Emax laminate veneers kaplama yaptırmak istiyorum. Yaptıranlar yazabilir mi?

damlagn12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
1
2
26
Merhaba, ön dişlerime emax laminate veneers yani bu ince yaprak kaplamalardan yaptırmayı düşünüyorum. Bu zamanda da oldukça pahalılar. Görüştüğüm doktor tek dişe ortalama 10 bin tl alıyor. Daha önce yaptıranlar memnun mu? Sürekli düşüyor, ön dişlerle bir şey ısıramıyorum, kendi dişin gibi olmuyor, dişleri aşındırdıkları için geri dönüşü yok düştüğü zaman tekrar tekrar yapıştırtıyorsun ama nereye kadar diyenler var. Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Öncesi sonrası resimleriniz varsa paylaşırsanız ve benim gibi yaptırmak isteyipte kararsızlık yaşayan tedirgin olan kişilere yardımcı olursanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum

Ben yaptirmadim ama iyi yapan bir dr gördüm. Dr ezgi aydin balcova da.10 bin çok pahali sanki.ezgi hanıma instagram dan ulasabilirsiniz .fiyat bilgisi veriyor.bazi dişlerde asindirma yapmadan da oluyomus. Öyle olursa bence iyi.ama asindirmak bence sıkıntılı. Geri dönüşü olması daha iyi.ilerde yaslaninca belki istemiceksin yenilemek.cikarip kendi dişini kullanırsın.dise zarar veren hicbisey yapmamak lazım.ben bilmeden yaptim çok pismanim. Keşke geri dönüş olsaydı.

Ben yaptirmadim ama iyi yapan bir dr gördüm. Dr ezgi aydin balcova da.10 bin çok pahali sanki.ezgi hanıma instagram dan ulasabilirsiniz .fiyat bilgisi veriyor.bazi dişlerde asindirma yapmadan da oluyomus. Öyle olursa bence iyi.ama asindirmak bence sıkıntılı. Geri dönüşü olması daha iyi.ilerde yaslaninca belki istemiceksin yenilemek.cikarip kendi dişini kullanırsın.dise zarar veren hicbisey yapmamak lazım.ben bilmeden yaptim çok pismanim. Keşke geri dönüş olsaydı.
Ben de arayış içindeyim aslında. Ama Ezgi hanımla ilgili şikayet de çok internette o yüzden ona güvenemedim ben maalesef iyi araştırmak lazım

X