Elti annesi amacı ne acaba?

elektra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
4.835
19.013
Hahha aynen. Aklıma şey geldi. Eşim ilk defa bize gelmişti ailem ile tanışmaya. Bir meraklı komşu sormuş kim geldi size diye. Annem de birden caktirmayim diye dayımın oğlunun kardeşi demiş:))) öyle gülün diye anlattım işte:)
Kuzenı kım böyle dese beyin error verır soru soramaz annen işi biliyor😂

Erar60

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
63
60
Kimi insan yüzsüz oluyor maalesef. Şuan yine aklıma geldi sinirim zıpladı Benimde eltimle kaynım 60m² lojmana kalmaya gelmişlerdi eltimin annesiyle ve 1 tanede çocukları var 4 onlar 3 biz 7 kişi. Eltimin annesiylede hiç bir samimiyetim yok. Tel. No.larımız bile yok birbirimizde. Hatta eltimlede hiç bir samimiyetimiz yok memlekette kv.lerde karşılaşırız merhaba okadar.
Sizin elti annesiyle samimiyetinize anlam veremedim.

Durummleyla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
2.644
2.385
Arkadaşlar merhaba 👋🏻 benim 4 yıllık bir evliliğim var.. Eşim ile eve aldık nişanlıyken borcumuz yarılandı çok şükür ama hala var bir hayli.. Neyse aile apartmanında kayınvalide, kiracı ve kaynım lar oturuyor kaynım batmış işleri alta gitmiş kayınvalidenin ve eşimin desteği ile düze çıkmış eşi ilerde çok problemleri olmuş yani eltim çok çekmiş zamanında.. Neyse ben kv ile biraz mesafeliyim gitmem görüşmem bu eltimin anneside onları sevmez ama yüzlerine farklı konuşur bi ara bana dadandı sürekli bana gelmek istiyordu onlarla ilgili ağzımdan sürekli bişeyler almaya çalışıyor kızını damadanı kötülüyor sürekli ama sürekli Oraya da gidiyor neyse dün beni aradı açmadım bugünde aradı her aradığında sorduğu ilk şey kv ye gidiyormusun sürekli bunu soruyor eşimin işlerini soruyor yani farkındayım kendi kızı çektiği için benimde kötü olmamı istiyor.. Ama beni seviyor gibi görünüyor eşimin ailesi nede çok gidiyor eminim demediğim şeyleri demiştir hep seyire bakıyor okuduğum okulu soruyor çocuk düşünüyormusun diyor kendi kızının 5 çocuğu var benim bir çocuk.. zaten kızı ilede görüşmüyorum yani eltim ile.. Yani ben kendimden yaşca annem yaşındaki bu insanla görüşmek istemiyorum amacı ne bunun sizce kendimden nasıl uzaklaştırabilirim
Kızı aratıyodur açık arıyolar

MorAnka

Guru
Pro Üye
24 Aralık 2007
4.384
8.843
Elti annesiyle paylaşacak ne buluyorsunuz da telefon numaranız bile birbirinizde kayıtlı? Ne değişik aile bağlarınız var. Kendi kv görüşmüyor ama eltinizin annesiyle görüşüyorsunuz? Siz cidden çok ilginç bir insansınz, her konunuz birbirinden tuhaf.

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.550
10.646
Eltiyi anlarım da annesi ne alaka ?
Hele eltiyle görüşmüyorken annesiyle görüşmek :işsiz:
Ayrıca 5 çocuk yapan eltiye buradan sevgilerimle :KK61:

Son düzenleme:

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.118
37.284
32
Arkadaşlar merhaba 👋🏻 benim 4 yıllık bir evliliğim var.. Eşim ile eve aldık nişanlıyken borcumuz yarılandı çok şükür ama hala var bir hayli.. Neyse aile apartmanında kayınvalide, kiracı ve kaynım lar oturuyor kaynım batmış işleri alta gitmiş kayınvalidenin ve eşimin desteği ile düze çıkmış eşi ilerde çok problemleri olmuş yani eltim çok çekmiş zamanında.. Neyse ben kv ile biraz mesafeliyim gitmem görüşmem bu eltimin anneside onları sevmez ama yüzlerine farklı konuşur bi ara bana dadandı sürekli bana gelmek istiyordu onlarla ilgili ağzımdan sürekli bişeyler almaya çalışıyor kızını damadanı kötülüyor sürekli ama sürekli Oraya da gidiyor neyse dün beni aradı açmadım bugünde aradı her aradığında sorduğu ilk şey kv ye gidiyormusun sürekli bunu soruyor eşimin işlerini soruyor yani farkındayım kendi kızı çektiği için benimde kötü olmamı istiyor.. Ama beni seviyor gibi görünüyor eşimin ailesi nede çok gidiyor eminim demediğim şeyleri demiştir hep seyire bakıyor okuduğum okulu soruyor çocuk düşünüyormusun diyor kendi kızının 5 çocuğu var benim bir çocuk.. zaten kızı ilede görüşmüyorum yani eltim ile.. Yani ben kendimden yaşca annem yaşındaki bu insanla görüşmek istemiyorum amacı ne bunun sizce kendimden nasıl uzaklaştırabilirim
Elti bile size karşı oralı olmazken annesi ne alaka? Ne derdin varsa kaynağına git çöz deyin uzaklaştırın.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Nilay5454

bşlngç. 84.gncl.63 ilk hedef 62
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
2.635
11.276
22
Elti ve annesi bir olmuş sanırım. Agzınızdan laf çıkarıp ortalıgı el eleye vermek için çok konuşmak istiyor sa kızını arasın pandemiden dolayı kabul etmeyin ve tlfnlarını açmayın :KK50:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 156 gün geçti.

Katipsondanbir

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.118
37.284
32

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.550
10.646

Katipsondanbir

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.118
37.284
32

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.550
10.646