Aile Planlaması Ella Ertesi Gün Hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
merhaba. polikistikover hastasıyım adetim çok düzensiz.eşim içime boşaldı kondom varken, biz de güvenemeyip ella aldık. ileride adet olana kadar yan etkileri sürer mi? eğer sürüyorsa adetim çok düzensiz olduğu için 1 hafta daha bekleyip tarlusal kullanmayı düşünüyorum. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

merhaba. polikistikover hastasıyım adetim çok düzensiz.eşim içime boşaldı kondom varken, biz de güvenemeyip ella aldık. ileride adet olana kadar yan etkileri sürer mi? eğer sürüyorsa adetim çok düzensiz olduğu için 1 hafta daha bekleyip tarlusal kullanmayı düşünüyorum. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Canım prezervatif yırtıkmıydı da şüphelendiniz kontrol etmediniz mi ? Pko hastasıysan doğum kontrol hapınkullanmıyomusun ?

Canım prezervatif yırtıkmıydı da şüphelendiniz kontrol etmediniz mi ? Pko hastasıysan doğum kontrol hapınkullanmıyomusun ?
Suphelendik kontrol etmedik o heyecanla. Yine de nolur nolmaz diye ella ictim. Bu ara birakmistim dogum kontrol hapini,6 aydir icmiyorum. Sogan tedavisine baslicaktim boyle bi sey oldu iste. Migrenim de var inanilmaz bas agrisi yapti bu ilac, regl de olamiyorum ilacsiz. 1 hafta bekleyip tarlusal icicem

Suphelendik kontrol etmedik o heyecanla. Yine de nolur nolmaz diye ella ictim. Bu ara birakmistim dogum kontrol hapini,6 aydir icmiyorum. Sogan tedavisine baslicaktim boyle bi sey oldu iste. Migrenim de var inanilmaz bas agrisi yapti bu ilac, regl de olamiyorum ilacsiz. 1 hafta bekleyip tarlusal icicem
Ah canım ben evliyim ona rağmen ilişki sonrası mutlaka kontrol ediyorjm sen nasıl atlarsın bunu. Ella icipte hamile kalan malesef ki var bir örneği ablam mesela . ilişki ne zaman oldu kac gün gecti , bir kan tahlili yap istersen. bende aşırı akıntı aşırı cinsel istek yapmıştı bu ilac ben 1 hafta kala çivanpercemine başladım günümde oldum. Hakkından hayırlısı artık . Eğer hamileysen napıcaksın?

Ah canım ben evliyim ona rağmen ilişki sonrası mutlaka kontrol ediyorjm sen nasıl atlarsın bunu. Ella icipte hamile kalan malesef ki var bir örneği ablam mesela . ilişki ne zaman oldu kac gün gecti , bir kan tahlili yap istersen. bende aşırı akıntı aşırı cinsel istek yapmıştı bu ilac ben 1 hafta kala çivanpercemine başladım günümde oldum. Hakkından hayırlısı artık . Eğer hamileysen napıcaksın?

Lütfen bana da yardımcı olunn

normal adetim ayın 25-28 i arasında oluyor düzenli bir döngüm var çok gecikme olmaz. ne kadar saçma olsa da stresten uyuyamıyorum. Ayın 16sında Sevgilimle kucağında ters otururken yani kalçam penisinin üzerindeyken sürtünme yoluyla brseyler yaşadık onun iç çamaşırı yokty benimse baya ince bi pantolonum ve iç çamaşırım vardı boşaldı pantolonumun arka cep kısmı ve çevresi büyük oranda ıslandı iç çamaşırımın popo kısmı da ıslaktı ıslaklık çamaşırıma kdar geçmiş yani. İç çamaşırımn vajina bölgesindeki ıslaklığın kendimin olduğuna emin gibiyim ama yine de çok tereddüt edip olaydan 3gün sonra ella kullandım. Yumurtalama dönemimde olup olmadğmı anlamadım her sitede farklı bi bilgi yazıyor yumurtlamayla ilgili. İlacı dün 16.45te içtim Herhangi bir yan etkisini görmedim bulantım var ama psikolojik olduğnu dşünüyorum bir de aşırı gaz söküyorum ağız yoluyla bunu da iki gün içtiğmn adaçayına bağlıyorum gaz söktürücü özellği varmış umarım ondandır. Adetime yaklaşık 3-5gün var ama stresten uyuyamuyorum gecikirse diye eğer gecikirse test yapmaya korkyyorum çamaşırlardan sperm geçmeyeceğini okudum fakat içim rahat etmiyor ilk kez böylr bişey yaşıyorum ilacı da ilk kez kullanuyırym döngümü bozmasndan da korktuğm için kullanmayacaktm fakat kafayı yemek üzere olduğm için en azından rahatlamak için kullandım. Hamile kalma riskim yok değil mi strrsten ve ilaçtan adetimin gecikiceğini bliyorum bu dşünce bile beni çıldırtıor . Ayrıca idrarda hafif yanma ve koku farkettm ilacı içtğimden beri yani 2gündür. İlacın yan etkisi midir ne bçim yan etkiler hamilelik belirtileri gibi bulantı falan da var :KK43: lütfen bana yardımcı olunn adetimi bekliuorum 4 5 gün sonra olmam lazım hamilelk gibi bi durum yoktur değil mi

