Eltimin Davranışları Artık Beni Yormaya Başladı

kötü niyet sahibini bulur.. ama siz de bir şey yapmalısınız. hassas noktaları ne ? neye sinirlenir neyi kaldıramaz? oralardan ince ince vurun. sessiz kalın diyemicem cünkü baya kötü bir kadın bu.

Arkadaşlar merhaba ben böyle bir konu açacağımı hayatta tahmin etmezdim fakat artık gerçekten katlanamıyorum. Problem eltim, burada yaptıklarını tek tek anlatmak istemiyorum sadece özetle kayınvalidem ve eltim altlı üstlü oturuyor, ben ve eşim çalıştığımız için haftada bir yada iki haftada bir kayınvalideme gideriz haliyle eltimlerde iniyor ve onlarla da görüşmek zorunda kalıyoruz. Eltim sürekli laf sokan saçma sapan hareketleri olan bir insan bizim bebeğimiz olmuyor bunu biliyor ve her gittiğimde bebek muhabbeti açıyor gitmezsek mesaj atıyor canım rüyamda gördüm hamileydin diye artık takmamaya başladım ama en son whatsap durumundan sadece beni seçip sürekli çocuk fotoları paylaşmaya başladı eşimin wp durumunda olmayınca fark ettik durumu, eşimde bende durumdan rahatsızız ben zaten mesafeliyim ama tam ve kesin bi şekilde tavrımı koymak istiyorum yalnız şöyle bi sıkıntım var ki bana sürekli "canım nasılsın sen hep iyi ol seni çok seviyorum sen benim kardeşimsin" gibi mesajlar atıyor ve bunu gittiğimiz zaman kayınvalidemle kayınbabam yanında da yapıyor ben de karşılık vermiyorum ama sinsi davranıyor ve ben nasıl ne yapmam gerektiğini bilmiyorum mesafe koydum ama yetmiyor :KK43:
Tam benlik elti sizde laf sokun bana böyle dese bende derim ayy canım bilmez miyim sadece bana durumunu açıp bana özel bebek paylaşımlarından belli bende seni çok seviyorum devam et de dök ortaya gülerek yediği haltları

Ben olsam şöyle büyük bir kavga çıkartıp tamamen görüşmeyi keserim oldu bitti yani . İnsan olsa söylenenden anlar demekki insan değilmiş işte
Aynısını eltimin büyük hatasında ben yaptım. kavga ettim ve görüşmeyi kestim.Ama bu tarz insanlar ondan da anlamıyor inanın. altlı üstlü oturuyoruz, (duvarlar ince çoğu şey duyuluyor) ben dışarı çıkarken kadın pencereye koştuğunu duydum kaç kere. fesat ve sinsiyse onlardan uzak durdukça hırs yapıyor. Konu sahibinin eskisi belliki takıntı yapmış, canını sıkmak için bilerek uğraşıyor

Tam benlik elti sizde laf sokun bana böyle dese bende derim ayy canım bilmez miyim sadece bana durumunu açıp bana özel bebek paylaşımlarından belli bende seni çok seviyorum devam et de dök ortaya gülerek yediği haltları
Kabul etmez, canım sen yanlış anlamışsın, sadece sana özel açmadım der. Bizim elti öyle çünkü. konuşurdu, yüzüne söyleyince "ben öyle bir şey demedim, sen yanlış anlamışsın "derdi

Kabul etmez, canım sen yanlış anlamışsın, sadece sana özel açmadım der. Bizim elti öyle çünkü. konuşurdu, yüzüne söyleyince "ben öyle bir şey demedim, sen yanlış anlamışsın "derdi
Ekran görüntüsü almak zor değil ki ya da bunu kanıtlamak

Aynısını eltimin büyük hatasında ben yaptım. kavga ettim ve görüşmeyi kestim.Ama bu tarz insanlar ondan da anlamıyor inanın. altlı üstlü oturuyoruz, (duvarlar ince çoğu şey duyuluyor) ben dışarı çıkarken kadın pencereye koştuğunu duydum kaç kere. fesat ve sinsiyse onlardan uzak durdukça hırs yapıyor. Konu sahibinin eskisi belliki takıntı yapmış, canını sıkmak için bilerek uğraşıyor
Sizin sorun birazda aynı apartmanmış of çok zor allah size yardımcı etsin . Bende Kv ile görümcemin benim dedikodumu ettiklerini yakaladım oğlumla ilgili bir mevzuda. Bir büyük kavga çıkarttım şimdi ağızlarını açamaz oldular tabi arkamdan konuşuyorlardır orası ayrı oda onların pisliği

