Aile Planlaması ELLA ALAYIM MI? Acil

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

tugceonay

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2021
54
21
27
Merhaba arkadaşlar, ben doğum kontrol hapı kullanıyordum, 7 ay kullandım ve bu ay bıraktım daha 1 ay oldu olmadı bırakalı. Prezervatifle korunmaya başladık fakat dün gece prezervatifsiz bir şekilde ansızın gerçekleşen bi durum oldu ve geri çekilme şeklinde bir ilişki yaşadık aynı zamanda yumurtlama dönemim zayıftı fakat o kadar içime sinmiyor ki aslında tamamen geri çekildi ama ben ella hapını alayım mı? Şimdiden çooook teşekkür ederim 🙏🏻

İlk defa böyle bir şey başıma geliyor, aslında geri çekilme de bi yöntem değil yani adetime de bir hafta kaldı, çok teşekkür ederim size de ❤️

Çok teşekkür ederim, doğru söylüyorsunuz birde üzerine ella hapını alınca o da adet geciktiriyormuş iyice stres olunuyor yani
evet kesinlikle ben icmistim uzerine adetim 25 gun gecikti sonrasinda sacma sapan ara kanamalar yasadim hic degmez inanin. ben de sizin gibi esim bosalmadim dedi ben dayanamadim aldim bosu bosuna yani

Cok fazla dert etmeyin eşiniz biliyordur ne zaman bosaldigini bizde cogu zaman bu sekilde yapiyoruz esim prezervatif kulllanmayi sevmiyor bugune kadar sorun olmadi sizinde sorun olmaz diye düşünüyorum

ah ah bu kadınların durumu gerçekten.. yaşadığınız bir deneyimi paylaştığınız içim gerçekten teşekkür ederim.. hiç stres yapmayayım, en iyisi. Zevk suyundan geçme ihtimali var diye tedirgin oldum. Olmaz inşallah bir şey.

Cok fazla dert etmeyin eşiniz biliyordur ne zaman bosaldigini bizde cogu zaman bu sekilde yapiyoruz esim prezervatif kulllanmayi sevmiyor bugune kadar sorun olmadi sizinde sorun olmaz diye düşünüyorum
Ağzınızdan bal damlıyor, tecrübeleriniz benim için çok kıymetli🙏🏻

ah ah bu kadınların durumu gerçekten.. yaşadığınız bir deneyimi paylaştığınız içim gerçekten teşekkür ederim.. hiç stres yapmayayım, en iyisi. Zevk suyundan geçme ihtimali var diye tedirgin oldum. Olmaz inşallah bir şey.
yok degil ama cook dusuk bir ihtimal yani sanmam oule korunan cok var herkesin dogurmasi lazim oyle olsa:)

İçimi hemen rahatlatıyorum, çok haklısınız.. çok teşekkür ederim gerçekten 🙏🏻❤️

Zevk suyunda canli sperm yok diye biliyorum yani zevk suyundan hamile kalmaniz imkansız gibi

Zevk suyunda canli sperm yok diye biliyorum yani zevk suyundan hamile kalmaniz imkansız gibi
Bende araştırdım, sperm içermez diyor bazıları da içeriyor diyor. Tam bi ikilem yani, böyle yapan illa olmuştur ya zaten doğurganlık seviyem düşüktü ama inşallah bir şey çıkmaz

Bende araştırdım, sperm içermez diyor bazıları da içeriyor diyor. Tam bi ikilem yani, böyle yapan illa olmuştur ya zaten doğurganlık seviyem düşüktü ama inşallah bir şey çıkmaz

Aslinda o olay şöyle biraz daha arastirirsaniz konuya tam hakim olabilirsiniz esinizle bir kez iliski yasadiniz esiniz tuvalete felan gitmedi ikinciyi yapıyorsunuz ya o zaman sorun oluyormus yani ilk meninin kalintilarindaki canli spermler zevk suyu ile birlesip hamilelik riski olusturuyor ama oda cok cok dusuk bi ihtimal

Aslinda o olay şöyle biraz daha arastirirsaniz konuya tam hakim olabilirsiniz esinizle bir kez iliski yasadiniz esiniz tuvalete felan gitmedi ikinciyi yapıyorsunuz ya o zaman sorun oluyormus yani ilk meninin kalintilarindaki canli spermler zevk suyu ile birlesip hamilelik riski olusturuyor ama oda cok cok dusuk bi ihtimal
Öyle bi durum da olmadı, yani ikinci ilişki olmadı, direkt olarak ilk ilişkiden geri çekildi. Çok mantıklı ama söylediğiniz

Öyle bi durum da olmadı, yani ikinci ilişki olmadı, direkt olarak ilk ilişkiden geri çekildi. Çok mantıklı ama söylediğiniz

Yani bende senin gibiyim demistim ya genelde bizde geri cekilme ile korunuyoruz esim pek sevmiyor prezervatif kullanmayi o yuzden bende cok arastiriyorum bu konulari

Yani bende senin gibiyim demistim ya genelde bizde geri cekilme ile korunuyoruz esim pek sevmiyor prezervatif kullanmayi o yuzden bende cok arastiriyorum bu konulari
Halimden siz ve sizin gibi olanlar anlar, zaten insan araştırınca neyin ne olduğunu anlıyor, birde bana çok kolay değil gibi geliyor hamile kalmak

X