Eltimin Davranışları Artık Beni Yormaya Başladı

aynen öyle çok haklısınız hemde çok bende gezip gittiğimizi pek paylaşmam artık paylaşmaya başlayım sadece ona açık mı yapsam bende :)))))
Sende öyle yap çatlasın haspam :KK70: Ha eşi de görebilsin. Eşine gizlersen ona nispet yaptığını anlar bakmaz durumuna onunla inatlaştığını anlayıp kendini bi şey sanar :KK70:

Arkadaşlar merhaba ben böyle bir konu açacağımı hayatta tahmin etmezdim fakat artık gerçekten katlanamıyorum. Problem eltim, burada yaptıklarını tek tek anlatmak istemiyorum sadece özetle kayınvalidem ve eltim altlı üstlü oturuyor, ben ve eşim çalıştığımız için haftada bir yada iki haftada bir kayınvalideme gideriz haliyle eltimlerde iniyor ve onlarla da görüşmek zorunda kalıyoruz. Eltim sürekli laf sokan saçma sapan hareketleri olan bir insan bizim bebeğimiz olmuyor bunu biliyor ve her gittiğimde bebek muhabbeti açıyor gitmezsek mesaj atıyor canım rüyamda gördüm hamileydin diye artık takmamaya başladım ama en son whatsap durumundan sadece beni seçip sürekli çocuk fotoları paylaşmaya başladı eşimin wp durumunda olmayınca fark ettik durumu, eşimde bende durumdan rahatsızız ben zaten mesafeliyim ama tam ve kesin bi şekilde tavrımı koymak istiyorum yalnız şöyle bi sıkıntım var ki bana sürekli "canım nasılsın sen hep iyi ol seni çok seviyorum sen benim kardeşimsin" gibi mesajlar atıyor ve bunu gittiğimiz zaman kayınvalidemle kayınbabam yanında da yapıyor ben de karşılık vermiyorum ama sinsi davranıyor ve ben nasıl ne yapmam gerektiğini bilmiyorum mesafe koydum ama yetmiyor :KK43:
Aynisinin bi benzeride bende var malesef allah islah etsin diyorum oncelikle sabir versin bizlere. Hesap kitap yapmaktan yaptigimi yapmaya calismaktan yasamay unutcak. Kendini cok iyi gostersede cok sukur esim kv be kp icini biliyor ve hakli buluyor beni. Mesafemi hep koydum en basindan tavrini belli etti cunku. Hicbir seyine takilmiyorumda cocuk konusu artik canimi cok sıkıyo. Kendisinin 3 yil cocugu olmamis olmasina ragmen benim cocugum olmayisiyla canimi yakmaya calisiyor. Sinandigi aciyi benimde yasadigimi bildigi halde kotuluk yapmaya devam ediyo.. allaha havale edip hayatima bakiyorum sizede tavsiye ederim oyle insanlari gormezden geldikce kendilerine yediremiyolar

Hiç üzüldüüğünüzü belli etmeyin, kimseye yaranızı göstermeyin inanın tuz basarlar. Durumlarına bakma sona al seceneği var, siz tıklamadığınız sürece görmüyorsunuz. Konuştuğu şeylere gülüp gecin, umursamadığınızı gördükçe vazgeçer. Ama bence asla paylaştığın bebek fotoları, bebek konusu beni üzüyor demeyin.

Aynisinin bi benzeride bende var malesef allah islah etsin diyorum oncelikle sabir versin bizlere. Hesap kitap yapmaktan yaptigimi yapmaya calismaktan yasamay unutcak. Kendini cok iyi gostersede cok sukur esim kv be kp icini biliyor ve hakli buluyor beni. Mesafemi hep koydum en basindan tavrini belli etti cunku. Hicbir seyine takilmiyorumda cocuk konusu artik canimi cok sıkıyo. Kendisinin 3 yil cocugu olmamis olmasina ragmen benim cocugum olmayisiyla canimi yakmaya calisiyor. Sinandigi aciyi benimde yasadigimi bildigi halde kotuluk yapmaya devam ediyo.. allaha havale edip hayatima bakiyorum sizede tavsiye ederim oyle insanlari gormezden geldikce kendilerine yediremiyolar
saf kötülük bu bilmiyorum Allah bildiği gibi yapsın böylelerini

Nasıl basit hareketler dimi
Evet çok basit geneikle mutsuz insanlar yapıyor benimki de başlardı amcasiii seni çok ozluyorlar git kızım amcama sarıl kucağına otur eşim için diyor ki çocuklara çok düşkündür bilmem ne saçma salak beni kiskandirmaya çalışıyordu cocuklariyla

Evet çok basit geneikle mutsuz insanlar yapıyor benimki de başlardı amcasiii seni çok ozluyorlar git kızım amcama sarıl kucağına otur eşim için diyor ki çocuklara çok düşkündür bilmem ne saçma salak beni kiskandirmaya çalışıyordu cocuklariyla
ay bana da diyor abim çocukları çok seviyor çok anlaşıyor, kızı var 5 yaşında bi de oğlu 3 yaşında kız ne zaman bişe istese eşimi arıyo amca bana şunu al bunu al amcası senden istiyor her şeyi filan çok enteresan yani bilmiyorum gerçekten yorumsuzum ya

Hem iki yüzlü hem sinsi.sakin ama sakın prim verme hikayelerine bakma belli ki seni kıskanıyor ve seni üzmeye çalışıyor. Ne diyeyim Allah seni unutturacak dert versin.normalde beddua etmekten hoşlanmam ama böyle insanlar hakediyor. Eşinin hastalığını bildiği halde bu tür paylaşımlar yapmasi kötü niyetini ortaya seriyor maalesef.

