Eltinizin sizi sinir eden gıcık eden sözleri ve davranışları neler ?

I

yi sevindim sizin adiniza apartmanda yer olmayisina benim eltim cok sukur arada bazi anlasmazliklar olsada asla bukadar belirgin yapmaz size böyle davranana bencede mesafe koyun artık ne derlerse desinler suratsız deisnler soğuk desinler içiniz aciyavagi yüzünüz acisin
Nişanlımda farkında ama bazı şeylerde diretiyor onu haklı bulup benim abarttığımı söylüyor tabi insanların yanında ablacım canım cicim pelini seviyorum dediği için tamam kıskanç ama sende takılma diyor yahu başbaşa kalınca başka türlü insanlar varken başka ve erkekler bunu göremiyo ama kv dahil herkes biliyor kıskandığını onun hırçın kavgacı biri olduğunu, bana düğün için bilezik alırken bile benim gram onunkini geçicek mi diye bakmaya kuyumcuya geldi ,5 gram mı ne geçti sizinkini eşitleriz dediler 5 gram ya 5 ben olsam gelmeye utanırım banane derim kime ne yaparlarsa yapsınlar, he bana var olduğu halde yapmayıp yeni gelen geline döküp saçsalar bende bozulurum ama ödü kopuyor beni ondan fazla severler fazla bişey yaparlar kendileri ikinci plana düşer diye, bir anne baba nasıl evlatlarını ayırmazsa severken bişeyler yaparken , onların eşlerini de ayırmaz ayıramaz yani hep bi yarış içinde kv de de sürekli beni itiyor işte ben kendimi çektiğimde de nişanlımı dolduruyor pelin neden soğuk pelin neden böyle ama herşeyin farkında ,söylesen aman kızım buna mı takılıyosun sen onu boşver der ama ona dönüp de sende bi durman gereken yeri bil demez diyemez , kendi adetlerini bile kv de söylemeden bize pat pat sıraladı ,ben bizde adet olan şeyleri eltime yapılmadı diye isteyemedim nedense

Ben hamaratim ben manken gibiyim
Benim fizigimi kiskaniyosunuz
Kimse elime su dökemez vs vs
Kambur ve çarpik olupta fiziğini türkiyede tek bulan bi insan
Sanirim boyle mutlu yada algi yapmaya calisiyo

Ben hamaratim ben manken gibiyim
Benim fizigimi kiskaniyosunuz
Kimse elime su dökemez vs vs
Kambur ve çarpik olupta fiziğini türkiyede tek bulan bi insan
Sanirim boyle mutlu yada algi yapmaya calisiyo
Bende bişey alırım ev için çeyize (henüz nişanlıyım) ya da bi düğün dernek özel gün için bişey alırım pelin bunu almıştı sende al senin fiziğin güzel ,sende evine al bak sende onu öyle diz sende şu renk al bak çok güzel olmuş derler kv teyzeler falan ,bide benim yanımda derler yani aynı şeyi ona yapsalar 10 yıl konuşmaz onlarla :KK48: tamam tabi ki de örnek olunabilir herşeyin ilki ve teki bende olamaz öyle bi düşüncem de yok da zaten beğenen biri bana dese ki ayy çok beğendim bende alsam mı aynısından inan onu benim yanımda desin biri gider kendim alırım bulmaya çalışırım bi şekilde yardımcı olurum ama böyle kv dem der ki ben kanına girdim al dedim bak güzel olmuş dedim ,deme yahu deme beğenen alır bu bildiğin kıyas yaptırmak ikiz gibi olmak zorunda değil bana doğum günümde alınan şeyin eltime de normal bi zamanda sırf kıskanır diye alınması çocuk oyalar gibi saçma yani artık sinirimi bozmaya başladı

Bende bişey alırım ev için çeyize (henüz nişanlıyım) ya da bi düğün dernek özel gün için bişey alırım pelin bunu almıştı sende al senin fiziğin güzel ,sende evine al bak sende onu öyle diz sende şu renk al bak çok güzel olmuş derler kv teyzeler falan ,bide benim yanımda derler yani aynı şeyi ona yapsalar 10 yıl konuşmaz onlarla :KK48: tamam tabi ki de örnek olunabilir herşeyin ilki ve teki bende olamaz öyle bi düşüncem de yok da zaten beğenen biri bana dese ki ayy çok beğendim bende alsam mı aynısından inan onu benim yanımda desin biri gider kendim alırım bulmaya çalışırım bi şekilde yardımcı olurum ama böyle kv dem der ki ben kanına girdim al dedim bak güzel olmuş dedim ,deme yahu deme beğenen alır bu bildiğin kıyas yaptırmak ikiz gibi olmak zorunda değil bana doğum günümde alınan şeyin eltime de normal bi zamanda sırf kıskanır diye alınması çocuk oyalar gibi saçma yani artık sinirimi bozmaya başladı ama dile getirsem ben hazmedemiyo olurum

