Nişan Elti ile carsi olayi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nişanlınla senin alışverişe çıkman yeterliydi. Neden başkaları da geliyor ki. Bence ikiniz gidin gönlünüzce alın ne alacaksanız

Dimi ya dimiiii tatlım aynen 1 yaş o kadar dağ ki hiç sorma koptum off off ahhahahahahahqhqqhhqhqha
Ya var ya bak şimdi aklıma ne geldi
Senin elti kim bilir yıllardır kaç kez senin sevgilini akşam yemeklerine çağırmıştır yaa elleriyle kim bilir ne yemekler yapmıştır hem de var yaa sevgilinin abisi de var ya bunlarla oturmuştur o masalarda
Ya nasıl olacak şimdi bu nişan olayı bunları düşünerek

O değil de eltiden başka uğraştığı yok. Allah eltinr sabır versin konu sahibi bence çok da takma bu elti mevzunu nişanlın gayet olgun bir yaşta. Hala ailesinin ağzına bakıp iş yapıyorsa büyük sıkıntı. Yani sorun eltin değil nişanlınnnnn

Eltinin yerinde olsam ben sana aynısını yapardım,ne o padişah kızımısın niye senden çekinsin

Ah ah ne güzel canım benim bak mutlu oOldum sevgilim tek başına yaşardı verem olmuştu bir ara besinsizlikten ben yoktum o zaman şimdi mutlu oldum ne güzel güzel beslenmiş işte içim ferahladı bebeğim benim öperim yanaklarından seni ahahahaahhaahh senide becersin sevgilim ayakta gidersin minibüste ha tatlım benim hahahahahahaha seni mal seni ahahahaah bokumuuuuu yere ahahahaha

Kaç yıllık yengesi adam bayılıyordur yemeklerine. düşünsene konu sahibi bir yemek yapsa kocasının aklına yengesinin yaptığı yemek gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…