Eltimin Davranışları Artık Beni Yormaya Başladı

ayyy çok mantıklı :)

Eger kayinvalidenizle araniz iyi ise siz onlara girmeyin onlari size davet edin.. kayinvalidenizin evinden ayaginizi kesin.nasil olsa kayinvalideniz durumu biliyir anlayisla karsilayacaktir. Her yerden engelleyin. Sizinle iletisim kurabilecek bir ortam birakmayin. Ne aci ki Allah eltinizi evladiyla sinamasin insallah cok derin sularda yuzuyor cunku...

Çok seviyorsan benim için çocuk mevzusu açmayın lütfen özel hayata saygı canım bende seni çok seviyorum diyin :)

Wp durumlarının hiç birini açma görmezsen bir daha zahmet edip durum yapmaz. Çocuk meselesine çok takılmadığını göstermen gerek.Takılsan bile. Ay maşallah Allah uzun ömür nasip etsin de geç zorla gösterirse. Senin için söylerse Allah nasip ederse zaten olur Allah'ın işine mi karışayım eltim de geç...

Şiyle de olabilir buluştugunuz bir gun bir arkadasimin cocugu olmuyor etraf boyle boyle diyor o da bugun acyi agzini yumdu gozunu sunlari dedi iyi de yapti etraf ne kadar merhametsiz olmuş falan diye anlatsaniz gozu korkar aslinda. Gerci ben olsam cat çat soyler geçerim ortamda ne dusjnecem dusunüp dert sahibi olana kadar ona soylerim o derr sahibi olsun

Bence yaptığı çok art niyetli ve çirkin bir davranış. Başta okurken acaba farkında mı değil kırdığının, kendince dertleşmeye mi çalışıyor seninle diye düşündüm ama o whatsapp olayı hiç normal değil. Bence bir gün bunu açık açık söyleyin.
‘Eşimde vardı yanımda durum attığın bebek ne kadar tatlı diye düşünürken eşim bende niye görünmüyor dedi ve farkettik’ diyebilirsin.
Ardından da dök içini bu yaptığının ne kadar seviyesizce bir davranış olduğunu söyle ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…