Kendinize güzel bir çiçek sipariş edip, eltiye özel paylaşın. Romantik bir şarkı eşliğinde.
eşim bana her fırsatta çiçek alır zaten ben paylaşmazdım bu tarz şeyleri ama artık biraz değişme vakti bende diyorum ona yapim ama vallahi sonra düşünüp değerli vaktimi ne harcayacağım diyorum sonra sinirlenip bi şeyler yapasım geliyo filan :)

eşim bana her fırsatta çiçek alır zaten ben paylaşmazdım bu tarz şeyleri ama artık biraz değişme vakti bende diyorum ona yapim ama vallahi sonra düşünüp değerli vaktimi ne harcayacağım diyorum sonra sinirlenip bi şeyler yapasım geliyo filan :)

Ben sizi anlıyorum, kötü insanla uğraşması gerçekten zor. Aslında ne yaparsaniz yapın bir adım daha kötüleşme ihtimali var. Allah kolaylık versin.

ay bana da diyor abim çocukları çok seviyor çok anlaşıyor, kızı var 5 yaşında bi de oğlu 3 yaşında kız ne zaman bişe istese eşimi arıyo amca bana şunu al bunu al amcası senden istiyor her şeyi filan çok enteresan yani bilmiyorum gerçekten yorumsuzum ya
Amaç seni kıskandırmak zaten eşiniz size değer verdiğini göstersin o kadının yanında . Dengesiz kötü kalpli insan musveddesi Allah başka şeylerle sınar onu da. Çok iyi anlıyorum bende tedavi sürecinden geçtim .senin yerinde olsam onun telefonunu silerim ya da dediğim gibi sana özel bebek fotoğrafi attığı bir gün olay cikart .

saf kötülük bu bilmiyorum Allah bildiği gibi yapsın böylelerini
Yaptiklarini anlamicak kadar boslar ve salaklar o yuzden hic gerek yok birakin o sizi cekemesin caninizi yakamadikca sinirlenir ve bi sure sonra sıkılır diye umuyorum. Susuyosak susturuldugumuzdan degil edebimizden.

Eltiniz bir zavallı. Haris ve kıskanç. Sizi kıskanıyor bence ve o yüzden yumuşak karnınızdan vurmaya çalışıyor.

Allah ıslah etsin böylelerini. Çocuklarına üzüldüm böyle biri iyi anne de olamaz.

Herkese tek tek teşekkür ederim hanımlar ilk fırsatta kendisinden hoşlanmadığımı bi şekilde dile getirip ya da belli edip tamamen iletişimi kesicem, az önce eşime mesaj attı amcamızı özledik diye görüntülü konuştular eşim ben içerde konuşurum dedi içeri odaya gitti bu durumlar bile canımı sıkmaya başladı bu ne kötü bi hismiş sarıyor her yerimi 😞

Belki de erkeklere kapatmıştır durumunu. Kimsenin bu kadar kötü yürekli olacağına inanamıyorum ben. Eğer bilerek sürekli böyle yapıyorsa Allah bildiği gibi yapsın onu. İnsan dönüp dolaşıp beni bulur diye korkar bari. Gerçekten eminseniz silip atın hayatınızdan.

Herkese tek tek teşekkür ederim hanımlar ilk fırsatta kendisinden hoşlanmadığımı bi şekilde dile getirip ya da belli edip tamamen iletişimi kesicem, az önce eşime mesaj attı amcamızı özledik diye görüntülü konuştular eşim ben içerde konuşurum dedi içeri odaya gitti bu durumlar bile canımı sıkmaya başladı bu ne kötü bi hismiş sarıyor her yerimi 😞
Sizi buradan vuruyor demek ki. Kendisinin tek becerebildiği şey çocuk doğurmak olmalı. Mutsuz insan.
Valla siz de onu vurun aynen buradan. Eşimle baş başa şunu yapıcaz bunu yapıcaz. Çocuk yokken tadını çıkarıcaz falan diyin, çatır çatırrr çatlasın😂 değmez aslında ama bunların hakkı bu.

Yani bana tuhaf geldi açıkçası eşiniz niye böyle bir durumun içinde ne konuşuyor eşinizle eltiniz

Belki de erkeklere kapatmıştır durumunu. Kimsenin bu kadar kötü yürekli olacağına inanamıyorum ben. Eğer bilerek sürekli böyle yapıyorsa Allah bildiği gibi yapsın onu. İnsan dönüp dolaşıp beni bulur diye korkar bari. Gerçekten eminseniz silip atın hayatınızdan.
emin olmasam bu kadar canımı sıkmam canım

X