Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bu ürün güzel olmasına güzelde saçları çok çabuk yağlandırıyor 2 günde bir saç yıkamaktan gına geldi bana

fena değil güzel parlatıyor, yağlandırmıyor, ağırlaştırmıyor.

ama çok iyi de korumuyor bu yağdan kullanırken de saçlarım kırılmaya devam ediyordu, şimdi öylece duruyor. kırk yılda bir sürüyorum.

ben pantene 17 senedir şampuan ve saç kremini kullanıyorum.her saçımı yıkadıktan sonra herkes saçına ne sürdün çok güzel kokuyor diye soruyor şimdi yağını kullanıyorum ama yağını çok beğenmedim

şimdi başka bir ürün peşindeyim umarım bulurum

ne yaptınız buldunuzmu saçınıza uygun ürün

denedim sıfır etki en son evde kendi bakım yağlarımla çözüm buldum,bakım yağı yoksa bile avakado süt yumurta muz vs içeren bir çok bakım kürleri var internette gerçekten de işe yarıyorlar

Arkadaşlar ben bu ürünü şöyle kullanıyordum acaba yanlış ve zararlı bir etki verir mi?
Önce saç diplerine masaj ile yedirip sonra saçlara yediriyordum ve 1-2 saat bekleyip yıkıyordum. Saç diplerine sürerek yanlış mı yaptım acaba?

Ayy bende alıcamm :) böyle bir şey arıyordumm aydınlanma geldi resmen. Boyalı saçlar için olanını kullanan var mı? Aynı muhteşem etkiyi yapıyor mu?

Dün aldım 16 tl ye.
Saçma azicik sürDüm anında yumuşacık oldu.
Hala yumuşak saçlarım.
Gerçekten mucize gibi.
Saçımi boyatyigim için mahfolmustu kendimi yiyodum.
Yarın bide dusta kullanicam

Dün aldım 16 tl ye.
Saçma azicik sürDüm anında yumuşacık oldu.
Hala yumuşak saçlarım.
Gerçekten mucize gibi.
Saçımi boyatyigim için mahfolmustu kendimi yiyodum.
Yarın bide dusta kullanicam
Banyo gerektirmiyor yani gün ortasında kullanabiliyor musun

Banyo gerektirmiyor yani gün ortasında kullanabiliyor musun
Hayır hayır gerektirmiyor.
Şöyle ki 3 tür kullanım şekli var nasıl istersen kullanabilirsin . Duştan çıkınca nemli saça uygulanıyor ben bunun için aldım çünkü sacimi boyattim çok sertti taranmiyodu kolayca taradim bugün. Kuruttum.
Kuruttuktan sonra saça şekil verdikten sonra da kullanabiliyorsun çok az 1 damla falan.
Yada duşa girmeden önce saçına süruyosun 5-10 dk bekletiyosun ben bunu denemedim.

Bende saçlarımı boyatıyorum. Bu yüzden bakım yapmaya başladım.. Zeytin yağı ve hindistan cevizi yağı kulşanıyorum. Ama saçı dinlendirdikten sonra iyice durulamak lazım. Buda bir yağ olduğu için dedim acaba yıkanıp arındırılarak mı kullanılıyor. Saç kremi gibi yani.. Ama banyodan çıkıp ıslak saça uyguluyorsun sanırım öyle kalıyor sonra da kurutuyorsun

Yıkanma ihtiyacı vermiyor öyle yağlı yağlı durmuyor zaten mucize adını bu yüzden vermişler sanırım :)
1 yada 2 damla yazıyor üstünde o şekilde kullanın.
Fazlası iyi olmayabilir .
2 damla zaten yetiyor iyice sürün uçlarına

Anladım esracım teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…