Eltim eltim :D görümceyi yazmadim daha

hayir cok da faydasi oldu. tezsiz sayesinde istedigim alani sectim yani alan degistirdim. iyiki de tezsiz yapmisim. sonra degistirdim.
istediğiniz şeyi seçin hangisi daha uygunsa size bunda sorun yok ki.konu sahibinin anlattığıyla sizinki arasında bağlantı kuramadım ben ondan yazdımm.eltiler hiç mi yorum yapmayacak ya da görümceler.bu arada eltim yok görümce değilim.ama kendi annemiz hiç mi densiz konuşmuyor bizee hepsi mükemmel de bir elti görümce kaynanalar mı anormal.

evleneli 1 sene olmus halen ise girmedi ama borclarindan dert yanıyor anlamak cok zor
Siz niye dert ettiniz işe girmemesini? Sizden para mı istiyor? Şu yazdıklarınıza bakınca nasıl kıskanan elti oluyor anlayamadım. Ona yaptılar bana yapmadılar. Ona aldılar bana almadılar. Benimkinin aynısından alıyollaaa. İki lafınızdan biri de “çalışmadığı halde” “çalıştığım halde”

Bu ne saçma konu
iphone alırken kimse çalışıyormusunuz, eğer çalışmiyorsanız size farklı bir telefon önerilerim demiyor.
Eltimden günahım kadar hoşlanam, yıllardırda görüşmem, ama amann tanrımmm eltim beni kıskanıyor konularına bittiyorum. Hemde bu konuda konusahibi bunun hiiiç farketmemiş, eşi demiş. Vay be. Nasıl bir ego. Ben hiç anlamadım ama okadar bariz ki hiç birşeyden çakmayan kocam bile anlamışa gelmiş konu 🙄
32 yaşında ev ve araba, iphone (hemde siyah 😬) sahibi olmak çok zor şeyler değil, bukadar kaf dağında görmeseniz mi acaba? Düşüşü sert olur malum.

X