Arkadaşlar merhaba ben böyle bir konu açacağımı hayatta tahmin etmezdim fakat artık gerçekten katlanamıyorum. Problem eltim, burada yaptıklarını tek tek anlatmak istemiyorum sadece özetle kayınvalidem ve eltim altlı üstlü oturuyor, ben ve eşim çalıştığımız için haftada bir yada iki haftada bir kayınvalideme gideriz haliyle eltimlerde iniyor ve onlarla da görüşmek zorunda kalıyoruz. Eltim sürekli laf sokan saçma sapan hareketleri olan bir insan bizim bebeğimiz olmuyor bunu biliyor ve her gittiğimde bebek muhabbeti açıyor gitmezsek mesaj atıyor canım rüyamda gördüm hamileydin diye artık takmamaya başladım ama en son whatsap durumundan sadece beni seçip sürekli çocuk fotoları paylaşmaya başladı eşimin wp durumunda olmayınca fark ettik durumu, eşimde bende durumdan rahatsızız ben zaten mesafeliyim ama tam ve kesin bi şekilde tavrımı koymak istiyorum yalnız şöyle bi sıkıntım var ki bana sürekli "canım nasılsın sen hep iyi ol seni çok seviyorum sen benim kardeşimsin" gibi mesajlar atıyor ve bunu gittiğimiz zaman kayınvalidemle kayınbabam yanında da yapıyor ben de karşılık vermiyorum ama sinsi davranıyor ve ben nasıl ne yapmam gerektiğini bilmiyorum mesafe koydum ama yetmiyor :KK43:
Etkiniz tam bir psikopat ne demek sadece size durum seçip çocuk fotoğrafı paylaşmak. İstediği kadar yakın olmaya çalışsın size bu insanla bağlarınızı koparmaya çalışın. Her zaman yaranıza tuz basacak tipde bir insan

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim derdime ortak oldunuz, kv bize gelse onlarda geliyor biz gitsek geliyorlar her hafta sonu eşime mesaj atar çocuklarını seni özledik amcamız diye sürekli bi yerlerden çıkıyor kendisi

Kızlar tek problemim bu değil zaten ama en rahatsız olduğum konu bu kayınvalideme anlattım o açık ve sert bi dille uyardı bu seferde işte wp durumlarına başladı çok üzülüyorum o 7 yıllık evli ben 2 yıllık evliyim ailemle ayrı şehirlerdeyiz bide uyarınca da ben bilerek yapmadım vs iyi niyetliyim filan diyor aslında ayrı bi yerde otursa hiç görüşmicem ama biz ne zaman gitsek onlarda geliyor
Ben olsam kayınvalideme söylerdim. Eltiyi uyarır mısın anne ben her geldiğimde o insin istemiyorum bi başbaşa oturamıyoruz ben istersrm ona gel derim zaten lütfen uyar her geldiğimde gelmesin yoksa artık sana gelmek istemiyorum sen bana buyur gel de. Öyle olunca uyarıt ha uyarmazsa da cidden gitmem yani kayınvalide zaten 1 hafta 2 haftada bir illa görülmesi gereken bi şey değil bence bi daha gitmezdim ve istiyosan bana gel derdim. Sevmediğim insanları asla çevremde tutmam ve bu duruma da susmam. Neden susuyım ki susarsam beni hasta ve mutsuz eder bu durum. Kendi annem olsa neyse hadi katlanmaya çalış da kayınvalide görcem diye de elti çekmek zorunda değilim yani kendine değer ver ve gitme.

Ben olsam kayınvalideme söylerdim. Eltiyi uyarır mısın anne ben her geldiğimde o insin istemiyorum bi başbaşa oturamıyoruz ben istersrm ona gel derim zaten lütfen uyar her geldiğimde gelmesin yoksa artık sana gelmek istemiyorum sen bana buyur gel de. Öyle olunca uyarıt ha uyarmazsa da cidden gitmem yani kayınvalide zaten 1 hafta 2 haftada bir illa görülmesi gereken bi şey değil bence bi daha gitmezdim ve istiyosan bana gel derdim. Sevmediğim insanları asla çevremde tutmam ve bu duruma da susmam. Neden susuyım ki susarsam beni hasta ve mutsuz eder bu durum. Kendi annem olsa neyse hadi katlanmaya çalış da kayınvalide görcem diye de elti çekmek zorunda değilim yani kendine değer ver ve gitme.
bizden önce onlar iniyor amcamızı özledik diye filan offff gerçekten çok sinir oluyorum

bizden önce onlar iniyor amcamızı özledik diye filan offff gerçekten çok sinir oluyorum

Esiniz kardeşiyle konussa acaba. İşe yarar mı? Yengemin tavırları rahatsız ediyor. Hatta hastalık onunda hassas noktasıdir.
Herkes delisine sahip çıksın.

