Aile Planlaması Ella Ertesi Gün Hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
acil cvp ilişkiden kızlar ben 3.5 gün sonra ellayı içtim sonra tarlusal aldım ama 2 gün geçti adetim olmadım ama adet olcakmışım gibi ağrılarım var olamıyorum sizce hamilemiyimdir 6 aylık bebbeğim var suan düşünmüyorum acaba aldırmak için iğnemi yaparlar kurtaja gerek varmıdır
Tarlusal bittikten 7- 10 gün arası adet görürsün. Günün gectiyse bir test yap bakalım sonucna . Kürtaj evlisin neden düşünüyosun :KK43: ikiz gibi büyürler :/

Tarlusal bittikten 7- 10 gün arası adet görürsün. Günün gectiyse bir test yap bakalım sonucna . Kürtaj evlisin neden düşünüyosun :KK43: ikiz gibi büyürler :/
Aslında tarlusali adetim geçikmemişti duramadm attım daha adetim 2 gundur gecikti panik oldum test yaptm hamile degilimisim ama hala adet olmadm dters oldum evet evliyim ama çalışıyorum ikinci çocuğa bakacak kimse yok çalışmanın lazim ev kredi masraf ooo

İdrar testi mi yaptınız. Hayırlısı olsum ella gecikme yapar . Bende yapmadı ama ben tedbirmi aldım çivanpercemi kymatıp ictim günümde oldum

kızlar mrb. Son adetim 15 temmuzda idi. 30 temmuzda yani yumurtlama döneminde erkek arkdsmla sürtünme yolu ile birlikde olduk .Boşalma olmadı fakat zevk suyu vardı. Süpe duydugum için 2. gun ella aldım. Yan etkilerini okuyup korkmama ragmen... İlacı kullandım ilk gün koyu sarımsı bi akıntı oldu çok az onun dışında herhangi bir yanetkisini görmedim .Adetime 10 gün var ama okudugum kadarıyla adeti geciktiriyo. Ben hiç bi yan etki görmedim kanama bulantı falan herhangi bi kanama olmaması hamile olma belirtisimi çok strslym lutfen aynı seyi yasayan varsa yardmcı olabilir mi? herhangi bir yan etki yada kanama olmayısını hamilelk belirtisi olarak algıladım ilkkez kullanyrm bu ilacı:KK43:

Mrb bende ella kullanıp hamile kaldım bebeğiniz doğdu mu ? İlacın bebege bi etkisi oldumu
Merhaba çok acil sorum olacak lütfen yardım edebilir misiniz yumurtlama dönemimden bigün önce ve yumurtlama günümde sevgilimle birlikte olduk ilkinde içime boşaldığından emin değil ama ikincisinde içime boşaldı 3 4 saat sonra ella kullandım kasıklarım sızlıyor şuan yumurtlama günümde olmamın bi etkisi olabilir mi hamilemiyim yardım edin

Bu ilaci bir daha tovbeler olsun asla kullanmam... Ne kadar lanet bir ilacmis yaaaa adetim gecikti hamile de deilim ama regl olamiyorum butun duzeni mahvetti allah kahretsin yaaa sinirlerim cok bozuk bir an önce olmayi umit ediyorum lutfen bu ilaci icmeyinnnn gidin adam akilli korunun

Bu ilaci bir daha tovbeler olsun asla kullanmam... Ne kadar lanet bir ilacmis yaaaa adetim gecikti hamile de deilim ama regl olamiyorum butun duzeni mahvetti allah kahretsin yaaa sinirlerim cok bozuk bir an önce olmayi umit ediyorum lutfen bu ilaci icmeyinnnn gidin adam akilli korunun
Sizin ne kadar gecikdi? benim daha 7 gün var adetime ama şişkinlikden ölüyorum:KK43:

Bnm 20 gun oldu tahminen kan testim falam negatif cikiyor ilac kaynakli bor gecikme .. Birde bende pko var zaten bozuk olan duz3nimi iyice bozdu sanirim

Sizin ne kadar gecikdi? benim daha 7 gün var adetime ama şişkinlikden ölüyorum

Benim 23 gun oldu bugun gecikme .. Kactane idrar testi yaptım hatirlamiyorum. Kan testi iki kere yaptirdim oda negatif. Dr umu aradim oda bir hafta bekle hala olmazsa gel olac verecegim dedi.

Herkeste etkisi farklidir belki ama lanet bir ilac bana gore. Kafamda kura kura bir hal oldum..testi her yaptığımda kalp carpintisi...

bu hafta adet olmam gerekiyo ama şişkinlk stres mahvoldum olmuo:KK43: dün leke gördüm oldum sandım sevindim ama bişey yok leke leke gryrm ama bişey yok ..Adeti geciken arkdslr sizdede leke var mı? artı kekik mi içsem tarlusal mı? zaten ella mahvetti tekrar ilaç almak istemiyorum kekik işe yarar mı kızlar?

bu hafta adet olmam gerekiyo ama şişkinlk stres mahvoldum olmuo:KK43: dün leke gördüm oldum sandım sevindim ama bişey yok leke leke gryrm ama bişey yok ..Adeti geciken arkdslr sizdede leke var mı? artı kekik mi içsem tarlusal mı? zaten ella mahvetti tekrar ilaç almak istemiyorum kekik işe yarar mı kızlar?
Canım bende hic bir sekilde yan etki görmedim akıntı gördüm ve acaip derecede cinsel isteğim artmıştı baska bir şey görmedim , ben civanpercemi ictim 10 gün kala sabah akşam tam gününde oldum canım sendee bitkisel bir yöntem deme bekleme

Haa lekelenme başladıysa bir idrar testi al bak işini garantiye al ellaya bağlımı oluyot adet mi görüyosun yoksa yerleşmemi ancak öyle anlayabilirsin yada direk kam ver duruma göre bi yol bulursun canım bidahakine iyi korun sürtünmeylede hamile kalmazsın zaten

Haa lekelenme başladıysa bir idrar testi al bak işini garantiye al ellaya bağlımı oluyot adet mi görüyosun yoksa yerleşmemi ancak öyle anlayabilirsin yada direk kam ver duruma göre bi yol bulursun canım bidahakine iyi korun sürtünmeylede hamile kalmazsın zaten
Yaaa kizlar bir sey sorucam ben 21 yasindayim suan hastaneye gidip gebelik icin kan testi yaptirmak istesem ailemin haberi olmaz degil mi?

Merhabalar,
2hafta önce ella kullandım ve tekrar kullamsk zorundayım sanırım..2haftadan snra tekrar kullanırsam büyük bir sorun olurmu yada bu sekılde aradan 2hafta gectikten snra tekrar aynı hapı alan varmı hamile olma ihtimalim var ilacı almazsam ama alırsamda cok zararlı sanıyorum ama eminde değilim

Merhabalar,
2hafta önce ella kullandım ve tekrar kullamsk zorundayım sanırım..2haftadan snra tekrar kullanırsam büyük bir sorun olurmu yada bu sekılde aradan 2hafta gectikten snra tekrar aynı hapı alan varmı hamile olma ihtimalim var ilacı almazsam ama alırsamda cok zararlı sanıyorum ama eminde değilim
İlacı alırsanda hamile kalabilirsin.iki haftadan sonra adet gördün mü ? Yoksa ilkinden kalmadgınıda bilemeyiz canım. Kullanmam cok zararlı kullanmak zorund kalnlar var

X