kızlar merhaba ella kullandım ve 6 saat sonra sütümü sağmaya bile fırsat bulamadan kızımın çığlıkları karşısında kifayetsiz kalamadım ve emzirdim şimdi de içim içimi yiyor acaba birşey olur mu ne olur yardım edin :KK43:

Mrb ella sonrası benimde adet gecikti ne zmn adet oldunuz yardim

kızlar merhaba ella kullandım ve 6 saat sonra sütümü sağmaya bile fırsat bulamadan kızımın çığlıkları karşısında kifayetsiz kalamadım ve emzirdim şimdi de içim içimi yiyor acaba birşey olur mu ne olur yardım edin :KK43:
İyi akşamlar bende kullanmak zorunda oldum.şuan 10 sat oldu bebeğim. Huzursuz napcam bilmiyorum. Bebeğinize bi yan etkimoldumu emzirirken. Bide hamile kalmadınız dimi emİrdikden sonra

selamlar bende ella kullandım ama emziriyorum sizler ne yaptınız kestiniz mi emzirmeyi ve en önemlisi hamile kalan oldu mu
Yazınızı okudum uzun zaman olmuş ama bebeğinize zarar verdin ilaçtan sonra emzirmek bende ilaç aldıktan 40 saat sonra dayanamadım çocuğun ağlamaları emzirdim. Bi yan etkisi oldumuu bebeğe çok korkuyorum zarar vermesinden

Yazınızı okudum uzun zaman olmuş ama bebeğinize zarar verdin ilaçtan sonra emzirmek bende ilaç aldıktan 40 saat sonra dayanamadım çocuğun ağlamaları emzirdim. Bi yan etkisi oldumuu bebeğe çok korkuyorum zarar vermesinden
Ebrusmail Ebrusmail benim debu ilaci kullanmam gerekiyor ama 1 hafta emzirmeden durmaz bevegim siz de bi yan etkisi oldu mu?

Kizlar merhaba geçen ay ella kullandim adetimden 3 gun once oldum neyse bu ay yine 2 gun var az bi kanama geldi gibi.. benim gibi düzensizlik yasayan varmi?

Merhabalar
ben daha 18 yaşındayım bugün sevgilimle surtunerek ilişki yaşadık bosalmasi vajina dışına oldu sperm gitmesinden kuru peçete ile sildim ondan sonra şu ile yikadim bosalmasindan 3 ya da 3 buçuk saat sonra ella kullandım Bugun de doğurganlık günümmüş bilmiyordum ve adet günlerim birbirini tutmuyor adet düzensizliği var bana yardımcı olun lütfen

Merhabalar
ben daha 18 yaşındayım bugün sevgilimle surtunerek ilişki yaşadık bosalmasi vajina dışına oldu sperm gitmesinden kuru peçete ile sildim ondan sonra şu ile yikadim bosalmasindan 3 ya da 3 buçuk saat sonra ella kullandım Bugun de doğurganlık günümmüş bilmiyordum ve adet günlerim birbirini tutmuyor adet düzensizliği var bana yardımcı olun lütfen
Etkili bir ilaç korkma hamile deyılsınn cicim:sampiyon:

Merhaba benimde kızım var 3 aylık emziriyorum mecburen ella kullandım sizde bir yan etkisi oldu mu acaba ? Teşekkür ederim

Ella hapı kullandim icik rahat etmedi gebelik testi yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım 3 hafta oluyor yardım edin

Ella hapı kullandim icik rahat etmedi gebelik testi yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım 3 hafta oluyor yardım edin
Adet düzenini bozan bir ilaç maalesef. Ben de kullandım birkaç kez ama bu derece gecikme yapmadı. Gebelik olduğunu sanmıyorum vaktini geçirmeden içtiyseniz. Yine de bir doktora gidin söktürücü verir.

Adet düzenini bozan bir ilaç maalesef. Ben de kullandım birkaç kez ama bu derece gecikme yapmadı. Gebelik olduğunu sanmıyorum vaktini geçirmeden içtiyseniz. Yine de bir doktora gidin söktürücü verir.
Korkuyorum birşey çıkar diye ama gebelik testi de yaptim bişey çıkmadı o zaman hamile değilimdir dimi

X