ella regl geciktirir mi

Şöyle kullanmak zorunda kaldım ben prezervatif içimde kaldı ve elimle çıkarttığımda yarısı dökülmüştü dışarı ne olur ne olmaz diye bir de yumrlama dönemiydi kullandım hemen
o zaman iyi yapmışsınız bende geri çekilme yöntemi ile yapmama rağmen ve adetin son günü olmasına rağmen korkup alıp içtim

Hep stresten kaynaklı emimin ki benim 20 gün gecikti bende sizin gibiydim her gün en az iki kere test yapıyordum çok stres yaptım hatta bir ara o kadar ki hamile olduğumu bile hayal etmeye başladım çünkü vücut sizi dinliyor midem bulanıyor gibi hissediyorum tamamen kafa kurulduğu için stresi bırakın kafada kurmayın eminim ki olacaktır

Hep stresten kaynaklı emimin ki benim 20 gün gecikti bende sizin gibiydim her gün en az iki kere test yapıyordum çok stres yaptım hatta bir ara o kadar ki hamile olduğumu bile hayal etmeye başladım çünkü vücut sizi dinliyor midem bulanıyor gibi hissediyorum tamamen kafa kurulduğu için stresi bırakın kafada kurmayın eminim ki olacaktır
Umarım öyle olur bugün yine test yaptım 7.gün negatif

Evet içine boşalma oldu ve öyle küçük bir meni kaçmasıda değil di ve ilişkiden 13 saat sonra kullandım

Psikolojik etkenler de önemli stres yapmayın ve ayrıca hormonal olarak Ella bazı durumlarda regl geciktiriyor bende gecikme yaşadım

Yanı benim o kadar boşalmaya ilaç etki ettiyse sizin geri çekilmeymiş içinizi ferah tutun
Ya benimde korumalıydı fakat prezervatif içimde kaldı kaçmış olabilir mi elimle çıkardım sonra bide üstüne doğurganlığımın em yüksek olduğu gündü hemen kullandım ilaç bugün 8.gün artık yine yok ama ara ara kaşık bel ağrılarım var

Ya benimde korumalıydı fakat prezervatif içimde kaldı kaçmış olabilir mi elimle çıkardım sonra bide üstüne doğurganlığımın em yüksek olduğu gündü hemen kullandım ilaç bugün 8.gün artık yine yok ama ara ara kaşık bel ağrılarım var
Benimde adetim iki gün olmuştu biteli

X