Esiniz kardeşiyle konussa acaba. İşe yarar mı? Yengemin tavırları rahatsız ediyor. Hatta hastalık onunda hassas noktasıdir.
Herkes delisine sahip çıksın.
canım bilmiyorum ki ya burada yazılanları sakin bi kafayla akşam tekrar okuyup bana en uygun olanı ilk fırsatta uygulamaya geçircem

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim derdime ortak oldunuz, kv bize gelse onlarda geliyor biz gitsek geliyorlar her hafta sonu eşime mesaj atar çocuklarını seni özledik amcamız diye sürekli bi yerlerden çıkıyor kendisi
Bu kiskandirmaya çalışan model bende de vardı sende bozacaksin bunu eşin madem biliyor söylesin sadece sana özel atarsa bir ortalığı yik

canım nasılsın sen hep iyi ol seni çok seviyorum sen benim kardeşimsin" gibi mesajlar atıyor ve bunu gittiğimiz zaman kayınvalidemle kayınbabam yanında da yapıyor söylediğinde neden başkaların yanında sürekli diyorsun ve wp durumunda sadece bebek resimlerini beni seçili tutuyorsun neden çocuğumuz olmama ihtimali bildiğin halde sürekli soruyorsun cevap verince bunları yapma ne hissetiğini söyle
Not:Sataşabilir kesinlikle onun seviyesine inme

Elti var diye kv ye gidip gelmeyi kesmem. Ulu orta hesap sormam, duygusallaşmam ama kesinlikle bir köşeye çekip dibine kadar yaklaşıp gözlerinin ta içine bakarak, ona söz hakkı tanımadan, sakın bir sesle: Sen de ben de evlat üzerinden beni yıkmaya çalıştığını gayet iyi biliyoruz. Sakın kendini aklamaya çalışma şimdi.. Kendinden bu kadar emin de olma. Beni yıpratmaya çalıştığın gibi gün gelir sen de yıpranırsın. İmtihanım gibi imtihan edilirsin. Değer mi?.. Kendine çeki düzen ver. İyiliğin için! der içeri geçerdim. Zerre vicdanı varsa, düşünür.. anlar.. düzelir? Allah herkesin kalbine göre versin.
Dizi sahnesi gibi canlandırdım
Bu replikler tutar:halay:

Eltinin mesajlarına bakma bile..birisin dursun mesaj kutusunda..mutlaka kendisi konuyu açacaktır .O zaman söylersin "bana bebek fotoğrafı göndermek dışında başka bir sohbetin olmuyor..o resimleri internetten kendim de indirebilirim " dersin.

Sinsiye bak hele. Sizde eltinizi yaşadığınız özgürlükle vurun. Evde kalmaktan işsizleşmiş belli ki. Eşinizle gittiğiniz gezdiğiniz güzel geçirdiğiniz en güzel anlarınızı paylaşın o da apışıp otursun whatsaap karıştırsın evde.
Herkes çocuk yapmak zorunda değil, Allah nasip etmezse çocuğum olmazsa bu onun takdirine kalmış bir olaydır kimseye düşmez. Bende üzülüp vahlanmak yerine hayatımı ne kadar iyi yaşayabilirim onu düşünürüm. Ki yapıyoruz da 2 senedir evliyiz. gitmediğimiz gezmediğimiz yer kalmadı bu sene de yaptık tatil planımızı arkadaşlarımla da vakit geçiriyorum. Herkes çocuk beklerken biz tadını çıkarıyoruz. Üzüldüğümde oluyor ama sonra sorumsuz hayatımın beni aslında mutlu ettiğini hissediyorum.

Kimse çocuğu var diye nispet yapmasın. Rabbım sınav verir çocuğundan olur Allah korusun.
Herkesin doğacağı öleceği gün belli vardır bunda da bir hayır. Vakti zamanı değildir Allahtan iyi bilecek değil terbiyesiz eltin.
Hikayelerine bakma . Sorarsa da canım fırsatım olmuyor . Akşam eşimle sohbete dalıyoruz, isteyken de arkadaşlarla zaman geçiyor. Teli elime alınca seni gördüm yada gormedim hatırlamıyorum deyiver.
Saçma sapan sinsilik yaparsa da seviyorum ediyorum gibi ,Hıı saol canim benim de telinle ilgilen. Dinlemiyor gibi yap.
Normalde bunları yap demem takma çatlak işte derdim ama coxuk konusunda böyle salak insanlara tahammül edemiyorum.
Ben olsam indirmiştim yere o ayri😁

Sinsiye bak hele. Sizde eltinizi yaşadığınız özgürlükle vurun. Evde kalmaktan işsizleşmiş belli ki. Eşinizle gittiğiniz gezdiğiniz güzel geçirdiğiniz en güzel anlarınızı paylaşın o da apışıp otursun whatsaap karıştırsın evde.
Herkes çocuk yapmak zorunda değil, Allah nasip etmezse çocuğum olmazsa bu onun takdirine kalmış bir olaydır kimseye düşmez. Bende üzülüp vahlanmak yerine hayatımı ne kadar iyi yaşayabilirim onu düşünürüm. Ki yapıyoruz da 2 senedir evliyiz. gitmediğimiz gezmediğimiz yer kalmadı bu sene de yaptık tatil planımızı arkadaşlarımla da vakit geçiriyorum. Herkes çocuk beklerken biz tadını çıkarıyoruz. Üzüldüğümde oluyor ama sonra sorumsuz hayatımın beni aslında mutlu ettiğini hissediyorum.
aynen öyle çok haklısınız hemde çok bende gezip gittiğimizi pek paylaşmam artık paylaşmaya başlayım sadece ona açık mı yapsam bende :)))))

X