Ellerize ve Ayaklarınıza Aynı Renkte mi Oje Sürersiniz?

E

emdev

Ziyaretçi
Selam kızlar.:eek:
mesela ben bugün kırmızı oje sürdüm elimede ayağımada -tatlicadiarzu-
ama ondan önce ellerimde mavi oje,ayaklarımda da bordo renginde oje vardı :hooray:
Oje sürdüğünüzde ellerinize ve ayaklarınıza aynı renkmi sürersiniz?yada farklı renklerdemi sürersiniz?
sizce eller ve ayak tırnaklarımızın ojesi aynı renkte mi olmalı yoksa farklı renkte olabilir mi?:sm_confused:

farklı renkte olabilir ama aynı renk daha hoş görünüyor..zemuszemus
benim genelde aynı olur :CüvCüv:

ben takintili insanim illaki ayni renk olsun isterimzemuszemus ama farkli olanida yadirgamam neden olmasin ki
20yasindaki erkek kardesimse her parmagim baska renk olsun ister:roflol: cilgin cocuk:sm_cool:

ben de aynı renk sürerim özellikle açık ayakkabı giyeceksem daha çok dikkat ederim.

kesinlikle aynı renk sürerim yada ellerime sürer ayaklarıma sürmediğim ayaklarıma sürüp ellerime
sürmediğimde olabilir.

evet a.s

bazen ayaklarıma sürmediğimde olur

aynı sürerim canım bende daha güzel görünüyokaydirigubbakcemile5

kışın o kadar önemli değilde yazın mutlaka aynı renk olmak zorunda yoksa rahat edemem herkes elime ayagıma bakıyor gibi gelir:roflol:

Bende kışın pek sürmem ayaklarıma.Dinlendirirm.

Ama yazın aynı renk olmasına dikkat ederim.

Koyu renk ojeler kısa tırnaklarda, açık renklerde uzun tırnaklarda hoş duruyor.

bende ayni renk surerim
acikcasi ayri renk surmek hic aklimada gelmemisti wow benimde bi denemem lasim eldeki kirmisi ayaktaki siyah fln delikafadulden

ellerime koyu renk oje sürersem ayaklarıma açık renk sürerim ayaklarda koyu renkleri sevmiyorum ama açık renklerde aynı :)

ellerime genelde koyu renkler sürerim
bu yüzden ayağa koyu renk yakıştıramıyorum
mesela elime siyah/koyu gece mavisi sürdüysem ayağıma pembe falan sürmem, siyah pembe uyumu çok saçma bence, ayağıma kemik rengi, kırık beyaz falan sürerim
elime bordo sürdüysem ayağıma toz pembe sürerim en açığından...

Benim de kesinlikle aynıdır,ya ellerim de ayaklarım da frenchlidir ya da ikisi de kırmızıdır,ellerime mavi,siyah,yeşil flan gibi renkler sürdüğümde ayaklarımda kapalı ayakkabı vardır,ayaklarıma asla mavi siyah flan sürmem ben,ya french (en güzeli ve sadesi) ya da koyu kırmızı olmalı

kesinlikle aynı renkte sürerim.
başkasında bile görsem farklı ojeyi,itici gelirkafamçokkarıştı
aynı şekilde french'den de nefret ederim.bakınca bile midem kalkıyo

genelde aynı renk sürerim. daha güzel duruyor gibime geliyor.

Aynı renk olmalı.Ojeden de vazgeçtim.Hatta en iyisi french.sositososito

X