Eşimle ilgili olan her konuda " evet o banada öyleydi" demesi, mesela eşim kıskanç mı dedim evet beni de kıskanırdı der yada eşim cömert mi dedim evet banada öyleydi der 😁 bir keresinde sözlenirken çok heyecanlı olduğundan bahsetmiştim ve dediki evet o x'in ( bir diğer eltim) sözünde de çok heyecanlanmıştı 😁 eşimin bana özel hiçbir davranışı yok ona göre

Eşimle ilgili olan her konuda " evet o banada öyleydi" demesi, mesela eşim kıskanç mı dedim evet beni de kıskanırdı der yada eşim cömert mi dedim evet banada öyleydi der 😁 bir keresinde sözlenirken çok heyecanlı olduğundan bahsetmiştim ve dediki evet o x'in ( bir diğer eltim) sözünde de çok heyecanlanmıştı 😁 eşimin bana özel hiçbir davranışı yok ona göre
hey allahım ya

Yıllar önce bir nişan yaşadım. Yanlış bir tercihti ve hiç ayarım olan bir insan değildi ve sayesinde çok uzun yıllar evlilik düşünmedim. Biz nişanlı iken bir küçük kardeşi de nişanlandı. Ben çok sevinmiştim (salak ben 😊) Aynı süreci birlikte yaşayacağız, çok yakın arkadaş olacağız, gerektiğinde erkek kısmısını birlikte yola getireceğiz filan gibi hayaller kurmuştum. Ve tanıştık. Tam bir ŞOKK! Acayip kıskandı. Takılarını komedi filmlerindeki gibi abartılı bir şekilde kahkahalar atarak her fırsatta gözüme soktu. Nişanlım ortada yokken nişanlısıyla bana tehditler savurdu. Görümceyi (kaynana yoktu, kendini kaynana ilan etmiş bir görümce vardı) Alakasız konularda bana karşı doldurudu. Durup dururken çirkin kahkahalar atıp nişanlısına "hayatım annem de eltisiyle başa çıkarmış. Genetik bu genetiiikkkk" derdi. Daha anlatmakla bitmez. Çok adi ve basit tavırları vardı. Şimdi bakıyorum da o ortama kendimi nasıl uygun görüp bunlara katlanmışım diye hayret ediyorum. 😔

Yıllar önce bir nişan yaşadım. Yanlış bir tercihti ve hiç ayarım olan bir insan değildi ve sayesinde çok uzun yıllar evlilik düşünmedim. Biz nişanlı iken bir küçük kardeşi de nişanlandı. Ben çok sevinmiştim (salak ben 😊) Aynı süreci birlikte yaşayacağız, çok yakın arkadaş olacağız, gerektiğinde erkek kısmısını birlikte yola getireceğiz filan gibi hayaller kurmuştum. Ve tanıştık. Tam bir ŞOKK! Acayip kıskandı. Takılarını komedi filmlerindeki gibi abartılı bir şekilde kahkahalar atarak her fırsatta gözüme soktu. Nişanlım ortada yokken nişanlısıyla bana tehditler savurdu. Görümceyi (kaynana yoktu, kendini kaynana ilan etmiş bir görümce vardı) Alakasız konularda bana karşı doldurudu. Durup dururken çirkin kahkahalar atıp nişanlısına "hayatım annem de eltisiyle başa çıkarmış. Genetik bu genetiiikkkk" derdi. Daha anlatmakla bitmez. Çok adi ve basit tavırları vardı. Şimdi bakıyorum da o ortama kendimi nasıl uygun görüp bunlara katlanmışım diye hayret ediyorum. 😔
İyi kurtulmuşsun valla

Benim ki konuştuğunu bilmez nasıl oturulur nasıl konuşulur bilemez ama cok Şanslı bunlara rağmen benden daha kıymetli bence
Ay aynı bende ki 😂 patavatsız ne dediğini bilmez karşımda kim var ben ne konuşuyorum demez hiç ayrıca birde benimkinde kendini olduğundan farklı gösterme huyu var çok över kendisini ama hep boş çıkar ama işte o akraba olduğu için daha değerli

Ay aynı bende ki 😂 patavatsız ne dediğini bilmez karşımda kim var ben ne konuşuyorum demez hiç ayrıca birde benimkinde kendini olduğundan farklı gösterme huyu var çok över kendisini ama hep boş çıkar ama işte o akraba olduğu için daha değerli
Allah şans versin ne diyim 😂

X