elma sirkesi ile zayıflama

millet ben bunu yaptım sabah akşam aç karnına 1 bardak içiyorum 66 kilodan 59 a düştüm 2 ayda hala devam 50 olmak istiyorum ve mutlaka yapın ben şuana kadar denediğim herşeyden daha çok faydasını gördüm.ve elma sirkesi çok faydalı ve vitaminli zaten iştağın gidiyo ve vitaminsiz kalmamışta oluyosun ve metobolizmayı çalıştırıyor...

millet ben bunu yaptım sabah akşam aç karnına 1 bardak içiyorum 66 kilodan 59 a düştüm 2 ayda hala devam 50 olmak istiyorum ve mutlaka yapın ben şuana kadar denediğim herşeyden daha çok faydasını gördüm.ve elma sirkesi çok faydalı ve vitaminli zaten iştağın gidiyo ve vitaminsiz kalmamışta oluyosun ve metobolizmayı çalıştırıyor...

Çok iyi vermişsiniz :) Diyetle birlikte mi verdiniz ?

ya ben 168 boyunda 70 kiloyum 1senede 12 kilo aldım kilo orantım cok ıyı 70liloyum ama gören en fazla 60diyo ama ben o kiloyu hissediyorum ne yapsam durduramıyorum kemdımı ıllaha yıyecem simdi 3gündür elma sirkesi içiyorum insallah bi yararı dokunur ıcenlerin yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederimmm
Canim ben kullaniyorum 22 kasimda basladim bi 43 gun oldu tabi diyetede basladim 10 kasimda 74.600 den suan tam 67 yim elma sirkesini duzenlide kullandim yalnz bn balla denedim icemedim ya .d limon sikiyorum yarim limon.Valla hem metabolizmani calistriyo hem de gercekten kilo verdiriyo gerci bunyeden bunyeye degsrde bnde ise yaradi hatta gorumcem bile gaza geldi oda basladi :)

Bence Ahmet Marankinin ....bu formülünü deneyebilirsiniz. Bal ile birlikte kullanılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende içiorum cnm yaklaşık 10 gndür
metabolzmamın hızlandıgını hissediorum
kilo olarak werdim mi bilmiorum haftaya tartılcam bakalım herkese kolay gelsn :KK66:
Merhabalar kızlar. İnstagram da "...." sayfasını ziyaret etmenizi öneririm. Doğal elma sirkesi, üzüm sirkesi, ve dikkatinizi çekecek bir çok urun mevcut

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ben 168 boyunda 70 kiloyum 1senede 12 kilo aldım kilo orantım cok ıyı 70liloyum ama gören en fazla 60diyo ama ben o kiloyu hissediyorum ne yapsam durduramıyorum kemdımı ıllaha yıyecem simdi 3gündür elma sirkesi içiyorum insallah bi yararı dokunur ıcenlerin yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederimmm
Bir bardağa nekadar koyuyorsunuz sirke?

Benim annem 75 kiloydu antidepresanlar yüzünden . 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi döküp içti her sabah 2 ayda aşağı yukarı 10 kilo verdi tam hatırlamıyorum. 4-5 ay sonra 59 kiloydu ben denemedim ama annemden biliyorum

Bende bugün itibari ile başladım elma sirkeli su ile ben kuhne aldım güzel tadı var sabah ve akşam olmak üzere bir yemek kaşığı yada tatlı kaskaşsu ile icicem bakalım ne olucak. Yediklerimede dikkat Edip spor yapicam bakalım artık.

bende içiorum cnm yaklaşık 10 gndür
metabolzmamın hızlandıgını hissediorum
kilo olarak werdim mi bilmiorum haftaya tartılcam bakalım herkese kolay gelsn :KK66:
merhaba bende iki gündür sabah ılık su ile içiyorum ve inanılmaz bir şekilde tuvalete çıkarıyor. umarım zayıflatır.
halam kullandı 5 ayda inanılmaz zayıfladı 120 kilodan 75 kiloya indi. inşallah bende zayıflarım.

merhaba arkadaşlar kilo vermem lazım elma sirkesi içmeye başladım iki gündür metabolizmamın hızlandığını düşünüyorum halamında bu şekilde kilo verdiğini göz önüne alırsam bende de işe yarar inşallah 168 boy 76 kilo oldum 60 kiloya inmem lazım sizler neler yapıyorsunuz.

merhaba arkadaşlar kilo vermem lazım elma sirkesi içmeye başladım iki gündür metabolizmamın hızlandığını düşünüyorum halamında bu şekilde kilo verdiğini göz önüne alırsam bende de işe yarar inşallah 168 boy 76 kilo oldum 60 kiloya inmem lazım sizler neler yapıyorsunuz.
Neler yapiyorsun yaninda

Çok iyi vermiş halanız, başka bir şey yaptı mı diyet Spor yani 5 ayda 45 kilo nasıl vermiş çok şaşırdım sirkeyle

X