Doğal Saç Bakım Kürleri elveda dökülen çatallanan saçlar kızlar mutlaka okuyunnnnnn:))))

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
merhaba
şimdi netten verdaa defne sabununa baktım yalnız yağlı saçlar için diyor sizin saçlarınız yağlı mı

benim normale yakın kuru saçlarım kullansak zararı olur mu acaba

bir de siz eczaneden mi aldınız bu şampuanı??
saçlarım yağlı ve ince telli babam eczacı o getirtmişti şimdi sarımsak ve zencefilli çay içtiğim için bu şampuanı bıraktım verdaanın defne şampuanını kullanıyorum çok da memnunum

ben şu an doğum kontrol hapı mix şampuanı kullanıyorum ne dersiniz :KK53: kırıp içine döküyomuşsun kırdık döktük sürdük bakalım :KK53:
just aradan epey geçmiş faydası oldu mu bu doğum kontrol hapının?

saçlarım yağlı ve ince telli babam eczacı o getirtmişti şimdi sarımsak ve zencefilli çay içtiğim için bu şampuanı bıraktım verdaanın defne şampuanını kullanıyorum çok da memnunum

senin verdiğin küre başlıyorum ben bugün hadi bakalım hayırlısı :KK70:

just aradan epey geçmiş faydası oldu mu bu doğum kontrol hapının?

senin verdiğin küre başlıyorum ben bugün hadi bakalım hayırlısı :KK70:
bence başla tatlım şu sığır iliğine de başladım çok faydası oluyormuş bende faydasını görürsem buraya yazarım :cool:
birde zencefille sarımsak çayı yapıyorum o da çok iyi geldi saçıma hemde zayıflatıyor onu da tavsiye ederim:KK14:

bence başla tatlım şu sığır iliğine de başladım çok faydası oluyormuş bende faydasını görürsem buraya yazarım :cool:
birde zencefille sarımsak çayı yapıyorum o da çok iyi geldi saçıma hemde zayıflatıyor onu da tavsiye ederim:KK14:
o nasıl yapılıyor saça mı sürülecek yoksa içten beslesin diye içecek miyiz :)
bide bu sığır iliği muhabbetini hep duyarım ama bi itici geliyor bana bi dene bakalım seni takipteyim sonucu mutlaka yaz

o nasıl yapılıyor saça mı sürülecek yoksa içten beslesin diye içecek miyiz :)
bide bu sığır iliği muhabbetini hep duyarım ama bi itici geliyor bana bi dene bakalım seni takipteyim sonucu mutlaka yaz
bi bardak kaynar suya taza zencefilden 4 dilim doğrayıp atıyorum azıcık ılıyınca içiyorum bunu yemeklerden önce içmek lazımmış da ben üşengeç insanım sabah bir bardak içiyorum birde gece yatmadan önce içiyorum ama gece yaptığımın içine bir diş sarımsağı patlatıp atıyorum onun baya etkisini gördüm hem zayıflattı hemde saçımı güçlendirdi. ilikten başta benimde midem bulandı ıyy nasıl yapcam dedim ama şu bayanın paylaştıklarını gördüm http://www.enpratikkadin.com/sigir-iligi-ile-sac-uzatma-maceram.htm denemeye karar verdim denedim öyle mide bulandıracak bir durum yokmuş aslında iki hafta oldu işte ikinciyi daha dün akşam yaptım hatta henüz bir etki görmedim ama etkisi çabuk görülürmüş çaydan daha kısa sürede etki edeceğini düşünüyorum

bi bardak kaynar suya taza zencefilden 4 dilim doğrayıp atıyorum azıcık ılıyınca içiyorum bunu yemeklerden önce içmek lazımmış da ben üşengeç insanım sabah bir bardak içiyorum birde gece yatmadan önce içiyorum ama gece yaptığımın içine bir diş sarımsağı patlatıp atıyorum onun baya etkisini gördüm hem zayıflattı hemde saçımı güçlendirdi. ilikten başta benimde midem bulandı ıyy nasıl yapcam dedim ama şu bayanın paylaştıklarını gördüm http://www.enpratikkadin.com/sigir-iligi-ile-sac-uzatma-maceram.htm denemeye karar verdim denedim öyle mide bulandıracak bir durum yokmuş aslında iki hafta oldu işte ikinciyi daha dün akşam yaptım hatta henüz bir etki görmedim ama etkisi çabuk görülürmüş çaydan daha kısa sürede etki edeceğini düşünüyorum
ben şu ilk verdiğin tariftekini bi deneyim de ilik dursun bakalım şimdilik ona cesaret edemiyorum belki şu zencefil sarımsak çayınıda yaparım :KK70: üşenmezsem tabi :KK70:

hakkaten mi ya
ya ben doğum kontrol hapını alamıyorum deli olucam gidip eczaneye alamıyorum :KK30:

Evet totoma dogru yol aliyorlar :KK53:
Neden ki?
Bircok kadin kullaniyor sadece korunmak icin de kullanilmiyor
Bazisi draje gibi oluyor o yuzden kirilabilen ufalanabilen cinsinden al onu da uyarayim onceden de :KK53:

yaaaa ben çayı ve doğum kontrol haplı şampuanı yapıyorum iyi geldi gibi gerçi daha çok olmadı du bakalım bide iliği deneyim.

kasaptan ilik mi istiyoruz nasıl alcaz ?
herkes istediği için biliyorlarmış artık kasaplar:KK70:sığır iliği diyin o verir zaten 500 gram yetiyor da artıyor bile :KK14:bence çay ve ilik olarak devam edin çayın faydasını 3-5 ayda gördüm iliğinkini 3 haftada öyle söyliyim:KK14:

X