Nişan Elti ile carsi olayi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaç yıllık yengesi adam bayılıyordur yemeklerine. düşünsene konu sahibi bir yemek yapsa kocasının aklına yengesinin yaptığı yemek gelir.
Aynen dimi laN ne güzel işte yemek yapmaktan kurtulurum benim işime gelir işte allahtan ne isterim başka 3 lü grup yaparız yatakta ohh ohh derim bende daha şevkli ahahahahahahahahah sende gel istersen kocan dan gelsin aldatıllyorsun tatlım sen kocan kimbilir kimlerin koynunda ahahahahahahahahahahaha

Aynen dimi laN ne güzel işte yemek yapmaktan kurtulurum benim işime gelir işte allahtan ne isterim başka 3 lü grup yaparız yatakta ohh ohh derim bende daha şevkli ahahahahahahahahah sende gel istersen kocan dan gelsin aldatıllyorsun tatlım sen kocan kimbilir kimlerin koynunda ahahahahahahahahahahaha
Mune Mune artık gör lütfen şu hadsizi

Terbiyesiz, hadsiz. Umarım burada seni tanıyan birisi çıkar.. Veya umarım yengenin hesabı vardır da şu cümlelerihi tek tek yedirirler sana.. insanların namusuna bu kadar kolay dil uzatarak ne kadar karaktersiz yapıda bir şahıs olduğunu gösterdin.. Terbiyesiz..

Ne güzel işte bi onu becerirrrrrr bide beni ahahahahahahhah kocandan iyi bilirsin sen oda yengesini becermişse ahahahahahhahahaha
Allah seni ıslah etsin.. terbiyesiz. Hadsiz.. Senin insanı Rabbim düşman başına bile vermesin.. Hakkında suç duyurusunda bulununca anlarsın bu yazdıklarının bedelini.Terbiyesiz...

Konu sahibi gitmiş isabet olmuş konuşma üslubu ne kadar çirkindi erkek kardeşim var Allahım böylelerinden korusun Amin eltim var bir kez birbirimize saygısızlık yapmamışızdır anlaşamasan bile saygı çerçevesinde üslubunu korursun kimse kimseyi sevmek zorunda değil saygılı olursun yeter

Konu sahibi gitmiş isabet olmuş konuşma üslubu ne kadar çirkindi erkek kardeşim var Allahım böylelerinden korusun Amin eltim var bir kez birbirimize saygısızlık yapmamışızdır anlaşamasan bile saygı çerçevesinde üslubunu korursun kimse kimseyi sevmek zorunda değil saygılı olursun yeter
Yazılanları okudum da yazdıklarım çok hafif kalmış midem bulandı

Hani ortalik karistirmaya bi girerler uyduruk hayali bi konuyla yazar cizer adami delirtir giderler.. İste oyle bi mevzu. Yuksek ihtimal erkekti de. Yoksa bundaki agiz hic bi bayanda olamaz olmamali.. Ahlak eksikligi olanla tartisilmiyor bile.. Cok edeplice cevaplar vermis herkes sabriniza hayran kaldim. Gerek yok sinirlenmeye bile.

Su pandemi doneminde bile bu zahmetlere girilmeye kalkiliyor ya, yok artik.
Ben olsam herseyimi internetten alirdim.
Ne kimseyi karistirir, ne de kalabaliklara girerdim.

Hanımlar yarın annem kız kardeşim sevgilim onun abisi ,yengesi falan işte nısan için bohça için gelecek ama o anda nasıl bir tavır takınacağım ben çünkü elti denen o kadına resmi durmak istiyorum bunu nasıl başarırım akıl verin?? Bisey alırken ona sormam ben zaten . Annesi yaşlı gelemiyor ondan. Yengesinin gelmesini zaten istemiyor dum off napim resmi olmak icn benden çekinsin istiyorum abisi zaten ukala biri
Alışverişi hiç yapmamalısınız çünkü sizin giyeceğiniz geceliği ,kulodu gören ve parasını veren biriyle resmi ilişki içinde olamazsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X