Elti annesi amacı ne acaba?

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.302
19.177
Elti annesiyle telefonlaşacak samimiyete nasıl ulaşıyorsunuz?
Tek sorumdur.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 242 gün kaldı.

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

FalanFesmekan

Dünya, bensiz de dünyaydı; darılmadım...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
853
2.230
Anne yasındaki kadınlarla da arkadaşlık edip verimli zaman gecirebilirsiniz de mevzu giybet fitne fucur konularini konusan her yaştan insandan uzak durmak olmalı? E bu kadını basta alıstıracak ne yaptın da zırt pırt yüz bulmus durdurak yok dadanmıs sana derler.. :KK14:

TeslaninOsilatoru

Başlangıç :80 Güncel :71 Hedef :65
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2015
1.465
3.393
Eltimin annesinin ismini bile bilmiyorum o da benimkinin bilmez bence elti annesiyle ideal ilişki budur🤚

dr_yad

...........
Pro Üye
9 Aralık 2009
9.850
27.030
Kız kaynının görümcesi nasıl olsun baldızıdır o afhjj görümce olsa duramaz ahjkk
Hahha aynen. Aklıma şey geldi. Eşim ilk defa bize gelmişti ailem ile tanışmaya. Bir meraklı komşu sormuş kim geldi size diye. Annem de birden caktirmayim diye dayımın oğlunun kardeşi demiş:))) öyle gülün diye anlattım işte:)