok üstüne düşüyorum. Haksızım bilmiyorum ama başkası opturuyie diye susamam.

Ben bir daha bu kadının ortamında olmak istemiyorum. İleri geri konuştu. Ki sadece birşey dedim. Bayanın gözleri görmüyor bu arada. Haksız mıyım. Çok sinirliyim şimdi.

Not eşim sessizdi. Genelde böyle konularda başta sessiz olur .Sonra sen söyle demiştin yapmıştın diye ileride önüme sürer.

Kv haklı

Onla dalaşma demiş sana özetle

Duyma geç

Sen haklısın doğru demişsin kötü bir şey dememişsin

Ben olsam beğenmiyorsan küçük oğluna alma o zaman beni de derdim valla

Kinlenme de mesafeni koru bir daha karşılaşırsanız da al bebeğini kucağına otur verme kimseye huysuz de huzursuz de vs vs

Ben olsam bende izin vermezdim ki vermiyorumda zaten. Gün boyu elleri ağızlarında oluyo ben bile öpmüyorum çoğu zaman dikkat ediyorum çünkü hemen dudağımı tutmaya çalışıyo elini ağzıma sokmaya çalışıyo.

mıncıklayarak sevme poposuna vurarak sevme vs de yasaktır mesela bende :) yani abartmıyosunuz bence.
Bırakın isteyen istediğini desin başkaları kırılmasın diye çocuğumla ilgili bi kararımdan fedakarlık etmem şahsen

Kv haklı

Onla dalaşma demiş sana özetle

Duyma geç

Sen haklısın doğru demişsin kötü bir şey dememişsin

Ben olsam beğenmiyorsan küçük oğluna alma o zaman beni de derdim valla

Kinlenme de mesafeni koru bir daha karşılaşırsanız da al bebeğini kucağına otur verme kimseye huysuz de huzursuz de vs vs

Doğru diyorsunuz. Millette kucagina alma heveslisi. İlla alıp sevecekler. Ona ayrı bi ayar oluyorum zaten. Normalde bebeğim yabancılar gitmez. Gözleri direk oğlana bakamadığı için seslenmezdi sanırım.

Çocuk olduktan sonra gidio dağda istediğim gibi yetiştirmek istiyorum.

Zamaninda ne dediyse artik bilemem ama kendi laflari aklina geldikce yidiremiyordun kendise..

komplekli teyzesmiş bosver..
6 aylık bebeğim var. Yeni yeni gribi geçiyor. K.validelere gittik. Eşimin teyzesi de oradaymış. Elini öptü direk. Zaten çocuk hasta. Kibarca teyze elini öpmeyelim ama dedim. Ortalığı ayağa kaldirdi. Kendi gelini bile ses etmemiş ben demişim. Kimseden duymamış. Ne biçim insanmışım. Bir sürü şey. Bir ara kendi torununa öpersin artık dedim. Geri adımda atmıyormuşum. Özür dilemem gerekmiş. Bir ton laf dedi. K.valide sus ses etme dedi. Sustum başka odaya gittim. İçimde kaldı.

Bu arada bu kadın çocuğumuz hemen olmadı diye ileri geri konuştu zamanında. Bebeğim tüp bebek. Belki çok üstüne düşüyorum. Haksızım bilmiyorum ama başkası opturuyie diye susamam.

Ben bir daha bu kadının ortamında olmak istemiyorum. İleri geri konuştu. Ki sadece birşey dedim. Bayanın gözleri görmüyor bu arada. Haksız mıyım. Çok sinirliyim şimdi.

Not eşim sessizdi. Genelde böyle konularda başta sessiz olur .Sonra sen söyle demiştin yapmıştın diye ileride önüme sürer.

Teşekkürler. Daha da söyleyesim vardı. Anlamıyorum zaten. K.valide de ayrı birşey o başlı başına başka bir konu olur. Büyüyünce poposunu öpeceğim gibi garip şeyler diyo. Anlatıp duruyorum sapıklar var çevrede olmaz öyle diye

Zor anladm kim kimin elini öpmüs öpmemis:KK15:

Kusura bakmayın gece bebiş uyutmuyor. Cümle kurabildigime şükrediyorum.

Belki en iyisini siz yapıyorsunuz. Benim çeşit çeşit alerjim var da. Bünyem hassas. Bebeğim de böyle olmasın diye kendimce korumaya çalıyorum.
Bir şeycik olmaz korkma. Ne kadar pimpirik olursan o kadar hasta oluyorlar.

Eşimin bir kuzeni var bırak çocuklarını öpmeyi dokunamazsın bile. Ama çocuklar zatürreden dizanteriye her hastalığı geçirdiler. Bağışıklık o kadar zayıf ki rüzgar esse hasta oluyorlar.

Teyze çok çirkefmiş o ayrı.

X